Dolomitenlauf suusamaratonireis 2018


Dolomitenlauf

Asukoht: Austria, Jaanuar 2018

Distantsid: 20.01.2018 42 km klassikastiilis, 21.01.2018 60 või 42 km (sõltuvalt lumeoludest) vabastiilis

Suusamaratonist

Esimene suusamaraton sõideti 1970 aastal. Kogu dolomitenlaufi ajaloo jooksul on võistlus ära jäänud vaid kolmel aastal. Maraton toimub kas Lienzis või sooja ilma korral Obertilliach murmaa ja laskesuusatamise keskuse juures umbes 1450 m kõrgusel merepinnast.  Maratonide eelõhtul, reede õhtul, toimub traditsiooniline  suusasprindi võistlus Dolomitensprint , mis on üks maailma vanimatest klassikastiilis suusasprindi võistlusi.

Lisainfo võistluse kohta ürituse kodulehelt: www.dolomitensport.at

Reisi ajakava

19.01 – Lennatakse Helsingi kaudu Münhenisse ja 22.02 Lennatakse tagasi Tallinna. Lennujaamast sõidetakse edasi  rendiautodega.

Reisipaketi sisu
Reisipakett sisaldab: lennuki pileteid, majutust, transporti lennujaamast rendi autodega kogu reisi vältel ning mõlemal päeval toimuva suusamaratoni osalustasu. Kui valida ainult üks maraton,  siis tuleb reisipaketi hind 55 euri võrra odavam. Lennuki piletite tingimustes on lubatud üks ühik käsipagasit ja üks ühik äraantavat pagasit kuni 23 kg.

NB. suuskade vedu ei ole hinna sees. Lennufirmad võtavad selle eest eraldi tasu.  Lisaks ei ole hinna sees kohapealset toitlustust.

Meil on võimalus pakkuda ka mööda maad suuskade vedu hinnaga 10 euri paar. Selle variandi puhul jõuvad suusad Eestisse tagasi alles 10 päeva pärast meie võistlust kuna selle autoga sõitvad inimesed osalevad ka Marcialonga maratonil nädal hiljem. Kui aga otsustate lennuki kasuks siis saaks kulusid optimeerida juhul kui mitu paari suuski ühte kotti pakkida.

Paketi maksumus

Reisi orienteeruv maksumus tuleb 550 EUR. Reisipaketi lõplik hind saab paika oktoobri lõpuks. Reisi eest tuleb tasuda kahes osas: 1. osamakse oktoobri lõpuks ja 2.osamakse detsembri lõpuks.

Maratonile registreerimise eelduseks on 1. osamakse laekumine. Lennupiletite, hotellibroneeringu jms eelduseks on 2.osamakse laekumine.

Registereerimine

Osalussoovist on soovitav anda teada oktoobri lõpuks kuna alates 01.11. maratoni osalustasud juba tõusevad. Osalussoovist palun teatada meiliaadressile info@sporttravel.ee

Ürituse leht facebookis https://www.facebook.com/events/137893770178148

Teie Sporttravel

Comments are closed