oktoober 21, 2020

#julge2022 tähistamine!

Mis saaks olla veel toredam, kui tähistada üheskoos sporti, tervist ja liikumist!

Jõulumäe spordikeskuses jagub rohkelt liikumisvõimalusi nii suurtele kui väikestele. Ja seda kõike imeilusate männimetsade keskel.  Selle paiga muudab eriliseks Tasalainude perekond, kes on hoole ja armastusega keskust arendanud juba 1976. aastast. Möödunud aastal pälvis Enn Tasalain selle eest ka Eesti Kultuurikapitali elutööpreemia.

Tule ja tunneme üheskoos liikumisest rõõmu! 

Mis toimuma hakkab?

Avastame looklevaid Pärnumaa matkaradasid, võtame kokku #julge2022. aasta reisikogemused ja tutvustame, mida uut ja põnevat on 2023. aastal tulemas. Tähistame sporti, tervist ja selles lõbusas meeleolus ka SportTraveli 8ndat sünnipäeva!

Reede, 18. november

Tervitame Sind Jõulumäe spordikeskuses alates kella 16st. Saad end rahulikult tuppa sättida ja trenniriided selga panna, sest muidugi teeme enne sauna ühise liikumisringi. Tutvustame Sulle kohapealseid võimalusi ja avastame üheskoos mõnda omapärasemat liikumistegevust! Kella 19st alustame õhtusöögiga, millele järgneb lõbus viktoriinimäng. 

Laupäev, 19. november

Aktiivne tegevus: kuni 5 tundi matkaseiklus, mille raames teeme uhke ringi peale Pärnumaa männimetsadele ja mine tea … võib juhtuda, et eksleme omadega täitsa rappa! Matka pikkust ja liikumise kiirust saad reguleerida oma enesetunde järgi täpselt nii, et Sul on hea!

Eriti põnev on see, et kutsume Sind kaasa avastama, mis tunne on mägedes suure seljakotiga matkata. Tegelikult piisab meie matkaks ka väikesest seljakotist, aga kui Sa tahad anda enda kogemusele veel ekstra vindi, siis paki kott 5-10 kg raskuseks ja haara aga kaasa! 

Õhtu nautimist alustame ühise saunatamisega, seejärel maitsev õhtusöök SportTraveli sünnipäeva auks ja kogemusteater “Julgustükid ümber maailma” meie vahvate tiimiliikmete esituses. 

Pühapäev, 20. november

Aktiivne tegevus: vabakava. Oleme eelnevatel päevadel Sind rohkete kohalike võimalustega kurssi viinud ja saad peo raames laenutada erinevat spordivarustust nautides täna just seda liikumisviisi, mis Sulle parasjagu kõige ägedam tundub!

Spordipeo lõpetame ühise lõunasöögiga kella 13.00 paiku. 

NB! Üritus toimub iga ilmaga! Vali õige riietus ja võta kaasa hea tuju. 

Kellele?

Sobib kõigile, kellel on soovi, tahtmist ja huvi panustada terve nädalavahetus iseendasse ja aktiivsesse liikumisse. Koguda värsket energiat ja uutmoodi inspiratsiooni! 

Oled oodatud koos perega, sõbraga või uhkes rõõmus iseendaga. Lastele alates 5ndast eluaastast on kohapeal aktiivne programm koos tegevusjuhiga. Teretulnud on ka lemmikloomad!

Kui Sul on lisaküsimusi, siis kirjuta info@sporttravel.ee. 

Majutus

Seame end mugavalt sisse Jõulumäe keskuse peamajas, kus paigutame end 2-4 kohalistesse tubadesse. Toad on spordilaagri tüüpi lihtsad, ent mugavad, puhtad ja kõik vajalik on olemas. Täpsemalt leiad infot siit.

Üliäge spordiprogramm

Vaheldusrikkalt üles ehitatud aktiivne programm ja ilusad hetked Pärnumaa looduses.

2023. aasta reisid

Jagame inspireerivaid hetki mööduvast aastast ja tutvustame, mida uut-põnevat toob 2023.

Sinu valikuvabadus

Võimalus valida erinevaid aktiivseid tegevusi ja seda kõike oma nautivas tempos.

PAKETT sisaldab:

Paketi hind 190 eurot.

Pakett LAPSELE kuni 16. eluaastat (sh) on 95 EUR. 

Tasumine: registreerimise järgselt edastame arve, mille tasumine kinnitab Sinu osaluse.

 

Eestvedajate tiim

Kohal on kõik SportTraveli tulihingelised eestvedajad ja panustajad. Laste aktiivse liikumise ja loomingulise arendamise eest hoolitseb meie uus lastetegevuste juht Kertu.

Tähistame üheskoos liikumist!

etET