november 25, 2022

Terviselaager Marokos

Marrakech, kus saab olema meie päikeselise reisi kodu ja trennipesa, on küll Maroko üks populaarsemaid reisi sihtkohtasid, kuid pealinna au kannab hoopis linn nimega Rabat. See ei ole ka  kõige suurem linn, selleks on Casablanca. Samuti ei ole see ka kõige vanem linn, selleks on Fes. 

Kuid mis see siis on,  mis kutsub igal aastal miljoneid inimesi Maroko kuningriigi populaarseimasse linna Marrakechi? Lähme ja vaatame! 

Terviselaagri kirjeldus

Kas tunned, kuidas see soe õhk, päike ja värvikirev elu kutsuvad?

Sügis on Eestimaal ka värvikas, aga see pime ja vihmane aeg paneb paratamatult soojuse järele igatsema. Kusjuures on ka isegi tõestatud, et eestlased liiguvad sügis-talvel oluliselt vähem kui suvisel ajal. Lahendame selle olukorra: tule ja anname Sinu liikumisrõõmule hoogu juurde! 

Kui Sparta treener Maris Kajari ruumi siseneb, siis Sa tunned, kuidas energiad läksid liikuma ja tahaks kohe oh kui hoogsalt end liigutada. Marokos me õnneks siseruumides toimetama ei pea, saame nautida trenne värskes õhus ja päikesepaistel. Terviselaagri eesmärk on arendada Sinu üldfüüsilist vormi, tõsta lihaste toonust ja anda kaasa inspiratsioon “Liikuda-liikuda-liikuda!”

Kõik laagripäevad algavad hommikuse virgutuse ja venitustega, mida saadab mõnus hommikune ujumine. Treeningud on väga vaheldusrikkad, sinna mahuvad erinevad jõutreeningud, jooks-kõnd, tantsuline fitness, jooga ja kindlasti ka mõned vahvad sportlikud mängud. Sa ei pea üldse muretsema, kas Sa oled osalemiseks piisavalt heas vormis, sest kõik treeningud on üles ehitatud nii, et saad need endale sobivaks sättida ja seda kogemust nautida!

Täpne laagriplaan päevade lõikes selgub kohapeal. Kindel on see, et võtame maksimumi Marokko päikesest ja enamuse ajast veedame õues. 

Treeningute kõrvalt jääb Sul piisavalt aega ka lihtsalt olemiseks, päevitamiseks ja kohaliku eluga tutvumiseks. Vaata, et Sa oma lemmikraamatut maha ei unusta!

Ühiselt külastame koos kohaliku giidiga Marrrakechi ja vaatame üle sealsed parimad palad. See värvikas linn on UNESCO maailmapärandiga kaitstud ja seal tänavatel jalutades tunned ennast justkui muinasjutus. Kunagi ei tea, millise nurga tagant Aladdin oma võluvaibaga välja hüpata võib. Maroko kultuur on nii rikkalik, et kogu riigis on lausa üheksa kultuuriobjekti, mis kuuluvad UNESCO kaitse alla. 

Päike, värvid, palmid, basseinid, turud, inimesed, sigin-sagin, mošeed, kunst, kultuur, kaamlid, kõrb, baldahhiinid, vaibad, vaasid, apelsinid … ja veel palju muud. Just need märksõnad ilmestavad Marrakechi ja seda kõike läheme sinna koos kogema. Tule ja laeme akud värsket energiat täis!

Kellele?

See aktiivne nädal on mõeldud kõigile, kes tahavad hilissügisel päikese käes oma keha ja vaimu turgutada. Kui Sa pead lugu päikeselisest aktiivsest puhkust, soovid pakkuda midagi oma kehale, parandada oma vormi ja nautida liikumist, siis on see just Sinule. See tervisenädal on mõeldud ennekõike täiskasvanutele ja ka noorukitele, alates 16 eluaastast. 

Eelnev treenitus ja trennikogemus ei ole vajalik. Küll aga innustunud soov iseendasse panustada ja liikuda-liikuda-liikuda. Kui Sinu jaoks jäi veel küsimusi õhku, siis kirjuta Kädi-Liisile aadressil kadi@sporttravel.ee ja saame üheskoos selguse. 

Hotell

Meie reisikoduks saab olema 4 tärni hotell Riu Tikida Garden. Hotell asub Marrakeshi keskusest natuke eemal (ca 3 km), seal on mõnusalt vaikne ja ei ole niivõrd rahvastatud kui linnakeskus.Hotelli personal on kuuldavasti eriti sõbralik ja lahke. 

Suurepärased võimalused trennitegemiseks, tennise – ja palliväljakud, mitmeid basseine, ühtlasi oma päikesetoolidega soojendusega bassein ja jõusaal. Hommiku- ja õhtusöögid pakutakse hotelli restoranis. 

Miks olla kohal?

Muinasjutuline Maroko!

Ühine liikumisrõõm koos Maroko parimate paladega. Tule koos sõbraga või täies rõõmus iseendaga!

Energiline rõõmupall Maris!

Organiseeritud trennid professionaalse treeneri käe all tagavad trennirõõmu ja annavad Sulle hea vormi!

Päike novembrikuus!

Väga vaheldusrikas trennide valik. Ainuüksi päike ja Marise kaasahaarav energia kutsuvad Sind liikuma!

PAKETT sisaldab:

Paketi hind 1675 eurot.

Paindlik tasumine: registreerimise järgselt edastame broneeringuarve (350 eur/inimene), mis kinnitab Sinu reisikoha. Ülejäänud reisipaketi tasumise soovi saad valida registreerimisvormis: võimalik on tasuda tervikuna ühes osas 30 päeva enne reisi algust ja kahes osas, kus maksumusest 50% tuleks tasuda 65 päeva enne reisi algust ja ülejäänud summa 30 päeva enne reisi algust. 

Treener Maris Kajari

Maris armastab trenni ja teiste treenimist. Andke talle vaid lava ja ta võib seal hommikuni zumbatada! Või päikesepaistel joogat teha, või hoopis kangiga kükkida. Marise arvates peaks liikumine olema iga inimese elus niisama loomulik osa nagu söömine ja hambapesu. Treenima peaks mitmekülgselt ja tegema just sellist treeningut, mida armastad. Igapäevaselt treenib Maris tervisesõpru Sparta spordiklubis. Lisaks treeneri kutsele on Maris lõpetanud Tallinna Ülikooli sporditeaduste magistriõpingud. Maris on kaas haarav ja rõõmsameelne, kelle trennid ei jäta kedagi külmaks!

Muinasjutuline Marrakech kutsub!