detsember 20, 2020

REISILOOSI tingimused

Loosireisi periood: 1. jaanuar – 31. detsember 2023.

Loosimine ja võitja avalikustamine toimub 1. jaanuaril 2024.

Auhinnaks on üks SportTraveli terviklik reisipakett “Rhodose jooksureis”, mis sisaldab jooksumaratoni stardipaketti, 4 ööd majutust Rhodose Castellum Suites hotellis koos hommiku- ja õhtusöökidega, lennukipileteid ja kohalikku transporti.

Võidureis tuleb ära kasutada ametlikul reisi toimumise ajal, aprilli lõpus või mai alguses 2024. Lõplikud reisikuupäevad kinnitatakse kui Rhodose jooksumaratoni korraldaja on ürituse kuupäeva avalikustanud.


SAMMUD osalemiseks:

SAMM 1. Registreeru mõnele Stamina jooksuüritusele vahemikus 1. jaanuar kuni 31. detsember 2023 ja tasunud vastava osalustasu.

SAMM 2. Registreeri ennast reisiloosis osalemiseks SIIN.


Reeglid ja tingimused reisiloosis osalemiseks

1. SportTravel OÜ (edaspidi SportTravel) poolt korraldatava Tarbijamängu (edaspidi reisiloos) auhinnafondis on üks terviklik reisipakett “Rhodose jooksureis”.

2. Reisiloosis osalevad täiskasvanud isikud (alates 18. eluaastast), kes täidavad osalemisvormi, jagades SportTraveliga oma eesnime, e-posti aadressi ja auhinnareisi valikut.

3. Auhinna loosimine toimub 1. jaanuaril 2024.

4. Kõikide osalejate vahel kuulutatakse välja üks võitja.

5. Võitja eesnimi avaldatakse SportTraveli Facebooki lehel 1. jaanuaril 2024 ja SportTraveli esindaja võtab e-posti teel temaga ühendust. Kui võitja ei vasta 5 päeva jooksul, siis on SportTravelil õigus kuuendal päeval loosida välja uus võitja.

6. Auhinna tingimused

6.1 Auhinnaks on üks terviklik SportTraveli reisipakett “Rhodose jooksureis 2024”, mis sisaldab jooksumaratoni stardipaketti, 4 ööd majutust Rhodose Castellum Suites hotellis koos hommiku- ja õhtusöökidega, lennukipileteid ja kohalikku transporti.

6.2 Reis tuleb ära kasutada ametlikul reisi toimumise ajal, aprilli lõpus või mai alguses 2024. Lõplikud reisikuupäevad kinnitatakse kui Rhodose maratonikorraldaja on ürituse kuupäeva avalikustanud.

6.3 Võitja peab SportTravelile reisiks vajaminevad andmed edastama hiljemalt 1 kuu enne reisi toimumist. Selleks saadab SportTravel võitjale vastava päringu reisiks vajaminevate andmete osas.

6.4 Auhinnareisi ei maksta välja sularahas.

6.5 Võitjal ei ole õigust anda auhinnareisi edasi teisele enda poolt valitud isikule.

6.6 Auhinnareisi ei saa vahetada teiste SportTraveli reiside vastu.

7. Reisiloosis ei saa osaleda SportTraveliga seotud isikud (sh reisijuhid, omanikering, juhatus ja nende pereliikmed).

8. Reisiloosist tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

Tingimused on kinnitatud 1. jaanuar 2023.