november 2, 2022

Teekond soovitud armastuseni

Tõeline kvaliteetaeg paaridele, kus on omavahel ühendatud liikumisrõõm ja paarisuhte arendamise kursus. Looduse rüpes ja mägede avaruses oleme ise endaga paremas kontaktis ja avatumad muutusi vastu võtma, seda on tõestanud ka uuringud.

Koos põnevate eneseavastuslike seiklustega on meid Saalbachis ees ootamas  üle 400 km matkaradu, kus mägitõstukid viivad meid kuni 2000 m kõrgusele, nii et iga meie päev saab alguse pilvepiiril. 

Teekonna kirjeldus

Suur rõõm on teatada, et meil on täiesti uutmoodi lahendus, mis on spetsiaalselt loodud paaridele. Selle nädala Alpides muudab eriliseks just see, et lisaks imelisele matkaelamusele, on eesmärk Sinu paarisuhte uuele tasemele viimine. Austuse, armastuse ja mõistmise tasemele. Mis saaks veel ilusam olla, kui veeta nädal koos oma kaaslasega matkates mägede tippudel. See on päris aeg ainult isendale ja oma paarilisele. Puhas nauding looduses liikumiseks ja teineteisega olemiseks. 

Saalbachi mägiküla, mis saab olema meie kodukülaks, on üks Austria tipp matkakeskusi. Radade valik  ja loodus seal on mitmekülgne ja vaheldusrikas. Idüllilised rajad looklevad nii mitmeteski kohtades mööda mägikohvikutest, kus me ka kindlasti peatusi teeme, et seal veidi maaliliste vaadete taustal unistada. 

Tänu mägitõstukitele saame alustada igat oma päeva pilvepiirilt.  Võtame iga päev avastamiseks ette ca 4-5 tunnise matkaraja ja ära imesta, kui vaadete lummus kutsub Sind mõnel korral ka pikemale ringile. 

Kindlasti jääb Sul korraldatud tegevuste kõrvalt aega ka ise koos oma kalli kaasaga ringi uudistada ja lihtsalt hotelli saunakeskuses õhtuti mõnulemiseks. Reisi täpne ajakava selgub kohapeal – tegutseme vastavalt ilmale ja reisipere liikmete soovidele.

Üllatuspäev! Ühel imelisel päeval ootab meid ees omamoodi romantiline seiklus, kus matkatee viib meid Peter Wiechenthaleri mägimajani (1752 m). 

Veedame öö seal, hommikul ärkame pilvepiiril ja naudime päikesetõusu täiesti erakordse vaatega. Kujuta ette, Sa istud kallimaga mäenõlval, pealpool pilvi, kuum kohv käes auramas, lihtsalt naudid seda ilu ja teineteise kohalolu. 

Teekond soovitud armastuseni paaridele - kursuse tutvustus

Kursus põhineb meetodil, mida on kirjeldatud raamatus “Teekond soovitud armastuseni”, mille autor H. Hendrix on integreerinud erinevad psühholoogilised, käitumuslikud, filosoofilised ja vaimsed lähenemised põimides sinna sisse tänapäevased aju-uuringud ja inimese füsioloogia, mis omakorda annavad selge arusaama suhete olemusest ning praktilised oskused suhete arendamiseks.

Imago suhtetöö õpetab, kuidas teadvustada paarisuhtes toimuvat. See nõuab ennekõike tööd iseendaga, mille tulemusena saab nautida armastavat ja toetavat suhet. 

Sel kursusel hakkad mõistma, miks me käitume, tegutseme ja tunneme just nii nagu me seda teeme. Kuidas meie tegemisi juhib meie aju ja mis rolli mängivad emotsioonid? Kuidas oma emotsioonidega toime tulla, ilma ennast ja oma paarisuhet negatiivselt puudutamata? Miks Sinu paarisuhtes tekkivad pingelised situatsioonid? Mõistmaks kõikide nende küsimuste tagamaid astume suure sammu edasi oma paarisuhtes, ikka siira armastuse suunas. 

Kursust viivad läbi sertifitseeritud koolitajad ja – terapeudid Sille Jõgeva ja Urme Raadik. 

Tagasiside nende koolitustelt: “Ma õppisin lihtsaid asju uuesti tegema. Näiteks oma kaaslast kuulama, talle silma vaatama ja teda kallistama. Õppisin kui lihtne on kaaslasega ühendus luua.” Henri Paavo

“Väga praktiline ja suurepäraselt korraldatud kursus. Soovitan väga ka neile paaridele, kellel kõik hästi on. Aitab head suhet säilitada.” Kalev Külaase

Kellele?

See reis sobib kõigile suhtepaaridele. Pole oluline, kas oled oma kaaslasega just kohtunud, olete aastaid koos elanud, olete elukaaslased või abikaasad. Samuti pole oluline, missuguses kohas teie paarisuhte parasjagu on, kas olete rõõmsas kooselus või hoopis raskes suhte-etapis, see sobib kõigile. 

Matkamise poolepealt on nii, et tänu mägitõstukitele saame liikumistempot ja radade raskusastmeid reguleerida vastavalt teie soovidele. Varasem matkakogemus ei ole vajalik – viime teid eelnevalt kurssi, millega arvestada ja kuidas valmistuda. Samuti ei pea sa muretsema varustuse pärast, spetsiaalseid matkariideid ja jalatseid sul vaja ei ole, sobivad mugavad sportlikud riided ja tossud. 

Kui teie jaoks jäi veel küsimusi õhku, siis kirjuta Kädi-Liisile aadressil kadi@sporttravel.ee ja saame üheskoos selguse. 

Majutus hotellis

Majutus on korraldatud Hinterglemmi keskuses the VIEW hotellis kahekohalistes eraldi vooditega tubades. Hotelli eestvedajad usuvad, et Sinu vaatepunkt on see, mis Sinu kogemuse kujundab. Saad endale seal piiritute vaadete keskel justkui värske perspektiivi Sulle olulistest asjadest. Just sellist mõnusat hotell oma tegemistes toetab. 

The VIEW hotell asub kohvikute ja toidupoodide vahetus läheduses, lähim tõstuk jääb kõigest 150 m kaugusele. Hommiku- ja õhtusöögid on korraldatud hotelli restoranis, lõunasööki naudime mägikohvikutes või haarame ise midagi matkateele kaasa. Hotellis on olemas ka õhtuti mõnulemiseks mägede vaatega saunakeskus. 

Ühe öö veedame 1752 m kõrgusel Peter Wiechenthaleri mägimajas, kus igaühel on mõnus voodikoht hubases toas. Mägimajas pakutakse ka õhtu- ja hommikusöök. 

400 km radu

Tänu mägitõstukitele on palju võimalusi radade valikul. Avastamisrõõmu igale maitsele!

Seikluslik matk

Veedame ühe öö 1752 meetri kõrgusel mägionnis. Päikeseloojang ja äratus pilvepiiril!

Paarisuhte kvaliteetaeg

Maailmas kõrgelt hinnatud suhtekursus. Suhet saab alati muuta.

PAKETT sisaldab:

Paketi hind ühele inimesele 1575 eurot.

VARAJASE liituja hind 1575 eurot kehtib kuni 5. märtsini 2023, alates 6. märtsist 2023 on paketi hind 1650 eurot.

Paindlik tasumine: registreerimise järgselt edastame broneeringuarve (300 eur/inimene), mis kinnitab Sinu reisikoha. Ülejäänud reisipaketi tasumise soovi saad valida registreerimisvormis: võimalik on tasuda tervikuna ühes osas 30 päeva enne reisi algust ja kahes osas, kus maksumusest 50% tuleks tasuda 65 päeva enne reisi algust ja ülejäänud summa 30 päeva enne reisi algust. 

Suhteterapeut Urme Raadik

Urme on äärmiselt toetav ja soe inimene. Tema professionaalne pühendumus paarisuhete parandamisel on erakordne. Talle meeldib väga looduses liikuda, eriti armastab ta lumesaaniga mööda tundraid ringi kihutada ja Toscana looklevatel maastikel seigelda. 

Urme on veendunud, et ükskõik, mida elus ette võtad, siis see kõik õnnestub, kui sinu paarisuhe on turvaline ja tugev. Tema missioon on koos Sillega parandada maalima läbi tervete paarisuhete. Vaata juurde SIIT! 

Suhteterapeut Sille Jõgeva

Sille isiklik suhete arendamise teekond algas 18 aastat tagasi ja paaridega on ta töötanud 12 aastat. Oma abikaasa Toomasega on nad suured matkasõbrad, kahekesi on seigeldud Tsiili mäestikel, Uus-Meremaa ja Euroopa matkaradadel. Sille on veendunud, et looduses üheskoos väljakutsete ületamine teeb meid paremateks inimesteks, loob lähedust ja ühendust. 

Urmega üheskoos moodustavad nad koolitajatena lahutamatu tandemi täiendades teineteist. Nad usuvad, et koos suudavad nad rohkem! Vaata juurde SIIT! 

Reisi ja matkajuht Kädi-Liis Sepp

Kädi-Liis on lõbus ja toetav seikluskaaslane, kes on korraldanud aktiivseid reise sh matkasid Euroopa riikidesse mitmeid aastaid. Ta teab väga hästi, kui oluline roll elus on paarisuhtel ja et väga hea paarisuhte aluseks on enda ja oma partneri mõistmine. Kuulamine ja enese avamine, ausus, ja julgus … igas  paarisuhte etapis – ilma selleta lihtsalt ei saa 🙂  

 

Kohtumiseni mägede tipus!