October 21, 2020

Spordipidu

  • Kuupäevad: 19.-21. november 2021
  • Asukoht: Kääriku spordikeskus, Eesti
  • Sisu: liikumisrõõm, värske energia, sünnipäev

Mis saaks olla veel toredam, kui tähistada üheskoos sporti, tervist ja liikumist!

Kääriku spordimeka on selleks ideaalne koht: rikkalikud ja mitmekesised sportimisvõimalused, 2020. aasta suvel valminud uhiuued tiimimajad ja mõnusalt mägine Lõuna-Eesti maastik. Kindlasti jagame ka möödunud aasta reisimuljeid ja tutvustame eesootavaid elamusi. 

Tule ja tunneme üheskoos liikumisest rõõmu! 

Spordipeo kirjeldus

Avastame Lõuna-Eesti matkaradasid ja häälestame end juba varakult valmis 2022. aastaks – julgete valikute aastaks. Tähistame sporti, tervist ja selles lõbusas meeleolus ka SportTraveli 7. sünnipäeva!

Reede, 19. november

Tervitame Sind Kääriku spordikeskuses alates kella 16st. Saad end rahulikult tuppa sättida ja trenniriided selga panna, sest muidugi teeme enne sauna ühise matkaringi. Kella 19st alustame õhtusöögiga, millele järgneb lõbus viktoriinimäng. 

Laupäev, 20. november

Sportlik tegevus: 6+ tundi matkaseiklus, mille raames avastame Kääriku lähistel asuvaid radasid (sh Kekkose ring ja lõigud legendaarselt Tartu maratoni rajalt). Matka pikkust ja liikumise kiirust saad reguleerida oma enesetunde järgi, sest tempogruppe on mitu. 

Eriti põnev on see, et kutsume Sind kaasa avastama, mis tunne on mägedes suure seljakotiga matkata. Tegelikult piisab meie matkaks ka väikesest seljakotist, aga kui Sa tahad anda enda kogemusele veel ekstra vindi, siis paki kott 10 kg raskuseks ja haara aga kaasa! 

Õhtune tegevus on õhtusöök SportTraveli sünnipäeva auks ja kogemusteater “Julgustükid ümber maailma” meie vahvate tiimiliikmete esituses. Muidugi toimub üritus sportlikule meeleolule kohaselt Kääriku spordihallis, kus saad söömise vahele mängida lauatennist ja testida oma täpsust korvpallivisetega.

Matkakotti saad soovi korral rentida MatkavarustusestNipernaadist jt.

Pühapäev, 21. november

Sportlik tegevus: vabakava. Pakume kolme erinevat organiseeritud tegevust ja Sina otsustad, mida Sa kõige rohkem teha soovid!

VARIANT 1: “Orienteerumine”: saad ise valida, kas hüppad kampa tegevusjuhi ja teiste spordisõpradega või otsustad peidetud punktid ise metsast üles leida!

VARIANT 2: “Ringmeetodil lihastreening”: pärast kerget soojendust avastame üheskoos sõltuvalt ilmast kas Kääriku sise- või välijõusaali võimalusi. Mängurõõmu jagub kogu Sinu kehale!

VARIANT 3: iseseisev tegevus. Kui tunned, et tahad parasjagu omaette looduses aega veeta või ümbruskonda avastada, siis need on Sinu hetked!

Spordipeo lõpetame ühise lõunasöögiga kella 13.00 paiku.

Kellele?

Sobib igaühele, kel valmisolek liikuda värskes õhus ca 6-7 tundi. 

Oled oodatud koos perega, sõbraga või rõõmsalt iseendaga. Lastele alates 5ndast eluaastast on kohapeal aktiivne programm koos tegevusjuhiga. Teretulnud on ka lemmikloomad!

Kui Sul on lisaküsimusi, siis kirjuta info@sporttravel.ee. 

Majutus

Seame end mugavalt sisse Kääriku uutes võistkonnamajades, kus on 6 kahekohalist tuba. Igas toas on eraldi vannituba. Esimesel korrusel on olemas ka saun ja elutuba koos avatud köögiga. Majad asuvad kauni sügislooduse keskel, akendest avaneb vaade nii Kääriku metsadele kui järvele. 

Täpsemalt leiad infot siit.

Transport

Kohale on võimalus saabuda ka rongiga Tallinn-Palupera liinil. Rong väljub reedel Tallinnast kell 12:10 ja saabub Palupera rongipeatusesse kell 14:51. Pühapäeval liigub rong tagasi Tallinnasse kell 13:35-16:21. Pakume lisatasu eest transporti Palupera rongijaamast Käärikule ja tagasi (15 eur/inimene). 

Üliäge spordiprogramm

Vaheldusrikkalt üles ehitatud aktiivne programm ja ilusad hetked Lõuna-Eesti looduses.

#julge2022

Inspiratsioon, uued ideed ja täielik selgus, kuidas valida hirmu asemel julgus.

Sinu valikuvabadus

Võimalus valida erinevaid tempogruppe ja oma aktiivse tegevuse eelistusi.

PAKETT sisaldab:

  • Majutus kahekohalises toas
  • Kõik toidukorrad alates reede õhtust kuni pühapäeva lõunani
  • Sportlikud tegevused ja häälestus #julge2022
  • Käimiskeppide laenutus
  • Spordisaalide kasutusteenus
  • Laste programm ja tegevusjuht
  • Matkameeskond ja korraldusteenus

Paketi hind 175 eurot.

Pakett LAPSELE kuni 16. eluaastat (sh) on 75 EUR. 

Lisatasu eest (15 EUR/inimene) on võimalus tellida bussitransport Palupera-Kääriku-Palupera, kui soovid saabuda rongiga.

Tasumine: registreerimise järgselt edastame arve, mille tasumine kinnitab Sinu osaluse.

** Ürituste läbiviimisel lähtume tervishoiuasutuste soovitustest ja tegutseme üheskoos kõigi parimat tervist silmas pidades. Kui meist sõltumatutel asjaoludel (koroonaviiruse aktiveerumine) oleme sunnitud ürituse ära jätma, siis tagastame paketi eest tasutud summa täies ulatuses. Muudel juhtudel kehtivad meie tavapärased reisimise tingimused

Meeskond

Kohal on kõik SportTraveli tulihingelised eestvedajad ja panustajad. Laste aktiivse liikumise ja loomingulise arendamise eest hoolitseb kohalik koostööpartner.

Tähistame üheskoos liikumist!