November 15, 2023

Matkaseiklus paaridele Dolomiidi Alpides

Meie ühiseks reisikoduks on Val di Fassa org ja seda ümbritsevad UNESCO maailmapärandi nimekirja kuuluvad Dolomiidi Alpid, Itaalia suurim mäestik oma suurejooneliste kivimassiividega. 

Kui soovid koos oma kaaslasega veeta tõelist kvaliteetaega, tugevdada omavahelist sidet, usaldust ja turvatunnet, ühtlasi saada matkates osa Dolomiidi mäestiku võimsusest, siis on see Sulle ja Sinu kaasale! Lähme ja avastame koos, mis on veel võimalik!

Paaride reisi kirjeldus

Dolomiitide maastik oma suursugususes on rohkem kui 290 miljoni aasta vanuse ajalooga. Mäestikule omased erakordselt võimsad “suured kivid” kuuluvad ka UNESCO maailmapärandi nimistusse. Nende kõige romantilisem võlu avaldub eriti õhtupimeduses kui päikeseloojanguga tekivad kivimägedele roosakas-punased varjude mängud. 

Selle välise mägede ilu keskel hakkame avastama põnevusega suhete sisemaailma. Lihtne on võtta oma kaaslast iseenesest mõistetavana ja unustada igapäevasagina keskel, et see kõige olulisem suhe Sinu elus, iseenda ja kaaslasega, vajab pidevat hoolt. Me kasutame Alpide inspireerivat keskkonda maksimaalselt ja valime avastada uusi avarusi nii iseendas kui oma paarilises. 

Osaliselt toimuvad paarisuhte tegevused siseruumides, osaliselt viime neid läbi matkateel, mägede ilus liikudes. Paarisuhte praktilisi harjutusi juhendavad Imago suhtekoolitajad Urme Raadik ja Sille Jõgeva. Eelkõige on fookuses kuulamisoskuse arendamine ja teineteise mõistmine. Kindlasti tead neid olukordi, kus juba mõne lihtsa lause peale reageerid üle või asud end kaitsma ja õigustama selle asemel, et kuulata, mis Sinu partner Sulle tegelikult ütleb. Nende harjutuste käigus õpid paremini nii iseennast kui oma partnerit mõistma ja tundma.

Ole valmis üllatuma – avastate kindlasti üksteises uusi ja põnevaid külgi! Me ei tule kokku selleks, et lahendada probleeme vaid aktsepteerime seda, mis on, ja valime avastada, mis veel on võimalik. Julgeme koos unistada ja märgata, kes on see inimene päriselt Sinu kõrval.

Lisaks jätame endale ruumi ja aega selleks, et kõigel uuel ja kogetul enda sees lasta rahus settida. Aja võtame ka selleks, et olla lihtsalt koos oma kaaslasega. Ise valid, kas lähed avastad mägesid, pikutad toas, jalutad külakeskuses või hoopis veedad ühe päeva ekstra romantilises QC Therme SPA-s, kust saad otse basseinist ja saunalavalt osa Dolomiitide suursugususest.

For whom?

See põnev avastuslik reis Dolomiitide keskele sobib kõigile suhtepaaridele. Pole oluline, kas olete oma kaaslasega just kohtunud, aastaid koos elanud, elukaaslased või abikaasad. Ühtlasi ei pea teil olema otseseid probleeme selleks, et iseendasse ja oma suhtesse panustada. Kui aga olete täna kohas, kus kõik ei ole päris hästi, siis see on ka okei ja uued avastused on veelgi rohkem oodatud!

Füüsiliselt ei ole eraldi ettevalmistust vaja. Reguleerime liikumistempot ja radade valikuid täpselt nii, et kõigil on hea. Enne reisi saadame registreerunutele ka täpsema nimekirja, mida kaasa võtta ja millega arvestada. Kui teie jaoks jäi veel küsimusi õhku, siis kirjuta Kädi-Liisile aadressil kadi@sporttravel.ee. 

Accommodation and catering

Majutus on korraldatud Valacia hotellis, mis asub Pozza di Fassa küla külje all, 500 m kaugusel mägitõstukist ja poodidest, kohvikutest. Toad on maitsekalt alpipäraselt sisustatud ja naturaalse puitsisustusega. Õhtupoolikuti on meil võimalus kasutada ka alumisel korrusel asuvat saunakeskust, kus on olemas nii Soome saun kui tervendav infrapunasaun. 

Hommiku- ja õhtusöögid on terve reisi vältel hotelli restoranis. Lõunasöögid võtame kas üheskoos poest matkateele kaasa või einestame mõnes matkateele jäävas mägikohvikus. 

Val di Fassa ja Val Di Fiemme org on ka rahvusvaheliselt tuntud piirkond, mida võid ka tihti telekast näha, kui jälgid erinevate spordialade suurvõistlusi. Rohkem infot Val di Fassa kohta leiad siit.

Kvaliteetaeg paaridele

Et Sinu suhtes oleks ikka rohkem avastamirõõmu, kirge, hoolimist ja särtsu! Ja muidugi palju päikest ja armastust!

Paarisuhte tugevdamine

Võimsate kivimürakate keskel vahelduvad matkad nii ühiste kui individuaalsete paarisuhte harjutustega.

Liikumisrõõm Dolomiitides

Tänu maja ees asuvale mägitõstkile alustame oma matku ligi 2000 m kõrguselt. Matkarajad igale maitsele!

PACKAGE contains:

Paketi hind 1955 eurot.

VARAJASE liituja hind: registreerudes enne 10. märts 2024 (sh) on paketi hind 1875 eurot.

Flexible payment: registreerimise järgselt edastame broneeringuarve (400 eur/inimene), mis kinnitab Sinu reisikoha. Ülejäänud reisipaketi tasumise soovi saad valida registreerimisvormis: võimalik on tasuda tervikuna ühes osas 30 päeva enne reisi algust ja kahes osas, kus maksumusest 50% tuleks tasuda 65 päeva enne reisi algust ja ülejäänud summa 30 päeva enne reisi algust.

Suhtekoolitajad Urme Raadik ja Sille Jõgeva

Urme ja Sille on elurõõmsad inimesed, kes soovivad, et maailmas oleks rohkem terveid ja kvaliteetseid suhteid. Nad teavad nii isikliku elu näidete kui pikaajalise 15+ aastase suhteterapeudi töö kõrvalt, kuidas teooria ja praktika omavahel päriselt toimima panna. Nende võimsa tandemi kohalolu on hindamatu väärtusega olukorras, kus valime üheskoos vaadata sügavamale ja kogeda rohkem elu ja armastust nii iseendas kui enda ümber. Nad on IMAGO-meetodi esindajad ja tegutsevad igapäevaselt suhteterapeutide ja koolitajatena.

Travel guide Kädi-Liis Sepp

Kädi-Liis on lõbus ja toetav seikluskaaslane, kes on korraldanud aktiivseid reise sh matkasid Euroopa riikidesse mitmeid aastaid. Ta teab väga hästi, kui oluline roll elus on paarisuhtel ja et väga hea paarisuhte aluseks on enda ja oma partneri mõistmine. Kuulamine ja enese avamine, ausus, ja julgus igas paarisuhte etapis – ilma selleta lihtsalt ei saa.  

Kohtumiseni kivimürakate keskel!