December 4, 2019

Hispaania 18.-25. aprill

 • Kuupäevad: 18.-25. aprill 2020
 • Asukoht: Santa Susanna, Girona, Hispaania
 • Treener: Maris Kajari
 • Grupi suurus: kuni 30 inimest
 • Hind: 860 EUR

Laager toimub Hispaania päikese all Barcelonast 1-tunnise rongisõidu kaugusel Santa Susannas. Meie laagripaik, Bon Repose Bungalode ala, asub otse mererannal, see on Vahemerest 100 m. Hotelli territooriumil on külastajatele kasutamiseks kaks basseini, pallimängu sh tennise väljakud ja jõusaal. Otse bangalost astud nii mereranda kui jooksurajale. 

Laagri kirjeldus

Hotelli territooriumil on tagatud kõik võimalused spordi tegemiseks ja mõnusaks lõõgastumiseks. Särav treener Maris hoolitseb selle eest, et iga laagris osaleja saaks paraja kehalise koormuse ja mõnusa koguse värsket energiat!

Terviselaagri treeningud on üles ehitatud kehalise vormi- ja füüsilise vastupidavuse arendamiseks. Igal päeval on kavas kaks treeningut – hommikupoolne ja pärastlõunane,  millest üks on tugevama koormusega ja teine lihtsam.  Ühel päeval on plaanis ka pikem jalgsimatk või avastame hoopis ümbruskonda jalgratastel! Täpne laagriplaan päevade lõikes selgub kohapeal. Kindel on see, et võtame maksimumi Hispaania päikesest ja korraldame kõik treeningud õues. Loomulikult valid iga trenni tempo ja raskusastme endale Sina ise!

Lisaks treeningutele algavad kõik päevad mõnusa hommikuse virgutusega mererannal ja võimalusel ühise ujumisega. Vaheldumisi teeme osadel päevadel äratuseks kerget joogat, osadel rahulikku sörki.

Ja muidugi jääb Sul piisavalt aega ka niisama lõõgastumiseks ja olemiseks, päevitamiseks ning oma lemmikraamatu lugemiseks.

Kellele?

See on mõeldud kõigile. Suurtele ja väikestele. Treenitutele ja mittetreenitutele.

Kui Sa pead lugu päikeselisest aktiivsest puhkust, soovid pakkuda midagi oma kehale, parandada oma füüsilist vormi, siis on see täpselt Sinule.

Vaata emotsioone ja elamusi 2019. aasta terviselaagrist:

Majutus Camping Bon Repos

Camping Bon Repos bangalotel on otsene juurdepääs Santa Susanna rannale. Kohapeal on hooajaline välibassein, merevaatega restoran ja mitmekülgsed võimalused sportimiseks. Avarates puitbangalotes on lihtne ja modernne sisekujundus, mikrolaineahjuga kööginurk ning istumisala, kus on diivanvoodi ja lameekraaniga televiisor. Majutus on korraldatud 4- ja 5-kohalistes bangalotes kahestes ja kolmestes tubades. 

Hommiku- ja õhtusöögid on hotelli restoranis, lõunasöögid on võimalik soetada lisatasu eest samuti hotelli restoranist või valmistada ise bangalos. Bangalote kööginurgad on varustatud kõikide vajalike tarvikutega (pliit, külmik, kõik nõud, potid-pannid). Rohkem infot majutuse kohta leiad siit

Miks olla kohal?

Koos on lõbusam!

Ühine liikumisrõõm Hispaania päikese all - koos on lõbusam! Tule koos pere ja sõpradega!

Inspireeriv treener

Organiseeritud trennid professionaalse treeneri käe all tagavad trennirõõmu ja annavad Sulle hea vormi!

Suurepärane asukoht

Mõnus paigake mererannal, mis kutsub Sind toast välja ja trennitegusid nautima!

PAKETT hinnaga 860 EUR sisaldab:

 • Lennukipiletid Tallinn-Barcelona-Tallinn
 • Majutus 4- ja 5-kohalistes bangalo-tüüpi majades kahestes ja kolmestes tubades
 • Transfeer Barcelona lennujaamast hotelli ja tagasi
 • Rühmatreeningud kaks korda päevas
 • Ühekordne jalgrattarent (1 päev)
 • Jõusaali- ja palliväljakute kasutamine
 • Kehakoostise mõõtmine
 • Hommiku- ja õhtusöök
 • Reisijuhi teenus
 • Vabaajaüritused ja -mängud

REISPAKETT LAPSELE kuni 10 eluaastat hind 560 EUR. 11-15 eluaastat hind 690 EUR.

LISATEENUS: kohapeal pakume ka toitumisnõustamist ja kehakoostise mõõtmist tervisenõustaja Kädi-Liis Sepa poolt. Nõustamise hind on 35 EUR. Oma soovi saad märkida reisile registreerimise vormis.

PAINDLIK tasumine: Sul on võimalus reisipaketi eest tasuda arve alusel kahes osas või tervikuna. 

Treener Maris Kajari

Maris armastab trenni ja teiste treenimist, ta armastab tantsimist, lapsi ja koeri ning on pühendunud enesearendamisele kehakultuuris. Andke talle vaid lava ja ta võib seal hommikuni zumbatada! Lisaks treeneri kutsele on Maris lõpetanud Tallinna Ülikooli kehakultuuri eriala, jätkades õpinguid Tartu Ülikooli magistrantuuris. Ja muidugi õpib ta seal seda, kuidas saada veel paremaks treeneriks! 

Tervisenõustaja Kädi-Liis Sepp

Kädi-Liis on omandanud Tallinna Ülikoolis tervisejuhi eriala. Ta tugineb nõustamisel teaduslikele allikatele, eelkõige lähtub ta Eesti riiklikest toitumis- ja liikumissoovitustest ja MIND toitumise põhimõtetest. Tervisenõustamist on võimalik kohapeal tellida eraldi tasu eest 35 eurot.

Koos suudame rohkem!