märts 15, 2024

Eragrupid

Sõpradega seiklema!

Olgu see lihtsalt üheskoos uute kohtade avastamine ja aktiivselt puhkamine või lausa mõne tähtpäeva suursugusem tähistamine. Üks on kindel – liikumisreisid annavad ühiselt uue hingamise ja inspireerivad rohkem oma tervisest hoolima!

Kutsu oma sõbrad-tuttavad kokku ja aitame Sul korraldada ühe erakordselt meeldejääva reisielamuse!

Ideid ja inspiratsiooni leiad meie reiside valikust, kus on sihtkohti nii Euroopas kui väljaspool. Palju erinevaid liikumisviise ja meiepoolne oskusbaas muuta üks liikumisreis kõigile osalistele toredaks – arvestades nii erinevas füüsilises vormis inimestega kui erinevas vanuses mudilastest kuni seenioriteni, kui soovid osaleda nt koos perega. 

Muidugi on ka lahe osaleda aktiivsel puhkusereisil lähiriikides nagu nt Soomes, kus Sina ei pea korralduse pärast üldse muretsema ja kogu aktiivse programmi eest vastutab teie personaalne reisijuht. 

Kaugematest sihtpunktidest aga pakume Sulle “Sõpradega seiklust” nii Jordaanias kui Aasia riikides: Malaisias, Tais ja Laoses. Lähematest ehedaid elamusi nii talvel kui suvel Gruusia mägedes ja küllusliku kultuuri keskel oma filmis elamise kogemust “Toscana päikese all”. 

Jordaania vaheldusrikas kõrb

Lopsaka loodusega Aasia

Ehe ja külalislahke Gruusia

Kultuuririkas Toscana

Need on vaid kõigest mõned kirkamad sihtkohad, kus meil on juba pikaajaline ja usaldusväärne koostööpartnerite võrgustik. 

Rohkem ideid leiad nagu ikka meie reisikalendrist või kirjuta küsimuste korral kristel@sporttravel.ee. 

 

Inspireerivate elamusteni!