January 30, 2020

Veinimaraton Prantsusmaal 11. – 14. september 2020

 • Kuupäevad: 11.-14. september 2020
 • Asukoht: Médoc, Prantsusmaa
 • Maratoni distantsid: 42,195 km
 • Grupi suurus: 22 inimest
 • Hind: 990 EUR (kuni 29. veebruarini 2020)

Asukohast: 

Maratoni start ja finiš leiavad aset Prantsusmaa lõunaservas veiniistandustest ümbritsetud Médocis. Meie hotell paikneb võistluskeskusest 23 km kaugusel Bordeaux’is

Medoc'i veinimaratonist

Medoc’i maratoni näol on tegemist juba 36. korda toimuva jooksuüritusega, mis oma nimest lähtuvalt kindlasti veinisõpru ligi meelitab. Maratonirajale on lubatud 8500 osalejat ning kohti jätkub vaid kiirematele. Maratoni teeb eriliseks temaatika, millele vastavalt kostümeeritult rajal ollakse. 

Sel aastal on teemaks KINO! 

Jah, see vastab tõele – rajal pakutakse degusteerimiseks suurt hulka erinevate veinimajade veine! Rada läbib mitmeid lossiparke, lisaks saab suu magusaks juustude, viinamarjade, jäätise, austrite ja muu maistvaga. 

Stardimaterjalid toimetatakse mugavalt hotelli ja enne jooksu jääb ära aja- raha-, ning energiaraisk minemaks võistluskeskusesse. 

Raja läbimiseks on aega 6 tundi ja 30 minutit. 

September on ideaalne aeg pikendamaks suve, veetmaks seda aktiivselt joostes ja Prantsusmaal parimaid veine maitstes. Sooja sel ajal on päeval u +20 kraadi ja öösel +13. 

Reisi kirjeldus

Reede 11. september 2020

Lendame Tallinnast läbi Helsingi Pariisi. Lennujaamast sõidame rongiga Bordeaux’sse, kuhu jõuame õhtuks.

Laupäev 12. september 2020

Täna on see päev! Hotelli tuleb transfeer ning  viib meid mugavalt Medoc’i, start kell 9:30. Tagasitulemine on organiseeritud samuti kui startiminek. Õhtu on otseloomulikult tähistamiseks, muljetamiseks (ja mõõdukaks veinitamiseks!)

Pühapäev 13. september 2020.a 

Jalutamise päev, lihtaste lõdvestamise päev. Bordeaux’ga tutvumise päev. Igaüks saab ise omas tempos Bordeaux’s ringi uudistada. 

Esmaspäev 14. september 2020.a esmaspäev

Hommikupoolikul liigume rongiga tagasi Pariisi, kus on aega linna avastada, Eiffeli torn üle vaadata ning makroone süüa. Lennuk väljub 18:30 ning tagasi Tallinnas oleme nõks pärast keskööd. 

Kellele?

Kõigile, kel soov maratonil linnamaratonidest veelgi elamuslikumat ning seikluslikumat maratoni kogeda. On palju ilusaid loodusvaateid, kohalikku veinikultuuri ning veel kestev suveilm.  

Kui Sa soovid, et Sinu tulemus saaks üles märgitud, siis pead arvestama, et raja läbimiseks on aega 6 tundi ja 30 minutit. 

Miks olla kohal?

Prantsusmaa imeline loodus

Äge võimalus avastada joostes Bordeaux piirkonna imelisi veinimõisasid, nautida päikese paitavat soojust ja aega iseendale!

Mugav jooksunauding

Reisijuhi eestvedamisel toimuval maratonireisil ei pea sa mõtlema muule kui oma heale vormile. Sul on võimalus nautida igat hetke!

Mugavustsoonist väja

Huvitav võimalus sattuda sportides piirkondadesse, kuhu muidu asja pole!

Prantsusmaal ööbime Bordeaux’i keskuses asuvas Ibis Bordeaux Centre Care hotellis. Hotell asub rongijaama vahetus läheduses.

PAKETT hinnaga 990 EUR sisaldab:

 • Lennukipiletid Tallinn-Pariis-Tallinn
 • Majutus kolm ööd üks koht kaheses toas Bordeaux's
 • Hommikusöök hotellis
 • Rongipiletid Pariis-Bordeaux-Pariis
 • Osalus veinimaratonil
 • Transfeer hotellist maratoni starti ja finisist tagasi hotelli
 • Reisijuhi teenus

Alates 1. märtsist 2020. on paketi maksumuseks 1060 EUR

PS! Kõikidel maratonil osalejatel on vaja täita arstlik sertifikaat. Saadame Sulle vastava vormi, kui oled reisile registreerunud. Vastasel juhul ei väljasta maratoni korraldaja Sulle stardinumbrit. 

 

Jooksu-ja veinielamus Medocist!