February 14, 2020

ASICS Stockholmi maraton

  • Kuupäevad: 8.-10. oktoober 2021
  • Asukoht: Stockholm, Rootsi 
  • Maratoni distants: 42.2 km
  • Grupi suurus: kuni 20 inimest

Suurejooneline jooksuüritus on pika ajalooga: esimene Stockholmi maraton toimus juba 1979. aastal. 

Maratoni start ja finiš on Stockholmi südalinnas, 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel sadamast. 

ASICS Stockholmi maratonist

Stockholmi maraton toimub otse linna südames, tuhandete pealtvaatajate ja ergutajate kaasaelamisel. Rada möödub paljudest kuulsatest ja kuninglikest vaatamisväärsustest ning läbib mitmeid parke, keskaegset vanalinna ning ületab mitmel korral sildasid, kust avanevad kaunid vaated linnale.

Tegemist on Põhjamaade ühe populaarseima jooksusündmusega, kuhu koguneb igal aastal jooksusõpru pea sajast riigist. Uutmoodi elamusena toimub maraton sel aastal sügisel!  

Finišeerujaid võtavad vastu tuhanded ergutajad Stockholmi Olümpiastaadionil, kus on peetud palju maailmatasemel võistlusi. Muide, sellel kuulsal Olümpiastaadionil on registreeritud 83 maailmarekordit erinevatelt spordialadelt. Finišis saavad kõik lõpetajad unikaalse medali ja isikliku finišeerija T-särgi. 

Maratoni stardinumbrid jagame kätte juba laevas, nii et laeva saabudes saad kohe põnevusega starti sörkida! 

Reisi kirjeldus

8. oktoobri lõunal stardime Tallinnast parvlaevaga Helsingisse ja sealt edasi Stockholmi. Laupäev on MARATONIPÄEV, mil start anktakse kell 12.00.

Tagasisõit kodu poole algab Stockholm-Helsingi-Tallinn laevaliinil väljumisega kell 19.00 Stockholmist. Laev jõuab Tallinnasse 10. oktoobri pärastlõunal.

Kellele?

Sobib igaühele, kellele meeldib joosta ja kes soovib end maratoni läbimisega proovile panna. Arvestada tuleb sellega, et distantsi läbimise ajalimiit on 6,5 tundi.

 
Miks olla kohal?

Nädalavahetus suurlinnas

Mõnusalt sportlik nädalavahetus lähedal asuvas suurlinnas. Sügisene Stockholm kustub!

Mugav korraldus

Reisijuhi eestvedamisel toimuval maratonireisil ei pea Sa mõtlema muule kui oma heale vormile. Numbri saad rinda juba laevas!

Kambavaim

Üheskoos on lõbusam! Inspireeritud ja hoitud tunne enne starti, ühised muljetamised pärast võidukat finišit.

PAKETT sisaldab:

  • Laevapiletid koos B4 kajutikohaga edasi/tagasi Tallinn-Helsingi-Stockholm liinil
  • Stardikoht ASICS Stockholmi maratonil
  • Õhtusöök Helsingi-Stockholm laeva buffet restoranis
  • Hommikusöök Helsingi-Stockholm laeva buffet restoranis
  • Reisijuhi korraldusteenus

Paketi hind 325 eurot.

Paindlik tasumine: registreerimise järgselt edastame broneeringuarve (100 eur/inimene), mis kinnitab Sinu reisikoha. Ülejäänud reisipaketi eest tasumine 30 päeva enne reisi algust. 

** Kõigi lähikuudel toimuvate reiside läbiviimisel lähtume tervishoiuasutuste soovitustest ja tegutseme üheskoos kõigi parimat tervist silmas pidades. Kui meist sõltumatutel asjaoludel (koroonaviiruse aktiveerumine või lendude tühistamine) oleme sunnitud reisi ära jätma, siis tagastame reisi eest tasutud summa täies ulatuses. Muudel juhtudel kehtivad tavapärased pakettreisi tingimused 

Grupijuht Jüri Marcinkevicz

Jüri on aktiivne harrastussportlane, kelle kogemuste pagasisse kuulub üle 120 välismaise maratoni erinevatelt spordialadelt (suusatamine, jooksmine, mägi- ja maanteerattasõit, ujumine jne). Teda ei paelu mitte saavutus, vaid eneseületuse kogemus ja võimalus avastada erinevaid riike aktiivselt liikudes. Oma elu jooksul on ta läbi reisinud enamus Euroopast, senimaani on tema vaieldamatuteks lemmikuteks Alpid ja Põhjamaadest Rootsi.

Jooksuelamus Stockholmist!