December 10, 2019

Chianti Classico 4.-8. juuni

 • Kuupäevad: 4.-8. juuni 2020
 • Asukoht: Mercatale Val di Pesa, Toscana, Itaalia
 • Distantsid: 11, 21 ja 45,6 km
 • Grupi suurus: kuni 20 inimest
 • Hind: 710 EUR

Chianti Classico jooksud ja kõnd leiavad aset Itaalias, Toscana idüllilistel maastikel. Start ja finis on väikeses külakeskuses Mercatale Val di Pesas, mis asub Itaalia keskosas. 

Firenzese on sealt 25 km kaugusel, Sienna 50 km ja Pisa 80 km kaugusel. Tallinnast sõidame Bolognasse, mis on 80 km kagusel Mercatale Val di Pesast. 

Chianti Classico ürituse ja reisi kirjeldus

Chinati Classico üritusel on valikus 11 km kõnd/jooks (ise valid), 21 km km ja 45,6 km maastikujooksud. Rada on Toscana maastikele iseloomulikult väljaktuseid pakkuv, seal on palju tõuse ja laskumisi. Kogu teekond on ülikaunis, kulgeb läbi viinamarja istanduste ja moonipõldude, läbides ka väikeseid külakesi.

Chainti Classico jooksuüritus leiab aset 7. juunil. 2020. Stardid eri distantsidele antakse hommikul umbes tunniste vahedega Mercatale Val di Pesa külakeskusest. 

21 ja 45,6 km jooksudel osalejad saavad mälestuseks Chianti Classico logodega jooksusärgid ja muidugi medalid. Kõikidel osalejatel on stardimaterjalide hulgas ka kohaliku kvaliteedimärgisega Chianti vein.

Lisaks sportlikule väljakutsele jätkub, Itaalias veedetava 4 päeva jooksul, aega ka lähedal asuvate linnade nagu Firenze (25 km kaugusel), Sienna (50 km kaugusel) ja Pisa (80 km kaugusel) külastamiseks. Plaanis on ka kohaliku veiniistanduse Sa Solata külastus, koos veni ja kohaliku toidu degusteerimisega.

Reisi elementaarsed osad on muidugi üksteisega sõbrunemine, basseinis mõnulemine, päikese võtmine, kohaliku Itaalia köögi nautimine ja naermine.

Kohapeal liigume ringi rendiautode ja minibussidega. Seal olles ostsutame, kes milliste ümberkaudsete paikadega tutvuda soovib ja vastavalt selle komplekteerime reisiseltskonnad autodesse. 

Kellele?

11 km – sobib kõikidele, kellele meeldib liikuda. Rada on võimalik läbida matkates, keppidega kõndides või joostes. 

21 km – sobib keskmiselt treenitud harrastajale. Rajal u 500 tõusumeetrit.

45,6 km – sobib hästi treenitud kestvussportlasele. Rajal u 1000 tõusumeetrit.

Majutus

MezzaStada majutuskompleks on osa endisest Santa Maria Novella lossist. Tegemist on ehtsa Itaaliapärase toscanaliku arhitektuurilise ehitistega! Igal nurgal avanevad vaated Toscana maastikele, viinamarja -ja oliiviistandustele. 

Majutus on appartment tüüpi hotellis, kahestes ja kolmestes tubades. Toad on väga korralikult, maitsekalt ja üsna värskelt renoveeritud. Hotellis on bassein, koos lamatsitega, seal on mõnus lõõgatuda ja päikest võtta!

Värske hommikusöök tuuakse hommikul tuppa ja seda saab nautida kauni vaatega terrassilt. Majades on olemas ka kööginurgad, mis on varustatud kõikide vajalike tarvikutega (pliit, külmik, nõud, potid-pannid). Rohkem infot majutuse kohta leiad siit

Miks olla kohal?

Koos on lõbusam!

Paras sportlik väljakutse Toscana päikese all! Tule naudi seda koos sõpradega!

Ehe Itaalia!

Igal nurgal hingematvad vaated Toscana maastikele! Ehe ja puhas Itaalia loodus. Maitsev kohalik köök!

Äge peatuspaik!

Väga mõnus basseiniga eht itaaliapärane majutuskompleks, kus on väga äge aega veeta ja Itaaliat nautida!

PAKETT hinnaga 710 EUR sisaldab:

 • Lennukipiletid Tallinn-Bologna-Tallinn
 • Majutus 4 ööd 4- kohalistes majakestes, basseiniga hotellikompeksis
 • Traditsiooniline Itaalia hommikusöök hotellis
 • Transport Itaalias rendiautodega
 • Osalus 11, 21 või 45,6 km Chianti Classico distantsil
 • Reisijuhi teenus

Sinuga reisib kaasa SportTravelist Kädi-Liis

Let's do it!