märts 11, 2020

ENNE REISI

Valmistu reisiks teadlikult

Teadlikkus on meie jaoks olulisel kohal ja seda igas olukorras. Tänastes koroonaviiruse tingimustes on teadlikkusest aga saanud mitte ainult valik, vaid kõrgendatud vajadus. See ei tähenda seda, et meie ühised maailmaavastused jääks tegemata. Pigem on see koht, kus tahame jagada Sinuga samme, mida Sul tasuks arvestada oma tulevikureiside planeerimisel. Mida teadlikum valik, seda rõõmsam kogemus!

Oma tervisest hoolimine on elementaarne ja sellel me pikemalt ei peatu. Küll aga tahame juhtida tähelepanu sellele, kuidas tagada tänastes erandlikes tingimustes oma reisiostude finantsiline kindlus.

Sinu reisiplaanid SportTraveliga

Meie igapäevane tegevus jätkub 2020. aasta reisikalendri põhiselt. Juhul, kui reisikalendris peaks esinema ootamatuid muudatusi, siis teavitame viivitamatult registreerunud reisisõpru personaalselt e-maili teel ja avalikustame vastava info ka meie kodulehel. Ootamatu põhjus saab olla reisisihtkoha riskipiirkonda sattumine, spordiürituste tühistamine või lennufirmade lendude muudatused, mida ei ole võimalik asendada. Kui Sa soovid detailsemalt tutvuda meie pakettreiside tingimustega, siis saad seda teha siin.

Sinu sammud enne reisi

Kui Sul on olemas enda isiklik kindluspartner, siis kontrolli kindlasti üle, millised on teenusepakkuja tingimused valitud reisipiirkonnas ja kuidas need võivad muutuda, kui reisisihtkoht osutub Välisministeeriumi poolt mittesoovituslikuks reisipaigaks.

Jagame allpool meie kindlustuspartneri Gjensidige tingimusi ja võimalusi reisitõrke kindlustuskaitse osas.

Kui Sa oled soetanud reisi ja reisifirma on sunnitud tühistama reisi toimumise tulenevalt Välisministeerumi riskipiirkondade soovitustele, siis katab Gjensidige kulud kasutamata teenuste eest. Soovitame osta kindlustuse reisi broneerimisel või hiljemalt esimese osamakse tegemisel. Kindlasti tuleb arvestada, et reisitõrke kindlustuskaitse hakkab kehtima 72 tundi pärast kindlustuspoliisi väljastamist.

Kui Sa oled sunnitud reisi ära jätma enda või pereliikme terviserikke tõttu, siis teavita sellest esimesel võimalusel kindlustust. Samuti tuleks Sul esitada kindlustusele meditsiiniline tõend haigestumise kohta ja tasutud reisipaketi dokumendid.

Sõltumata sellest, kas Sinu reisisihtkoht kuulub riskipiirkonda või mitte, tuleks Sul kindlasti spordiüritustega reiside puhul valida kindlustusekaitse, mis katab spordiürituse ärajätmise korraldaja poolt. Selleks on reisitõrke lisakaitse, mis lisaks ürituse ärajätmisele katab ka lennukite hilinemise mistahes põhjusel (va streik ja terrorism)  ja annab kaitse ka loodusõnnetuse korral.

Kui Sa soovid, et aitame Sul tagada oma reisiostude finants-kindluse koostöös Gjedsidige kindlustusega, siis palun saada meile oma isikukood ja elukoha aadress e-postile info@sporttravel.ee.

VÄRSKE INFO: kõige värskema ja täpsema ülevaate riskipiirkondadest ja levikualadest leiad Välisministeeriumi lehelt.

Seniks heade mõtete ja teadlike valikute jätku!

Sinu SportTravel