December 20, 2020

REISILOOSI tingimused

*2021. aasta loosimine on lõppenud.

Loosireisi periood: 1. jaanuar – 30. detsember 2021.

Loosimine ja võitja avalikustamine toimub 31. detsembril 2021.

Auhinnaks on üks SportTraveli terviklik reisipakett, mis sisaldab majutust, toitlustust, lennupileteid, kohalikku transporti ja reisipaketis sisalduvaid vabaaja- ja sporditegevusi. Reisiloosi valikus on matkaseiklus Austria Alpidesse või reis Ateena jooksumaratonile.

Reisiloosis osaleja valib auhinna osalemisvormi täitmisel. Võidureis tuleb ära kasutada ajavahemikul 1. jaanuar kuni 31. detsember 2022.


SAMMUD osalemiseks:

Alates 17. august 2021 on reisiloosis osalemise ainukeseks tingimuseks osalemisvormi täitmine (sh meiega oma täisnime, e-posti aadressi ja võidureisi valiku jagamine).

Osalejate vahel, kes jagasid perioodil 1. jaanuar kuni 16. august 2021 Facebookis reisiloosi postitust, loosime välja üllatusauhinna.


Reeglid ja tingimused loosimängus osalemiseks

1. SportTravel OÜ (edaspidi SportTravel) poolt korraldatava Tarbijamängu (edaspidi reisiloos) auhinnafondis on üks reisipakett, kas matkaseiklus Austria Alpidesse või reis Ateena jooksumaratonile.

1.1 Auhinnareisi valib loosis osaleja osalemisvormi täitmisel. Valikus on kaks eelnimetatud reisi. Võitja saab auhinnaks just selle reisi, mille ta ise reisiloosile registreerides valis.

2. Reisiloosis osalevad täiskasvanud isikud (alates 18. eluaastast), kes täidavad osalemisvormi, jagades SportTraveliga oma täisnime, e-posti aadressi ja auhinnareisi valikut.

3. Auhinna loosimine toimub 31. detsembril 2021.

4. Kõikide osalejate vahel loositakse välja üks võitja. Auhinnaks saab võitja reisi, mille on osalemisvormi täitmisel endale valinud.

5. Võitja nimi avaldatakse SportTraveli Facebooki lehel 31. detsembril 2021 ja SportTraveli esindaja võtab e-posti teel temaga ühendust. Kui võitja ei vasta 5 päeva jooksul, siis on SportTravelil õigus kuuendal päeval loosida välja uus võitja.

6. Auhinna tingimused

6.1 Auhinnaks on üks reis kahest: matkaseiklus Austria Alpidesse või reis Ateena jooksumaratonile. Auhinnareisi valiku teeb loosis osaleja osalemisvormi täitmisel. Reisipakett sisaldab majutust, toitlustust, lennupileteid, kohalikku transporti ja reisipaketis sisalduvaid vabaaja- ja sporditegevusi.

6.2 Reis tuleb ära kasutada ajavahemikul 1. jaanuar kuni 31. detsember 2022.

6.3 Võitja peab SportTravelile reisiks vajaminevad andmed edastama hiljemalt 1 kuu enne reisi toimumist. Selleks saadab SportTravel võitjale vastava päringu reisiks vajaminevate andmete osas.

6.4 Auhinnareisi ei maksta välja sularahas.

6.5 Võitjal ei ole õigust anda auhinnareisi edasi teisele enda poolt valitud isikule.

6.6 Auhinnareisi ei saa vahetada teiste SportTraveli reiside vastu.

7. Reisiloosis ei saa osaleda SportTraveliga seotud isikud (sh matka- ja seiklusjuhid, omanikering, juhatus ja nende pereliikmed).

8. Reisiloosist tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

Tingimused on kinnitatud 20. detsembril 2020, uuendatud 17. augustil 2021.