mai 20, 2022

Terviselaager Hispaanias 2023

Laager toimub  Barcelonast ca 80 km kaugusel Santa Susannas. Meie laagripaik, Bon Repose Bungalod, asub otse Vahemere rannal. 

Hotelli territooriumil on külastajatele kasutamiseks kaks välibasseini, pallimängu väljakud (sh tennise ) ja väga hea varustuega jõusaal. Otse bangalost astud nii mereranda kui jooksurajale. 

Laagriala on eraldatud ja mõnusalt rahulik. Samas asume täpselt Santa Susanna keskuses, kus paiknevad restoranid, poed ja suvituslinna melu. 

Laagri kirjeldus

Mõtle kui mõnus, avad hommikul oma maja ukse, päike paistab, astud otse rannaliivale ja alustad oma päeva mõnusa hommikuse sirutusega mererannal. Hispaania terviselaagris saad turgutada oma füüsilist vormi, lasta päikesel paitada oma keha ja meeli. 

Inspireeriv treener Maris hoolitseb selle eest, et iga laagris osaleja saaks paraja kehalise koormuse ja mõnusa koguse värsket kevadist energiat! 

Terviselaager on üles ehitatud kehalise vormi ja füüsilise vastupidavuse arendamiseks. Igal päeval on kavas kaks treeningut – hommikupoolne ja pärastlõunane,  millest üks on tugevama koormusega ja teine lihtsam. Päevad algavad hommikuse virgutusega mererannal ja miks ka mitte karastava ujumisega. Treeningud on väga vaheldusrikkad: erinevad jõutreeningud, jooks-kõndimine, tantsuline fitness, jooga, pallimängud. Vähemalt ühel päeval on plaanis ka pikem jalgsimatk või avastame hoopis ümbruskonda jalgratastel! 

Täpne laagriplaan päevade lõikes selgub kohapeal. Kindel on see, et võtame maksimumi Hispaania päikesest ja enamuse ajast veedame õues liikudes. Loomulikult valib trennitempo ja raskusastme endale igaüks ise!

Sul jääb piisavalt aega ka niisama lõõgastumiseks ja olemiseks, päevitamiseks ning oma lemmikraamatu lugemiseks. Sa ei pea muretsema söögitegemise eest, vaid saad keskenduda iseendale ja nautida kohalike kokkade poolt valmistatud hommiku- ja õhtusööki mererannal asuvas kohvikus. Jah, see kõik on paketihinnas! 

Kellele?

See aktiivne nädal mererannal on mõeldud kõigile, nii suurtele kui väikestele. Tule sõbraga, perega või täies rõõmus iseendaga! 

Kui Sa pead lugu päikeselisest aktiivsest puhkust, soovid pakkuda midagi oma kehale, parandada oma vormi ja nautida liikumist, siis on see täpselt Sinule

Vaata emotsioone meie Hispaania terviselaagrist:

Majutus Camping Bon Repos

Camping Bon Repos bangalotel on otsene juurdepääs Santa Susanna rannale. Kohapeal on hooajaline välibassein (soojenduseta), merevaatega kohvik ja mitmekülgsed võimalused sportimiseks. Avarates puitbangalotes on lihtne ja modernne sisekujundus, mikrolaineahjuga kööginurk ning istumisala, kus on diivanvoodi ja lameekraaniga televiisor. Majutus on korraldatud 4- ja 5-kohalistes bangalotes kahestes tubades. 

Hommiku- ja õhtusöögid on hotelli restoranis, lõunasöögid on võimalik soetada lisatasu eest kas hotelli restoranist või valmistada ise bangalos. Bangalote kööginurgad on varustatud kõikide vajalike tarvikutega (pliit, külmik, kõik nõud, potid-pannid). Näidismaja videoga saad tutvuda siin

Boonusvõimaluseks RATTALAAGER

Samaegselt toimub ka maanteeratta laager Sparta treener Raul Olle juhendamisel. Kui Sinu sõber või lähedane tahab koos Sinuga reisile tulla ja anda oma rattasõidu vormile vägeva stardipaugu, siis on see suurepärane võimalus teie ühiseks aktiivseks puhkuseks! Rohkem infot rattalaagri kohta leiad siit.

 

Miks olla kohal?

Koos on lõbusam!

Ühine liikumisrõõm Hispaania päikese all. Tule koos sõbra, lähedase või täies rõõmus iseendaga!

Energiline treener

Organiseeritud trennid professionaalse treeneri käe all tagavad trennirõõmu ja annavad Sulle hea vormi!

Trennid rannal

Väga vaheldusrikas trennide valik. Ainuüksi päikeseline mererand kutsub Sind toast välja liikumist nautima!

PAKETT sisaldab:

Paketi hind 1150 eurot.

Sama sisuga reisipaketi hind LAPSELE (kuni 12. aastaseks saamiseni) on 800 eurot. 

Lisakulud, millega arvestada: lõunasöögid ja isiklikud ostusoovid.

Paindlik tasumine: registreerimise järgselt edastame broneeringuarve (200 eur/inimene), mis kinnitab Sinu ja Sinu pereliikmete reisikohad. Ülejäänud reisipaketi summa tasumine 30 päeva enne reisi algust. 

Treener Maris Kajari

Maris armastab trenni ja teiste treenimist. Ta armastab tantsimist, lapsi ja koeri. Andke talle vaid lava ja ta võib seal hommikuni zumbatada! Igapäevaselt treenib Maris tervisesõpru Sparta spordiklubis. Lisaks treeneri kutsele on Maris lõpetanud Tallinna Ülikooli sporditeaduste magistriõpingud. Maris on kaasahaarav ja rõõmsameelne, kelle trennid ei jäta kedagi külmaks.

Hetkeseisuga on grupis kõik kohad täitunud!

Saad registreerida ennast järjekorda ja anname Sulle koheselt teada, kui mõni koht vabaneb. 

Liikumisrõõm mererannal!