April 2, 2021

Meeskond

Tere tulemast!

Kui Sulle meeldib avastada maailma liikudes ja tahad enda trennitegudele inspireerivat eesmärki, siis oled Sa õiges kohas!

Meie oleme SportTraveli tulihingelised eestvedajad Kädi, Kristel ja Jüri.

Tervitame Sind just pilvepiirilt, sest ka meie reisid sünnivad unistustest ja eesmärkidest. Need maailma ägedad kohad, mis meid inspireerivad ja kutsuvad, sinna me ka oma sammud seame ja kutsume ka Sinu kaasa!

Olgu selleks siis jooksumaraton olümpialinnas Ateenas.

Mitmekülgselt arendav terviselaager Hispaania liivarandadel. 

… või hoopiski “Levist väljas!” matkaseiklus Lapimaa tühermaal. 

Midagi täpselt Sulle ja Sinu hingele. Midagi sellist, mis Sind rohkem liikuma inspireerib! 

See ongi meie missiooniks.

Inspireerivate tegudeni!

Kädi, Kristel ja Jüri

SportTravel tegutseb reisibüroona juba alates 2014. aastast. Meie sünnilooga saad tutvuda siin.

Meiega reisivad koos nii oma ala professionaalid, aktiivsed spordisõbrad kui ka inimesed, kes alles otsivad enda trenniteele mingit inspireerivat tõuget ja eesmärki. Korraldame aktiivseid reise üle maailma kolmes põhivaldkonnas: spordireisid, terviselaagrid ja matkaseiklused. Avastame ka pidevalt ise uusi spordialasid ja hoiame paketivaliku mitmekesiselt põneva!

 

Spordireisid

Tuntud maratonid ja spordiüritused üle maailma. Suusatades, joostes, ujudes või rattaga – Sinu valik! Kas tuleb täispikk maraton või alustad lühemast distantsist?!

Terviselaagrid

Trenn, lõbus seltskond ja rõõm edasiminekust! Üldfüüsilist vormi ja vastupidavust arendavad laagrid maailma ilusates paikades.

Matkaseiklused

Matkaelamused looduskaunites paikades ja ka kohtades, kus telefonilevi ja tsivilisatsioon kaovad sootuks. Kindel äratus Sinu seiklusvaimule!

Kui Sul on reiside osas mingeid täpsustavaid küsimusi, siis kirjuta meile aadressil info@sporttravel.ee. Seniks inspireerivate kohtumisteni!