August 6, 2019

Marcialonga suusamaraton Itaalia Alpides

marcialonga-suusamaron

Reisi aeg: 24.-27. jaanuar 2020

Mis on see, mis toob igal aastal Põhja-Itaaliasse Dolomiidi Alpidesse kokku kümneid tuhandeid suusa-armastajaid? Kas on need kaunid Alpide vaated ja mägikülad? On see itaallaste lahkus ja soojus? Hästi hooldatud suusarajad ja inspireeriv suusarahvas? Kaasaelajate hõiked ja alpikellade helin? Või hoopis Itaalia kultuur ja köök?

Jah, just kõik see ja rohkemgi veel!

Murdmaasuusatamise ajalugu algas sealkandis, täpsemalt Val Di Fassa ja Val Di Femme orus, 1971. aastal, mil toimus esimene Marcialonga maraton. Seal osales umbes 1500 suusasõpra. Täna sõidab Marcialongal natuke alla 10 000 suusahundi. Tahtjaid jaguks veelgi, kuid rohkem lihtsalt ei mahu!

PAKETT alates 660 eurot sisaldab:

  • Lennukipiletid
  • Äraantav pagas(20 kg)
  • Transfeer lennujaamast Val Di Fassasse ja tagasi lennujaama
  • Stardikoht Marcialonga maratonil: 70 või 45 km distantsil
  • Majutus hotellis 3 ööd
  • Hommikusöök
  • Õhtusöök vastavalt hotelli valikule
  • Reisijuht

Lennuajad: Tallinn-Helsingi-Milano-Tallinn (opereerib Finnair). 24. jaanuar 2020 lennuk väljub Tallinnast 6.05 – Milanos kell 10.15. 27. jaanuar 2020 lennuk väljub Milanost kell 18.55 – Tallinnas kell 00.25.

HOTELL: saad teha endale meelepärase valiku järgmiste hotellide seast.

Locanda Maria (koos hommiku –ja õhtusöögiga)
La Lum de Roisc (koos hommiku –ja õhtusöögiga)
Carni Bucaneve (hommikusöögiga)

Paketi hind kujuneb vastavalt sellele, mis hotelli Sa valid:

✔ Majutusega hotellides Locanda Maria ja La Lum de Roisc koos hommiku ja õhtusöögiga – paketi hind 700 eurot.

✔ Majutusega hotellis Carni Bucaneve koos hommikusöögiga – paketi hind 660 eurot.

Kui Sa soovid Marcialonga suusareisile sõita kaasaelajana, tuled omasid rajale pildistama ja äkki mäesuusaradasid avastama, siis Sinule paketti hinnast miinus 100 eurot!

Kohapeal toimub transport (maratoni starti ja tagasi hotelli) suusabussidega, mis sõidavad maratonikorraldaja tellimusel. Maratonil osalejale ei kaasne bussiga sõitmisel lisakulusid.

Lisatasu eest: suuskade transport mööda maad 15 eurot (üks suund). Suuskade transport lennukiga ca 40 eurot (üks suund).

Meie koostööpartneri Skiwaxi vahendusel on võimalik tellida ka suuskade ettevalmistust maratoniks itaallaste määrdetiimilt, kes tunnevad kohalikke olusid väga hästi.


Kui tahad oma suusamõnusid pikendada, siis saad lisaks maratonile osaleda ka ettevalmistavas Marcialonga suusalaagris koos treener Raul Ollega. Suusalaager toimub 20.- 27. jaanuaril 2020, lõppedes ka võimalusega osaleda Marcialonga suusamaratonil. Kindlasti jagab Raul ka häid nippe, et suuskadel edasiliikumine veelgi nauditavam ja lihtsam oleks!