October 26, 2020

Marcialonga suusamaraton 2021

 • Kuupäevad: 29. jaanuar - 1. veebruar 2021
 • Asukoht: Val di Fassa, Itaalia
 • Maratoni distantsid: 70 km, 45 km
 • Grupi suurus: kuni 30 inimest
 • Hind: Registreerides reisile kuni 30. november 2020.a, saad hinnasoodustust -10% ja paketi hinnaks on 699 EUR.
  Alates 1. detsembrist on paketi hind alates 770 EUR (sõltuvalt millise hotelli valid).

Asukohast: 

Val di Fassa org asub Põhja-Itaalias, Trentino maakonnas. 

Lisaks suurepärastele murdmaasuusa radadele on seal ägedad mäesuusakeskused. Suvisel ajal on see piirkond kuulus matkakeskus, kuhu tullakse kokku üle terve maailma. 2026. aastal toimuvad seal, täpsemalt Cortina d’Ampezzo’s, taliolümpia mängud.  

Reisist Marcialonga maratonile

Murdmaasuusatamise ajalugu algas Val Di Fassa ja Val Di Femme orus, 1971. aastal, mil toimus esimene Marcaialonga maraton. Seal osales umbes 1500 suusasõpra. Täna sõidab Marcialongal natuke alla 10 000 suusahundi. Tahtjaid jaguks veelgi, kuid rohkem lihtsalt ei mahu!

Reis Marcialonga maratonile toimub reedest esmaspäevani. Reede on reisimise ja kohalesaabumise päev! Laupäeval on võimalus tutvuda rajaga ja kohapealse olustikuga, või hoopis mäepeal jalg valgeks teha. Pühapäev on maratonipäev ja esmaspäeval sõidame tagasi koju. 

Maratonirajale astud otse meie hotellist. Hotellid, mida majutuseks pakume asuvad maratonirajast u 100 m kaugusel! 

Maratonipäeval liigime starti suusabussidega, mis sõidavad regulaareselt mööda orgu ja viivad osalejad starti. Samuti toovad suusabussid suusatajad peale maratoni hotelli juurde tagasi. 

Marcialonga maratonist

Aastal 2021, mil toimub 48 Marcialonga maraton, peab Marcialonga oma 50 sünnipäeva! Maailmakuulsal Marcialonga maratonil on võimalus valida kahe distantsi vahel, 45 km ja 70 km. 

 

Rada on huvutava profiiliga, väga vaheldusrikas, pikkade ja lühikeste tõusude ja laskumistega, laugeid lõike esineb rajal vähe. 70 km distantsil on tõusumeetreid 1040 ja 45 km poolmaratonil 642 m. Maraton toimub 31. jaanuaril, so pühapäeval. 

Rajal olles saad nautida ägedaid vaateid lumistele tippudele, samuti saad osa tõelisest Itaalia võistlusmelust. Raja ääres on kaasaelamas tuhandeid pealtvaatajaid, kes tantsib, kes laulab, kes ergutab alpikelladega. 

 

Kellele?

Sobib kõikidele suusasõpradele, kellele meeldib suusatada ja kellel on valmisolek Marcialongal läbida 45 või 70 km maratonirada!

Arvestada tuleb sellega, et 70 km maratoni ajalimiit on 8,5 tundi, poolmaratonil on see 5 tundi.  

Maratoni nädalavahetusel saad endale valida majutuse kahe hotelli vahel:

1) Hotell Locanda Maria*** Ülisõbralik teenindus, perenaine valmistab ise kohalikust toorainest (millest enamus tuleb tema enda aiast) hommiku ja õhtusööki. Hotell on väga puhas, lihtne ja itaaliapäraselt ehe.

 

2) Hotell Fiores**** Tuttuus öko-hotell. Mõnus ja  hubane,  väga lahke vastuvõtt. Itaaliapärane hommikusöök hotellis, õhtusöök kõrval asuvas hotellis: Locanda Maria. 

 

Miks olla kohal?

Nädalavahetus Itaalia Alpidse

Mõnusalt sportlik nädalavahetus maailmakuusal Marcialonga maratonil!

Mugav suusanauding

Reisijuhi eestvedamisel toimuval maratonireisil ei pea sa mõtlema muule kui oma heale vormile. Numbri saad rinda juba hotellis!

Ehtne Itaalia köögikultuur

Peale maratoini jätkub aega ka kohaliku köögiga tutvumiseks, mis on meie reisi lahutamatu osa Itaalias!

PAKETT Marcialonga maratonile sisaldab:

 • Lennukipiletid edasi-tagasi, algusegaTallinna lennujaamast
 • Stardikoht Marcialonga maratonil
 • ·       Transfeer lennujaamast hotelli ja hotellist tagasi lennujaama 

 • ·       Majutus üks koht 3 ööd 2- kohalistes hotellitoas 

 • Hommikusöök hotellis
 • Õhtusöök hotellis
 • Reisijuhi teenus

Paketi lõplik hind sõltub sellest, missuguse hotelli valid: 

1) Locanda Maria puhul maksumus kuni 30. novembrini registreerijatele 699 EUR, alates 1. detsembrist 2020 regajatele hind 770 EUR. 

2) Hotell Fiorese puhul paketi maksumus kuni 30. novembrini registreerijatele 750 EUR, alates 1. detsembrist 2020 regajatele hind 830 EUR.

Kui Sa soovid majutust üksi toas, lisandub paketi hinnale 65 EUR. 

Suuskasid on võimalik kohapeal määrida kohalike määrdeproffide poolt. Hind selgub vahetult ennem reisi, anname sellest soovijatele teada. 

Arve maksmine toimub kahes osas, esimene osa (pool reisipaketi maksumusest) kuulub tasumisele registreerimise järgselt 10 päeva jooksul ja teine pool paketi maksumusest hiljemalt 30 päeva ennem reisi algust. Kui Sa registreerid reisile, mille alguseni on jäänud vähem kui 30 päeva, kuulub maksmisele kogu summa ühe maksena. 

Kui Sul on reisi kohta küsimusi, kirjuta aga julgelt: juri@sporttravel.ee 

Reisijuhiks on maratonihunt Jüri! Jüri on Marcialongal osalenud juba 5 korda ja oma vabal valikul ta ühtegi enam vahele jäta! 

Lisaks armastab ja tunneb ta seda piirkonda läbi ja lõhki ning on valmis kõike seda rõõmu reisil olles Teiega jagama! 

Marcialonga! Let's do it!