October 21, 2020

Spordipidu 2020

 • Kuupäevad: 20.-22. november 2020
 • Asukoht: Marguse spordibaas, Otepää
 • Sisu: matkamine, sünnipäev, häälestus 2021
 • Hind: 150 EUR täiskasvanu / 60 EUR laps

Aktiivse nädalavahetuse kirjeldus

Avastame Lõuna-Eesti mägesid ja matkaradu ning häälestame end juba varakult üheskoos valmis vägevaks 2021. aastaks. Ühtlasi tähistame ka aktiivses meeleolus SportTraveli 6. sünnipäeva!

Reede, 20. november

Saabumine: tervitame Sind Marguse spordibaasis alates kella 12st koos lõunasöögiga. Saad end rahulikult tuppa sättida ja trenniriided selga panna. 

Kell 13.00 on väljasõit Kääriku spordikeskusesse, mida arendatakse etapiliselt maailmatasemel tingimustega treeningkeskuseks. Viimase aasta jooksul on seal loodud palju uusi arendusi. Lähme vaatame oma silmaga üle ja avastame Kääriku matkaradasid. 

Õhtused tegemised sisustame sauna ja 2020. aasta suurimate avastuste kokkuvõtmisega. 

NB! Kui Sul ei õnnestu keskpäevaks saabuda, siis oled oodatud liituma alates õhtusöögist. Oma saabumisaja saad märkida registreerimisvormis. 

Laupäev, 21. november

Sportlik tegevus: 6+ tundi matkaseiklus, mille raames naudime vaateid kuue Otepää kõrgeima tipu otsast. Matkaseikluse raames liigume põhiosa jalgsi, tunnikese liugleme ka maastiku tõukeratastel. 

Lahkume hommikul koos seljakotiga* ja naaseme õhtuks Marguse spordibaasi. Matka pikkust ja liikumise kiirust saad reguleerida oma enesetunde järgi, sest tempogruppe on mitu. 

Õhtune tegevus on pidulikum õhtusöök SportTraveli sünnipäeva auks ja häälestus vägevaks 2021. aastaks.

*Piisab väiksest seljakotist, kuhu panna joogipudel, mõned tervislikud snäkid ja varuks soojemad riided. Kui Sa aga tahad saada ehedat matkakogemust ja avastada, mis tunne on matkata mägedes suure seljakotiga, siis paki kott ca 10 kg raskuseks ja haara aga kaasa! 

Soovi korral saad matkakotti rentida MatkavarustusestNipernaadist jt.

Pühapäev, 22. november

Sportlik tegevus: vabakava. Pakume kolme erinevat organiseeritud tegevust ja Sina otsustad, mida Sa kõige rohkem teha soovid!

VARIANT 1: “Alpi tõusutreening” – kui kõrge tipu Sa täna vallutad? Treening toimub merepinnast 170 m kõrgusel Apteekrimäel. Tõusu tipus inspireerib Sind põnev võrdluskaart erinevate tippudega maailmast, mida tõus tõusu haaval püüdma hakata. 

VARIANT 2: tõukerattaretk, kus avastame Otepää vaatamisväärsusi. 

VARIANT 3: iseseisev tegevus. Kui tunned, et tahad parasjagu omaette looduses aega veeta või ümbruskonda avastada, siis need on Sinu hetked!

Spordipeo lõpetame ühise lõunasöögiga kella 13.30 paiku.

Kellele?

Sobib igaühele, kel valmisolek liikuda värskes õhus ca 6-7 tundi. 

Oled oodatud koos perega, sõbraga või rõõmsalt iseendaga. Lastele alates 5ndast eluaastast on kohapeal aktiivne programm koos tegevusjuhiga. Teretulnud on ka lemmikloomad!

Kui Sul on lisaküsimusi, siis kirjuta kristel@sporttravel.ee. 

Majutus

Seame end mugavalt sisse Marguse spordibaasis, mis asub Otepää keskusest vaid ühe kilomeetri kaugusel. Järve kaldal, mitmekesise looduse keskel ja matkaradade vahetus läheduses. 

Majutust on võimalus korraldada kahe- ja kolmekohalistes või peretubades. Kohapeal on olemas voodipesu ja käterätikud. Täpsemalt leiad infot siit

Transport

Kohale on võimalus saabuda ka rongiga Tallinn-Palupera liinil. Rong väljub reedel Tallinnast kell 8:11 ja saabub Palupera rongipeatusesse kell 10:46. Pühapäeval liigub rong tagasi Tallinnasse kell 14:28-17:04. Pakume lisatasu eest transporti Palupera rongijaamast Otepääle ja tagasi (10 eur/inimene). 

Rõõm liikumisest

Vaheldusrikkalt üles ehitatud matkaseiklused ja ilusad hetked Lõuna-Eesti looduses.

#vägev2021

Värske inspiratsioon ja häälestus eriti ägedaks 2021. aastaks.

Personaalsus

Võimalus valida erinevaid tempogruppe ja oma aktiivse tegevuse eelistusi.

PAKETT hinnaga 150 EUR sisaldab:

 • Majutus 2 ööd Marguse spordibaasis
 • Kõik toidukorrad alates reede lõunast kuni pühapäeva lõunani
 • Sportlikud tegevused ja häälestus #vägev2021
 • Tõukeratta ja käimiskeppide laenutus
 • Saunaõhtud
 • Laste programmi korraldus
 • Matkameeskond ja korraldusteenus

Paketi hind LAPSELE kuni 16. eluaastat (sh) on 60 EUR. 

Lisatasu eest (10 EUR/inimene) on võimalus tellida bussitransport Palupera-Otepää-Palupera, kui soovid saabuda rongiga.

*Ürituste korraldamisel lähtume elementaarsetest hügieeninõuetest ja tegutseme üheskoos kõigi parimat tervist silmas pidades. 

Meeskond

Kohal on kõik SportTraveli tulihingelised eestvedajad ja panustajad. Sportliku osa läbiviimise eest vastutab meie matkaseikluste juht Kristel Laurson. Laste aktiivse liikumise ja loomingulise arendamise eest hoolitseb pikaajalise kogemusega Ülla Tamm.

Kohtumiseni Eestimaa Alpides!