juuli 21, 2021

Pereseiklus Austria Alpides

Saalbachi mägiküla, kus me end nädalaks sisse seame, on talvisel ajal Austria üks suurimaid mäesuusakeskusi. 

Suvel valitseb seal õnnis rahu, loodus on õites ja mägede vahel kohtab üksikuid matkaselle. Meid ootab ligi 400 km matkaradu, mida üheskoos põnevusega avastada.

Pereseikluse kirjeldus

Tavaliselt kui Sa lähedki perega koos puhkama, siis teed ju ikka kõik selleks, et Sinu lastel oleks äge? Aga mõtle kui ÄGE oleks see, kui keegi ei peagi millestki loobuma – kõik pereliikmed saavad teha seda, mis neid rõõmsaks teeb! Nii koos kui eraldi.  

Sel reisil on Sinu perekond üks tugev tiim, keda ootab ees 7-päevane seiklus. Seiklus, kus lapsed saavad kogeda, kui äge on liikuda ja trenni teha. Seiklus, mis tuletab Sulle meelde, kuidas liikumist nautida ja rohkem mängida.  

Tegevused on planeeritud nii koos kui eraldi, sest lastel on oma tegevusjuht ja vanematel matkadeks oma mängukaaslane. Oleme reisi üles ehitanud nii, et iga päev ongi seiklus – olgu selleks siis uus matkarada, mida avastada, või mõni muu sportlik tegevus. Kindel on see, et igas päevas veedame maksimaalse aja värskes õhus ja pühendame aktiivsele liikumisele ca 4-5 tundi. Eraldiseisvad lapsevanemate matkapäevad võivad kujuneda ka ajaliselt pikemaks. 

Aktiivsed tegevused on läbi mõeldud tuginedes sellistele olulistele väärtustele nagu julgus, ausus ja piiritus. Need märksõnad saavad reisi raames kõigi Sinu pereliikmete jaoks sügavama ja selgema tähenduse. 

Reisipäevad on kombineeritud nii eraldi gruppides matkamise kui ühistegevustega kohalikel Saalbachi matkaradadel. Näiteks alustame matka üheskoos, aga mingil hetkel viivad laste ja vanemate seiklusrajad eri suundadesse. Laste ja lastemeelsetega veedame ühe päeva lähedal asuvas loomaaias, kus on ka äge seikluspark. Kindlasti jõuame avastama ka maalilise mägijärvega linnakest nimega Zell am See’ ja lõbutseme üheskoos kärestikulisel jõel raftingus. 

Terveks nädalaks on meie päralt hotellist ca 500 m kaugusel asuv veepark Käpt’n Hook Adventure Pool. Park ei ole küll väga suur, aga seal jagub tegevust ja rõõmu igas vanuses lastele. Lisaks on eraldi olemas 25-meetrine ujumisbassein. 

Veeparki saate külastada kogu reisi jooksul piiramatult lahtiolekuaegade raames. 

Kõige tipuks toimub meie nädalane tegevus maalilise looduse ja imeliste vaadete keskel – mägitõstukid loovad meile võimaluse alustada matkasid kohe mägede tippudest (tõstuk viib meid kuni 2000 m kõrgusele merepinnast). 

Kindlasti arvestame, et ühel päeval jääks teil aega ka koos perega veidi omaette ringi uudistada. Reisi täpne programm selgub kohapeal – tegutseme vastavalt ilmale ja reisipere liikmete soovidele. Ja kõige tipuks on see ju seiklus, veidi salapära ja avastamisrõõmu hoiame Sulle igasse päeva!  

Rohkem infot Saalbaci kohta leiad siit.

Kellele?

Peredele, kes on aktiivse eluviisiga või otsivad ühiselt seda innustavat tõuget. Reisile on oodatud lapsed alates 5ndast eluaastast. Hea füüsiline vorm on soovituslik, innustunud soov liikuda aga kohustuslik. Varasem perega matkamise kogemus ei ole vajalik – viime Sind eelnevalt kurssi, millega arvestada ja kuidas valmistuda. 

Kui Sinu jaoks jäi veel küsimusi õhku, siis kirjuta Kristelile aadressil kristel@sporttravel.ee või Kädi-Liisile: kadi@sporttravel.ee ja saame üheskoos selguse.

Majutus eestlaste hotellis Mulk

Hotelli sisenedes saadab Sind mõnus kodune tunne, sest omanike juured pärinevad otsaga Mulgimaalt. Nii on kasutatud ka hotelli kujunduses värvikaid Mulgi mustreid ja looduslähedasi puitlahendusi. Hotell ehitati 2018. aastal täielikult ümber, seega ootab reisikodu Sind omas värskuses! 

Majutus on korraldatud kahestes tubades, kuhu on võimalik lisada kuni kaks lisavoodit. Hommiku- ja õhtusöögid on hotellis. Lõunasööki naudime mägikohvikutes või haarame iseseisvalt midagi matkateele kaasa. Rohkem infot majutuse kohta leiad siit

Boonusvõimaluseks RATTALAAGER!

Kui Sinu pereisa või -ema on suur rattasõber ja tahaks arendada oma oskuseid mägirattasõidus, siis samaaegselt Pereseiklusega toimub 30. juuni – 7. juuli Mulk hotellis ka rattalaager. Sinna on kaasatud ka kohalik treener, kes arendada Sinu tehnilisi oskusi nii laskumistel kui Alpide mägistel radadel. Rohkem infot leiad siit.

Liikumisrõõm kogu perele

Tänu mägitõstukitele saame üheskoos alustada matku ligi 2000 m kõrguselt ja valida igaühele sobiva pikkusega raja.

Midagi igaühele

Aeg nii endale kui perele. Koos tegevusjuhtidega saavad kõik peretiimi liikmed teha seda, mis nende hinge rõõmsaks teeb!

Kodutunne Alpides

Lähed küll välismaale, aga eestlastest hotellipere suudab ikka imeliste vaadete keskel luua koduse tunde.

PAKETT sisaldab:

Paketi hind 1275 eurot.

 

Sama sisuga reisipaketi HIND LAPSELE on 1025 eurot. Lisavoodiga lapsepakett 5-10 aastasele 895 eur, 11-14 aastasele 965 eur, 15-18 aastasele kehtib tavahind 1025 eur. NB! Eripakkumine kehtib vaid lisavoodiga kohtadele. 

Lisakulud, millega arvestada: lõunasöögid ja isiklikud ostusoovid. 

Paindlik tasumineregistreerimise järgselt edastame broneeringuarve (100 eur/inimene), mis kinnitab Sinu ja Sinu pereliikmete reisikohad. Ülejäänud reisipaketi tasumine toimub 30 päeva enne reisi algust.

** Kõigi lähikuudel toimuvate reiside läbiviimisel lähtume tervishoiuasutuste soovitustest ja tegutseme üheskoos kõigi parimat tervist silmas pidades. Kui meist sõltumatutel asjaoludel (koroonaviiruse uus aktiveerumine või lendude tühistamine) oleme sunnitud reisi ära jätma, siis tagastame reisi eest tasutud summa. Muudel juhtudel kehtivad tavapärased pakettreisi tingimused.

Vanemate mängukaaslane Kädi-Liis Sepp

 Kädi-Liis on särasilmne ja hakkaja reisikaaslane. Tal on ka endal kolme lapseline pere ja ta teab täpselt, kui oluline on kvaliteetaeg iseendaga. Selleks, et ühine aeg saaks olla veelgi toredam ja elamusterohkem!  Kädi on aktiivne mängukaaslane vanematele matkaradadele, jagades lahkelt oma elukogemusi, rõõme-muresid-kasvamisi. Ta on korraldanud terviselaagreid ja spordireise mitmel pool Euroopas ja ise ka jooksu- ja suusamaratonidel kaasa löönud!

Laste tegevusjuht Kertu Aydin

Kertu on justkui laste jaoks loodud! Tema siiras energia, pühendamine ja mängulust ei jäta külmaks ühtegi pisikest matkafänni. Pea poole oma elust on Kertu elanud võõrsil, õppinud Hollandi ülikoolis ja töötanud aastaid Türgi rahvusvahelises koolis laste inglise keele õpetajana. Kertul on kaks imelist tütart, kes on palju inspireerinud teda elus valikuid tegema. Üks tema suur unistus on korraldada reis imekaunisse ja veidi müstilisse Norrasse!

Rattafännidel on võimalik osaleda samal ajal, samas kohas aset leidvas maastikuratta laagris, avastada imeliste vaadetega radasid ja arendada oma rattasõiduoskusi kohaliku treeneri käe all. Kusjuures selleks ei pea üldse varasemast mägedesõidu kogemust olema, õpimegi üheskoos!

Kohtumiseni mägede tipus!