February 5, 2020

Pereseiklus Alpides

 • Kuupäevad: 1.-8. juuli 2020
 • Asukoht: Saalbach-Hinterglemm, Austria
 • Grupi suurus: kuni 10 last (alates 5a), 12 täiskasvanut
 • Hind: alates 895 EUR / 1225 EUR

Saalbachi mägiküla, kus me end nädalaks sisse seame, on talvisel ajal Austria üks suurimaid mäesuusakeskusi. Suvel valitseb seal õnnis rahu, loodus on õites ja mägede vahel kohtab üksikuid matkaselle. Meid ootab ligi 400 km matkaradu, mida üheskoos põnevusega avastada.

Pereseikluse kirjeldus

Tavaliselt kui Sa lähedki perega koos puhkama, siis teed ju ikka kõik selleks, et Sinu lastel oleks äge? Aga mõtle kui äge oleks see, kui keegi ei peagi millestki loobuma – kõik pereliikmed saavad teha seda, mis neid rõõmsaks teeb. Nii koos kui eraldi.  

Sel reisil on Sinu perekond üks tugev tiim, keda ootab ees 7-päevane seiklus. Seiklus, kus lapsed saavad kogeda, kui äge on liikuda ja trenni teha. Seiklus, mis tuletab Sulle meelde, kuidas trennitegemist nautida ja rohkem mängida.  

Tegevused on planeeritud nii koos kui eraldi, sest lastel on oma tegevusjuht ja vanematel matkadeks oma mängukaaslane. Oleme reisi üles ehitanud nii, et iga päev ongi seiklus – olgu selleks siis uus matkarada, mida avastada, või mõni muu sportlik tegevus. Kindel on see, et igas päevas veedame maksimaalse aja värskes õhus ja pühendame aktiivsele liikumisele ca 4-5 tundi. Eraldiseisvad lapsevanemate matkapäevad võivad kujuneda ka ajaliselt pikemaks. 

Seiklustest nii palju, et Sinu peretiimi ootab ees matka-, vee- ja rattaseiklus. Nende raames avastame huvitavaid ja looduskauneid paiku. Mõningaid vihjeid nende seikluste kohta leiad ka piltide seast. Ülejäänud neli reisipäeva on kombineeritud nii eraldi gruppides matkamise kui ühistegevustega. Näiteks alustame matka üheskoos, aga mingil hetkel viivad laste ja vanemate seiklusrajad eri suundadesse. 

Eriti äge on see, et kogu nädalane tegevus toimub maalilise looduse ja imeliste vaadete keskel – mägitõstukid loovad meile võimaluse alustada matkasid kohe mägede tippudest (tõstuk viib kuni 2000 m kõrgusele merepinnast). 

Kindlasti arvestame, et ühel päeval jääks aega ka koos perega veidi omaette ringi uudistada. Reisi täpne programm selgub kohapeal – tegutseme vastavalt ilmale ja reisipere liikmete soovidele. Ja kõige tipuks on see ju seiklus, veidi salapära ja avastamisrõõmu hoiame Sulle igasse päeva! 

Kellele?

Peredele, kes on aktiivse eluviisiga või otsivad ühiselt seda innustavat tõuget. Reisile on oodatud lapsed alates 5ndast eluaastast. Hea füüsiline vorm on soovituslik, innustunud soov liikuda aga kohustuslik. Varasem perega matkamise kogemus ei ole vajalik – viime Sind eelnevalt kurssi, millega arvestada ja kuidas valmistuda. 

Kui Sinu jaoks jäi veel küsimusi õhku, siis kirjuta Kristelile aadressil kristel@sporttravel.ee ja saame üheskoos selguse.

Majutus eestlaste hotellis Mulk

Hotelli sisenedes saadab Sind mõnus kodune tunne, sest omanike juured pärinevad otsaga Mulgimaalt. Nii on kasutatud ka hotelli kujunduses värvikaid Mulgi mustreid ja looduslähedasi puitlahendusi. Hotell ehitati 2018. aastal täielikult ümber, seega ootab reisikodu Sind omas värskuses! 

Majutus on korraldatud kahestes tubades, kuhu on võimalik lisada kuni kaks lisavoodit. Hommiku- ja õhtusöögid on hotellis, paar õhtut organiseeritud lähedal asuvas restoranis. Lõunasööki naudime mägikohvikutes või haarame ise midagi matkateele kaasa. Rohkem infot majutuse kohta leiad siit

Mis jäi meelde 2019. aasta osalejatele?

Täiskasvanu PAKETT hinnaga 1225 EUR sisaldab:

 • Lennukipiletid edasi-tagasi Tallinnast
 • Lennujaama transfeer ja kohalikud sõidud
 • Majutus kahekohalises toas 4* hotellis
 • Hommiku- ja õhtusöögid
 • Hotelli saunakeskuse kasutus
 • Mägitõstukite pilet reisiperioodiks
 • Ühekordne mägirattalaenutus koos kiivriga
 • Käimiskeppide laenutus
 • Meeskondlik rafting mägijõel
 • Seiklusmängudeks vajalike kohtade sissepääsupiletid
 • Reisijuhi ja laste tegevusjuhi teenus

Sama sisuga reisipaketi HIND LAPSELE on 995 eurot.

ERIPAKKUMINE: lisavoodiga lapsepakett 5-12 aastasele 895 eur, 13-14 aastasele 945 eur, 15-18 aastasele kehtib tavahind 995 eur. NB! Pakkumine kehtib vaid lisavoodiga kohtadele. 

** Kõigi lähikuudel toimuvate reiside läbiviimisel lähtume tervishoiuasutuste soovitustest ja tegutseme üheskoos kõigi parimat tervist silmas pidades. Kui meist sõltumatutel asjaoludel (koroonaviiruse uus aktiveerumine või lendude tühistamine) oleme sunnitud reisi ära jätma, siis tagastame reisi eest tasutud summa. Muudel juhtudel kehtivad tavapärased pakettreisi tingimused

Lisakulud, millega arvestada: lõunasöögid ja isiklikud ostusoovid.

Vanemate mängukaaslane Kristel Laurson

Kristel on rõõmsameelne reisijuht, kes on korraldanud matkaseiklusi ja spordilaagreid nii Eestis kui ka teistes Euroopa riikides. Kõige enam on ta avastanud Põhjamaid ja seda juba noorena, kui ta tegeles aktiivselt murdmaasuusatamisega. Loe rohkem siit

Laste tegevusjuht Kädi-Liis Sepp

Kädi-Liis on särasilmne kaaslane lastele. Tal on ka endal kolm last, kellega koos on ta kasvanud ja maailma avastanud. Lastega koos on käidud erinevatel spordi- ja aktiivsusreisidel, kus ka pere kõige pisemad on saanud medalid kaela. Liikumise ja tervislike eluviiside pisik on viinud Kädi-Liisi ka Tallinna Ülikooli, kus ta on omandanud tervisejuhtimise eriala. 

Kohtumiseni mägede tipus!