October 27, 2020

Suusalaager Itaalias Raul Ollega

 • Kuupäevad: 25. jaanuar - 1. veebruar 2020
 • Asukoht: Val di Fassa, Itaalia
 • Grupi suurus: 20 inimest
 • Hind: 1125 EUR

Suusanädal toiumub Põhja-Itaalias, Trentino maakonnas, Val di Fassa külas, mis asub 1200  m kõrgusel merepinnast. 

Lisaks suurepärastele murdmaasuusa radadele on Val di Fassa oru ümber 7 mäesuusakeskust. Mäesuusaradasid pea 300 km, millest tuntumad on näiteks Sella Ronda ja Grande Guerra. Samuti on seal  võimalus mäesuusatada Alberto Tomba treeningrajal. 

Laagri kirjeldus

Üks mõnus suusa ja lumenädal Dolomiidi Alpides,  keset ideaalseid murdmasuusaradasid ja suurepäraseid mäesuusakeskusi. Sul on võimalus seal suusakilomeetreid koguda ja vajadusel oma tehnikat lihvida. Samuti saad end proovile panna Marcialonga ja Lavazzeloppeti suusamaratonidel. 

Muidugi kasutame seal olles aega ka selleks, et mäesuusavõlusid ja piirituid Alpi vaateid nautida. Natuke puhata ja talvist Alpi päikest võtta!

Treener Raul hoolitseb selle eest, et iga laagris osaleja saaks paraja koormuse. Raul innustab meid vaheldusrikaste suusaharjustustega, jagab näpunäiteid tehnika parandamiseks, räägib suusajuttu ja on igati toetav! Suusatrenne teeme nii Marcialonga maratonirajal kui Val di Fiemme suusastaadionil.

Laagriplaani päevade lõikes edastame Sulle vahetult ennem reisi. Kindel on see, et võtame maksimumi Itaalia suusaradelt. Trenni tempo ja raskusastme valid loomulikult endale Sina ise!

Kindlasti jääb Sul ka suusatamise kõrvalt aega ise ringi uudistada!

Lisaks suusarõõmudele, külastame reisil olles tipptasemel SPA keskust. QC Therme Dolomiti asub Marcialonga maratoniraja kõrval, lumiste Alpide keskel. Seal saad lõõgastuda auravates väli-  ja sisebasseinides, nautida erinevaid saunasid ja lõõgastusruume. 

Marcialonga ja Lavazzeloppeti maratonidest

Itaalias olles on Sul enda proovilepanekuks kaks võimalust!

Maailmakuulus Marcialonga maraton, kus on võimalus valida kahe distantsi vahel, 45 km ja 70 km. Rada on väga vaheldusrikas, pikkade ja lühikeste tõusude ja laskumistega, imeliste vaadete ja eheda kaasaelajate meluga. Maraton toimub 31. jaanuari, so pühapäeval. 

Imeliste vaadete ja ideaalsete rajatingimustega Lavazzeloppet on 22 km pikkune klassikaline suusamaraton. Maraton toimub 28. jaanuaril, so neljapäevasel päeval.

Marcialonga maratoni profiilipilt:

 

Kellele?

Hea füüsiline vorm ja soov liikuda päevas suuskadel või ilma 🙂 vähemalt 3-4 tundi värskes õhus. Viime Sind kindlasti ka eelnevalt kurssi, millega arvestada ja kuidas valmistuda.  

Majutus ehtsas itaaliapärases külalistemajas Carni Bucaneve***

Hotelli asukoht on super hea. Marcialonga maratonirada kulgeb täpselt maja tagant, paned suusad alla ja oledki rajal. Lähim suusatõstuk on u 800 m kaugusel. Poed ja söögikohad on jalutuskäigu kaugusel. 

Hotell on väga puhas ja hoitud, enamus tubasid on renoveeritud. Teenindus ja vastuvõtt on väga soe, viisakas ja abivalmis. Perenaine valmistab igal hommikul eht itaaliapärase hommikusöögi. Õhtusöök on meil korraldatud kõrval hotellis, 100 m kaugusel Locanda Marias. Ka seal valmivad toidud suure armastusega perenaise käe all ja enamus toorainest on pärit tema enda aiast.

Liikumisrõõm lumel

Ühine liikumisrõõm suuskadel Alpides. Naudi lihtsalt lund või pane end maratonil proovile!

Inspireeriv treener

Organiseeritud trennid professionaalse treeneri käe all tagavad trennirõõmu ja hea vormi!

Ehe Itaalia köök

Lisaks lumerõõmudele naudime ka ehedat Itaalia kööki ja kutuuri!

PAKETT hinnaga 1125 EUR sisaldab:

Hind kehtib registreerimisel kuni 30. novembrini 2020.a. Alates 1. detsembrist on paketi hind 1250 EUR.

 • Lennukipiletid edasi-tagasi Tallinnast
 • Lennujaama transfeer
 • Majutus kahekohalises toas 3* hotellis
 • Hommiku- ja õhtusöögid
 • Suusabussi pilet Val di Fassa orus liikumiseks
 • Sissepääs QC Therme Dolimiti SPA-sse 
 • Treeningud igal päeval treener Rauliga
 • Osalus Marcialonga maratonil
 • Reisijuhi teenus

Kui Sa ei soovi osaleda Marcialonga maratonil, on paketi hind 1090 EUR. Lapsele (kuni 16.a saamiseni) paketi hind 990 EUR. Kui Sul on alla 5.a reisiv laps siis anna sellest meile teada. 

Lisakulud, millega arvestada: lõunasöögid ja mäesuusa keskuse piletid. Kui soovid osaleda Lavazzeloppeti suusamaratonil, lisandub paketi maksumusele 45 EUR. 

Suuskade transportimiseks Itaaliasse Sul on kaks võimalust: 1) mööda maad SportTraveli bussiga hind 20 EUR üks ots) või 2) lennukiga (50 EUR edasi-tagasi). Suusa transpordi hind lisandub paketi hinnale. 

PAINDLIK tasumine: Sul on võimalus reisipaketi eest tasuda arve alusel kahes osas või tervikuna. 

*Kõigi lähikuudel toimuvate reiside läbiviimisel lähtume tervishoiuasutuste soovitustest ja tegutseme üheskoos kõigi parimat tervist silmas pidades. Kui meist sõltumatutel asjaoludel (koroonaviiruse uus aktiveerumine või lendude tühistamine) oleme sunnitud reisi ära jätma, siis tagastame reisi eest tasutud summa. Muudel juhtudel kehtivad tavapärased pakettreisi tingimused

Sinu seikluskaaslane Raul Olle

Raul armastab trenni ja teiste treenimist üle kõige. Eriti muidugi suusatamist. Ta oskab hästi motiveerida ja alati ka raskemas trennis kõik naerma ajada. Temaga koos olles tundub suusatamine imelihtne, sest ta on nii innustav! 

Mitte ükski Rauli trenn ei möödu ilma hea nalja ja tunnustava sõnata!

Kohtumiseni Marcialonga radadel!