September 2, 2021

Aastavahetuse suusalaager

 • Kuupäevad: 26. dets 2021 - 2. jaan 2022
 • Asukoht: Sjusjøen, Norra
 • Grupi suurus: kuni 20 täiskasvanut, 12 last 
 • ERILINE: täiesti uutmoodi aastavahetuse kogemus! 
 • REGISTREERU >>>

Sjusjøen on valitud mitu aastat järjest üheks Norra parimaks suusakeskuseks. Suusakuurort asub 850 m kõrgusel merepinnast, samanimelise järve kaldal. 

1994. aasta olümpialinn Lillehammer jääb vaid 20 min autosõidu ja suuskadel 20 km  trenni kaugusele.  Lähimast Oslo lennujaamast on keskusesse ca 2 h bussisõitu.

Suusalaagri kirjeldus

Aktiivne aastavahetus Norra mägedes kõlab teistmoodi ja ägedalt! 

Sjusjøeni suusameka on Norras justkui meie jaoks Eestis Otepää. Neid talvepealinnasid on Norras kindlasti rohkem, aga Sjusjøen on üks varasemaid kohti, kus saab igal aastal juba oktoobris kunstlumeradadel sõita. See on hinnatud treeningpaik ja seal korraldatakse riiklikke meistrivõistlusi nii murdmaa- kui laskesuusatamises. 

Meie suusalaager on vabakava laager: saad teha täpselt seda, mida Sinu hing ihkab! Tutvustame Sulle kohapealseid võimalusi, toetame teostuses ja elame igapäevaselt kaasa. Aastavahetuse õhtuks on meie poolt korraldatud üllatusmatk looduses koos ühise piknikuga. See on jõukohane kõigile ja reguleeritav ka pikkuse osas. 

Ilusal talvel on hooldatud suusaradasid ligi 350 km ulatuses. Saad sõita ühest külast järgmisesse, käia suuskadel olümpialinnas Lillehammeris ja avastada Norra suurima suusamaratoni Birkebeinerrenneti rada. Üks huvitav kogemus on kindlasti ka 156 km pikkune Trollide rada, mis kulgeb mägede vahel hütist hütini. 

Meie majutuspaigast ca 0,5 km kaugusel asub kohalik mäesuusakeskus, kus on 7 nõlva ja eraldi laste- ning trikiala. Soovi korral on võimalus külastada läheduses ka suuremaid mäekeskusi.  

Lillehammeri keskuste vahel on korraldatud igapäevase graafikuga suusabussi transport, mis võimaldab väga lihtsalt keskuste ja linnakeste vahelt liikuda. Üks eritabane kogemus ja selles kandis populaarne on ka Husky kelgukoerte tuur, mida tasub ka aastavahetuse tähistamiseks kaaluda.

Kellele?

Kõigile, kes armastavad liikumist suuskadel ja tervislikku eluviisi. 

Saad iga päev ise valida, mida Sa teha tahad, ja tegutseda endale sobivas rütmis/tempos. Oled oodatud nii pere, sõprade kui uhkes rõõmus iseendaga. Küsimuste korral kirjuta meile aadressil info@sporttravel.ee

Majutus

Majutus on korraldatud 3-6 kohalistest majades. Tubade jaotus on majade lõikes erinev ja seda on ka värskustase: mõned majad on hiljuti renoveeritud ja värskema muljega kui teised. Majade jaotamine toimub vastavalt registreerimise järjekorrale ja osaliste soovidele.

Majad asuvad suusaradadest 50 m kaugusel ja kohaliku mäesuusakeskuseni on 400 m jalutamist. Majutusega saad täpsemalt tutvuda siin: näide 1 ja näide 2.

Toitlustus

Igas majas on olemas täisvarustuses köök. Saate planeerida toiduvalmistamise ühiselt koos majarahvaga või iseseisvalt. Toiduasjad on võimalik transportida Eestist väikebussiga, kohapeal on olemas ka pood. 

Lähimad mäesuusatamise keskused

Kõige lähem on 400 m, meie kodumägi. Kohalikul mäel on 7 nõlva, eraldi laste- ja trikiala. Rohkem infot leiad siit

Ca 40 min kaugusel asub suurem keskus Hafjell, kus kuni 64 nõlva. Sjusjøenist liigub sinna igapäevaselt suusabuss. 

Lumi garanteeritud

Ilusal talvel on hooldatud radu 350 km ulatuses. Kunstlumi on tagatud igal aastal juba oktoobri lõpust.

Sportlik aastavahetus

Mõtle kui äge on tervitada uut aastat sportlikus meeleolus ja Norra looduse keskel. Meeldejääv ja äge Uue algus!

Väga hea asukoht

1994. aasta olümpialinn Lillehammer asub 20 min kaugusel, keskust läbi Norra kuulsaima suusamaratoni Birke rada.

PAKETT sisaldab:

 • Lennukipiletid edasi-tagasi Tallinnast
 • Lennujaama transfeer
 • Suusavarustuse transport
 • Majutus 7 ööd
 • Suusaboksi kasutus
 • Aastavahetuse matka korraldus
 • Kohapealne nõustamine suusaradade valikute ja päevade sisustamise osas

Paketi hind 1125 eurot.

 

VARAJASE liituja hind: registreerudes enne 5. novembrit 2021 (sh) on paketi hind 1050 eurot. Reisipaketi hind LAPSELE vanuses 2-16 aastat (sh) on 725 eurot

Paindlik tasumine: registreerimise järgselt edastame broneeringuarve (100 eur/inimene), mille tasumine kinnitab Sinu reisikoha. Ülejäänud reisipaketi tasumine on 30 päeva enne reisi algust. 

** Kõigi lähikuudel toimuvate reiside läbiviimisel lähtume tervishoiuasutuste soovitustest ja tegutseme üheskoos kõigi parimat tervist silmas pidades. Kui meist sõltumatutel asjaoludel (koroonaviiruse aktiveerumine või lendude tühistamine) oleme sunnitud reisi ära jätma, siis tagastame reisi eest tasutud summa täies ulatuses. Muudel juhtudel kehtivad tavapärased pakettreisi tingimused

Meeskond

Kohal on kõik SportTraveli tulihingelised eestvedajad Kädi, Kristel ja Jüri. Tutvustame Sulle kohapealseid võimalusi, pakume spordiradadel seltsi ja tunnustust ning mõistagi oleme olemas, kui vajad kohapeal korralduslikult meie abi. 

Kohtumiseni Norra suusaradadel!