Göteborgsvarvet (Maailma suurim poolmaraton Rootsis)

Göteborgsvarvet


Göteborgi poolmaraton

19.mail 2018 toimub järjekordne Göteborgi poolmaraton. Korraldame kogupere jooksureisi Rootsi suuruselt teise linna Göteborgi. Reisi transport on laev ja buss. Göteborgis asub Skandinaaviamaade kõige külastatavam turismiatraktsioon – Lisebergi lõbustuspark. Linnas asub Skandinaavia suurim sadam, Volvo peakontor jne.

Sporttravel pakub mugavat võimalust osa saada sellest suurest jooksupeost. Te ei pea muud tegema, kui andma meile oma soovist märku. Sporttravel korraldab laevapiletid, registreerimise maratonile, bussitranspordi ja majutuse. Sporttravel on Göteborgsvarveti ametlik partner.

Jooksust

Göteborgsvarveti on osalejate arvult suurim poolmaraton ning hinnatud väga hea korralduse poolest. Tegu on tõelise kevadise jooksupeoga Göteborgis.

Reis üldine ajakava

16.05(kolmapäeva) õhtul laeva. Laeval jooksu ja reisi infotund.

17.05 (neljapäev) hommikul hommikusöök laevas. Hommikul jätkame bussiga reisi läbi Rootsi Göteborgi. Õhtupoolikul linnaekskursioon Göteborgis.

18.05 (reede) vastavalt soovile vaatamisväärsustega tutvumine, Lisebergi külastus, laevaga sõitmine kanalitel jne. Kerge võistluseks ettevalmistav ühistreening.

19.05 (laupäev) Göteborgsvarvet 21.1 km või Cityvarvet 4.3 km

20.05 (pühapäev). sõidame õhtuks tagasi Stockholmi laevale. Õhtusöök rootsi lauas

21.05 (esmaspäev) hommikul kl 10.00 tagasi Tallinnas.

Maratonipaketid
Reisipaketid sisaldavad: Göteborgsvarveti osalustasu, Tallinki laevareisi (edasi-tagasi piletid), hommikusööki Stockholmi saabumisel laeva rootsi lauas, õhtusöök tagasi tulles rootsi lauas, bussisõitu Göteborgi ja tagasi ning majutust Göterborgi lähedal.

Paketi maksumused

Registreerimise tasu Göteborgsvarvetile on kuni 31.10. 73 Eurot ja alates 01.11. 83 Eurot

Pakettide maksumused:

  • poolmaratoni 21,1 km jooksjale on alates 395 eurot
  • Linnajooksule 4,3 km jooksjale on alates 340 eurot
  • jooksja kaaslasele alates 315 eurot.

Registreerimistasu tasutakse kahes osas. Jooksule registreerimise eelduseks on ettemaksu 100 eurot laekumine. Ülejäänud osa paketi maksumusest tuleb tasuda 2018.a mai alguses.

Soovi korral on võimalik juurde tellida pühapäevast hommikusööki, reisi- ja tervisekindlustust reisi ajaks. Jooksja kaaslasele pakume paketti ilma jooksu registreerimistasuta.

Osalussoovist palun teatada meiliaadressile info@sporttravel.ee

Ürituse leht facebookis https://www.facebook.com/events/192631401277752

Teie Sporttravel

Comments are closed