December 4, 2021

Aastavahetuse talvepuhkus

 • Kuupäevad: 26. dets 2022 - 2. jaan 2023
 • Asukoht: Sjusjøen, Norra
 • Grupi suurus: kuni 20 täiskasvanut, 12 last 
 • ERILINE: täiesti uutmoodi aastavahetuse kogemus! 
 • REGISTREERU >>>

Sinu ja Sinu pere rahupakett pärast kiiret jõuluaega –  kutsume Sind kaasa veetma aastavahetust uutmoodi looduses ja värskes õhus liikudes!

Liikumisrõõmu ja tegevusi jagub kõigile: kes kelgutab, kes naudib talvemaagiat jalutades puhtas looduses, kes avastab suusaradu või mäenõlvasid. Ühel päeval külastame ka jõululinna Lillehammerit, kus saad külastada väikseid kohvikuid ja butiike. Jõulumeeleolu on täies hoos!

Perepuhkuse kirjeldus

Need laste jõulupeod, töised toimetamised, pühade sigin-sagin – see nii südamlik ja sooja tundega jõuluaeg kipub tihti mööduma kiirustades. Justkui toimetamist on nii palju, et ei saa hetkegi rahulikult võtta ja lihtsalt olla. Tule võta koos perega aeg maha ja tervita selle melu keskel sügavat rahutunnet!

Seda kogemust, kus hetked peatuvad ja tunned nii suurt tänulikkust, et saad siin ja praegu olla koos oma kõige kallimate inimestega. Stardid uude aastasse hoopis uutmoodi värskuse ja lootusrikkusega! 

Meie lumepuhkus on vabakava reis: saad iga päev ise valida, milline aktiivne liikumine Sind kutsub. Tutvustame Sulle kohapealseid võimalusi, toetame nende teostuses ja lisame igasse hetkesse grammike rohkem rõõmu. Aastavahetuse õhtuks on meie poolt korraldatud üllatusmatk looduses koos ühise piknikuga. 

Sjusjøeni suusameka on Norras justkui meie jaoks Eestis Otepää. Neid talvepealinnasid on Norras kindlasti rohkem, aga Sjusjøen on üks varasemaid kohti, kus saab igal aastal juba oktoobris kunstlumeradadel sõita. See on hinnatud treeningpaik ja seal korraldatakse riiklikke meistrivõistlusi nii murdmaa- kui laskesuusatamises. Ja ära imesta, kui Sulle staadionil satub vastu Norra suusakuulsus!

 

Meie maja ukse ees on kohalik mäesuusakeskus Sjusjøen Skisenter, kus on 8 nõlva. Seal on kaks eraldi mäge lastele, mis sobivad ideaalselt harjutamiseks ka neile, kes mäesuusatamisega alles tutvust teevad, lisaks on meie kodukeskuses ka väike trikiala.

Ilusal talvel on hooldatud suusaradasid ligi 350 km ulatuses. Saad sõita ühest külast järgmisesse, käia suuskadel olümpialinnas Lillehammeris ja avastada Norra suurima suusamaratoni Birkebeinerrenneti rada. Üks huvitav kogemus on kindlasti ka 156 km pikkune Trollide rada, mis kulgeb mägede vahel hütist hütini. 

Ühel reisipäeval korraldame ka bussiga ühiskülastuse Lillehammerisse, kus saad niisama jõulumaagiat nautida või külastada ka Hafjelli suusakeskust, kus on kokku 64 erinevat laskumisnõlva. 

Sjusjøen on valitud mitu aastat järjest üheks Norra parimaks suusakeskuseks ja on üks esimesi kohti, kus lumi on nii murdmaaradadel kui kohalikul mäel garanteeritud. Kunstlumerada avatakse igal aastal juba oktoobri lõpus. 1994. aasta olümpialinn Lillehammer jääb vaid 30 min autosõidu ja suuskadel 20 km  kaugusele. Lähimast Oslo lennujaamast on keskusesse ca 2 h bussisõitu.

Kellele?

Kõigile, kes armastavad liikumist ja tervislikku eluviisi. Just neile, kes tahavad koos perega aja maha võtta ja seda jõulurahu tunnet kogeda.

Saad iga päev ise valida, mida Sa teha tahad, ja tegutseda endale sobivas rütmis/tempos. Oled oodatud nii pere, sõprade kui uhkes rõõmus iseendaga. Küsimuste korral kirjuta meile aadressil kadi@sporttravel.ee.

Majutus

Meie reisikodu on 2014. aastal ehitatud mäenõlval paiknev luksusliku sisustusega talvemaja, mida võib pidada justkui SportTraveli hubaseks hotelliks. Majja mahub kuni 26 inimest ja valikus on narivooditega toad, kus on kohti 2-4 inimesele. Maja peale on kokku 7 vannituba ja saun asub eraldi väikses majas meie hoovis. Eraldi hoones on õuealas ka suusaruum. 

Suusarajad ja kohalik mäesuusakeskus asuvad kohe maja kõrval, 30 m kaugusel. Paned maja ees suusad alla ja astud otse nõlvale. Tubade rõdult on ka otsene vaade mäenõlvale. Vaata rohkem pilte SIIT.

Toitlustus

Ühismajas valmistab hommiku- ja õhtusöögid Eestist kaasatud kogemustega kokk. Nii et kodused maitsed tulevad kaasa! Privaatmajades on olemas täisvarustuses köök kõige vajalikuga iseseisvalt toidu valmistamiseks. 

Lähim toidupood asub 4,5 km kaugusel ja soovitud isiklikud toidusnäkid saad kaasa pakkida juba Eestist väikebussi transpordiga. Lõunasöögid on võimalik valmistada köögis iseseisvalt või külastada kohalikke kohvikud, millest kaks tükki asuvad suusamäel ja ka murdmaaradade äärde jääb omajagu valikuid. 

Lähimad mäesuusatamise keskused

Kõige lähem on koduukse ees olev kohalik mäesuusakeskus, kus on 8 nõlva, eraldi laste- ja trikiala. Rohkem infot leiad siit

Ca 40 min kaugusel asub suurem keskus Hafjell, kus kuni 64 nõlva. Sjusjøenist on sinna võimalik liikuda liinibussi või kohaliku taksoga.

Lumi garanteeritud

Ilusal talvel on hooldatud radu 350 km ulatuses. Kunstlumi on tagatud igal aastal juba oktoobri lõpust.

Aktiivne aastavahetus

Mõtle kui äge on tervitada uut aastat liikumises ja Norra looduse keskel. Meeldejääv ja äge Uue algus!

Väga hea asukoht

1994. aasta olümpialinn Lillehammer asub 30 min kaugusel, keskust läbi Norra kuulsaima suusamaratoni Birke rada.

PAKETT sisaldab:

 • Lennukipiletid edasi-tagasi Tallinnast
 • Lennujaama transfeer
 • Suusavarustuse transport
 • Majutus 7 ööd narivooditega toas
 • Hommiku- ja õhtusöögid
 • Voodipesu ja rätikud
 • Lillehammeri/Hafjelli päeva transport
 • Aastavahetuse matka korraldus
 • Reisi korraldusteenus ja innustavad grupijuhid

Paketi hind 1285 eurot.

 

Reisipaketi hind LAPSELE vanuses 2-16 aastat (sh) on 865 eurot

Lisakulud: lõunasöögid, mäepiletid, isiklikud ostusoovid.

Paindlik tasumine: registreerimise järgselt edastame broneeringuarve (250 eur/inimene), mille tasumine kinnitab Sinu reisikoha. Ülejäänud reisipaketi tasumine 30 päeva enne reisi algust.

 

Reisijuhid

Kohal on kõik SportTraveli tulihingelised eestvedajad Kädi, Kristel ja Jüri. Tutvustame Sulle kohapealseid võimalusi, pakume seltsi suusaradadel, mäenõlvadel ja kelgutades. Mõistagi oleme olemas, kui vajad kohapeal korralduslikult meie abi. Kindel on see, et Sinu liikumisele anname hoogu juurde!

Kohtumiseni Norra suusaradadel!