March 29, 2023

Suusareisid 2024

Suusamaratonid välismaal – kust alustada ja milline valida?

Meie maratonreiside valikusse kuuluvad peamiselt maailma suurimad suusamaratonid, mis on ühendatud Worldloppeti sarja. Neid on üle maailma kokku 19, sinna hulka kuulub ka meie oma kodune Tartu maraton. Igal talvel valime meie reiside valikusse nende seast midagi uut ja põnevat! 

Eriti äge on see, et maratonielamust saad kogeda väga erinevatel distantsidel. Enamus maratonidel on valikus ka lühemad suusasõidud (nt  5 km, 20 km või 30 km), et saaksid sellest maratonimelust ja ümbritsevast loodusest täiel rinnal osa!

Suusamaratonid mõlemas tehnikas

Kõige mitmekesisemad suusafestivalid, kus Sul on võimalus ühel päeval sõita klassikamaratonil ja järgmisel päeval lüüa kaasa vabatehnika sõitudel. Erinevad distantsid ja rohkem valikurõõmu!

Dolomitenlauf maraton

Austria-Italy Ski Tour

Finlandia-hiihto maraton

Birkebeinerrennet maraton

Fossavatnsgangan maraton

Klassikatehnika maratonid

Erinevas pikkuses suusamaratonid klassika tehnika nautijatele! Marcialonga ja Vasaloppet kuuluvad meie iga-aastasse reisiprogrammi, kus huvilised käivad maratonide pikkade traditsioonide tõttu osalemas lausa mitmeid kordi.  

Marcialonga maraton

Vasaloppeti suusanädal

Red Bull Nordenskiöldsloppet

Vabatehnika maratonid

Kui liuglev vabatehnika on Sinu lemmik, siis selleks aastaks on meile eriti põnev maratonreis plaanis. Lisaks maratonielamustele jääb omajagu aega tutvuda ka Jaapani kultuuri ja Tokyo vaatamisväärsustega.

Sapporo maraton

Teised põnevad suusareisid

Väga palju erinevaid võimalusi talviseks liikumiseks! Ettevalmistavad treeninglaagrid, aktiivsed perepuhkused, mäesuusareis ja meeleolukas Anterselva MK-etapi külastus – midagi huvitavat igale maitsele.

Aastavahetuse suusalaager

Anterselva laskesuusa MK

Suusalaager Raul Ollega

Mäesuusareis Itaalia Alpides

Talvine matkaseiklus räätsadel

Ühiste põnevate avastamiste ja inspireerivate kohtumisteni! Küsimuste korral kirjuta meile aadressil info@sporttravel.ee