October 27, 2020

Suusanädal Itaalias 2021

 • Kuupäevad: 23. jaanuar - 1. veebruar 2021
 • Asukoht: Val di Fassa, Itaalia
 • Grupi suurus: kuni 15 inimest
 • Hind: 1350 EUR (hind sisaldab osalust Marcialonga maratonil)
 • Kui Sa ei soovi maratonil osaleda, on paketi hind 1190 EUR

Suusanädal toimub Põhja-Itaalias, Trentino maakonnas, Val di Fassa külas, mis asub 1200  m kõrgusel merepinnast. Suusatada saab nii Marcialonga maratonirajal, mis on 20 m kaugusel meie hotelli uksest, ja Val Di Fiemme suusaradadel, mis asuvad ca 20 km kaugusel.

Suusanädala kirjeldus

Aktiivne suusanädal, kus Sul on täielik vabadus oma päevad ja suusaelamused ise kujundada. Täpselt nii, et Sinul oleks meeldejääv ja mõnusalt aktiivne puhkus! 

Suusakilomeetreid saad koguda Marcialonga maratonirajal, mis möödub otse meie hotellist, ja Val Di Fiemme suusaradadel, mis asuvad ca 20 km kaugusel. Kindel on see, et võtame maksimumi Itaalia lumistelt radadel ja Alpide imelistelt vaadetelt! 

 

Marcialonga maraton

Pühapäeval, 31. jaanuaril saad end proovile panna maailmakuulsal Marcialonga suusamaratonil! 

Sul on võimalus valida kahe distantsi vahel: 45 km ja 70 km klassikalises tehnikas. Rada on looklevalt vaheldusrikas, imeliste vaadetega ja kohaliku kaasaelajate meluga. Eritabase elamuse pakuvad väiksed Alpi külad, millest maratonirada läbi kulgeb. 

Marcialonga maratoni profiilipilt:

Kellele?

Hea füüsiline vorm ja soov liikuda päevas suuskadel või oma krapsakatel jalgadel vähemalt 3-4 tundi värskes õhus. Viime Sind kindlasti ka eelnevalt kurssi, millega arvestada ja kuidas valmistuda.  

6CD74A88731548C2879EBF301ADC18911200

Majutus ehtsas itaaliapärases külalistemajas Carni Bucaneve***

Hotelli asukoht on superhea! Marcialonga maratonirada kulgeb täpselt maja tagant, paned suusad alla ja oledki rajal. Poed ja söögikohad on jalutuskäigu kaugusel. 

Hotell on väga puhas ja hoitud, enamus tubasid on renoveeritud. Eriti eriliseks teeb selle koha soe vastuvõtt pererahva poolt! Perenaine valmistab igal hommikul ehtsa itaalia hommikusöögi ja teeb kõik selleks, et külalised tema hotellis parima elamuse saaksid!

Õhtusöök on korraldatud 100 m kaugusel asuvas hotellis Locanda Maria. Ka seal valmivad toidud suure armastusega perenaise Maria käe all ja enamus toorainest on pärit tema enda koduaiast.

Liikumisrõõm lumel

Ühine liikumisrõõm suuskadel Alpides. Naudi lihtsalt lund või pane end maratonil proovile!

Mugav suusanädal

Reisijuhi eestvedamisel on Su jaoks kõik mugavalt korraldatud!

Ehe Itaalia köök

Lisaks lumerõõmudele naudime ka ehedat Itaalia kööki ja kultuuri!

PAKETT hinnaga 1350 EUR sisaldab:

 • Edasi-tagasi lennukipiletid
 • Lennujaama transfeer
 • Majutus kahekohalises toas 3* hotellis
 • Hommiku- ja õhtusöögid
 • Suusabussi pilet Val di Fassa orus liikumiseks
 • Osalus Marcialonga maratonil
 • Reisijuhi teenus

Kui Sa ei soovi osaleda Marcialonga maratonil, on paketi hind 1190 EUR. Lapsele (kuni 16-aastaseks saamiseni) paketi hind 1090 EUR. Kui Sul on alla 5-aasta vanune laps, siis palun anna meile sellest teada. 

Lisakulud, millega arvestada: lõunasöögid ja isiklikud ostusoovid. 

Suuskade transportimiseks Itaaliasse on Sul kaks võimalust: 1) mööda maad SportTraveli bussiga hind 25 EUR või lennukiga 50 EUR edasi-tagasi. Suusa transpordi hind lisandub paketi hinnale. 

*Reisi läbiviimisel lähtume tervishoiuasutuste soovitustest ja tegutseme üheskoos kõigi parimat tervist silmas pidades. Kui meist sõltumatutel asjaoludel (koroonaviiruse uus aktiveerumine või lendude tühistamine) oleme sunnitud reisi ära jätma, siis tagastame reisi eest tasutud summa. Muudel juhtudel kehtivad tavapärased pakettreisi tingimused

Sinu reisijuht Jüri

Rikkaliku reisijuhi kogemusega Jüri on Marcialonga maratonil osalenud juba 5 korda. Suusatamine, Itaalia Dolomiidid ja Tiramiisu on Jüri vaieldamatud lemmikud tema elu edetabelis! 

Kui Jüriga on reisile minek, siis võid olla kindel, et jõuad õigeks ajaks starti ja saad hulgaliselt praktilisi nippe rajale kaasa!  

Kohtumiseni Marcialonga radadel!