veebruar 29, 2024

Seeniorite terviselaager

Laager toimub  Barcelona lennujaamast 1-tunnise bussisõidu kaugusel Santa Susannas. Meie laagripaik asub otse Vahemere rannal ja on mõnusalt rahulik eraldatud paik. 

Samas asume täpselt Santa Susanna keskuses, kus paiknevad restoranid, poed ja suvituslinna melu. Ühtlasi käime ja avastame ka kõrvallinna Blanest ja seal paiknevat piirkonna kõige ilusamat botaanikaaeda. 

Terviselaagri kirjeldus

Mõtle vaid kui mõnus … avad hommikul oma maja ukse, päikesekiired paitavad põski ja lainete laksumise kohin heliseb kõrvus!

Seeniorite terviselaagrisse on oodatud kõik särasilmsed 60+ naised ja mehed, kes tahavad turgutada oma keha ja meeli. Elujõud, värske energia ja terviklik lähenemine oma tervisele on märksõnad, mis terviselaagrit kõige paremini iseloomustavad. 

Täpse liikumisplaani päevade lõikes paneme paika kohapeal, kui treener Maris on saanud ka kõigi osaliste liikumisaktiivsuse ja soovidega tutvuda. Kindel on see, et enamuse ajast veedame õues liikudes ja teeme seda võimalikult mitmekülgselt. Treeningute fookuses on parem enesetunne, rohkem energiat ja üldfüüsiliselt toetatud keha. Teeme liikuvust ja tasakaalu arendavaid lihastreeninguid, mängime, matkame, tantsime, ujume ja teeme kõike seda, mis Sinu keha parimal moel toetab. 

Kõigiga arvestav ja igakülgselt toetav treener Maris hoolitseb selle eest, et iga laagris osaleja saaks paraja kehalise koormuse ja mõnusa koguse värsket kevadist energiat! Iga treening on üles ehitatud paindlikult nii, et saad reguleerida raskusastet ja harjutuste valikut iseenda järgi. 

Laagris räägime ka teadlikust ja elujõulisest vananemist, sh jagab Maris ka liikumise ja toitumisega seotud soovitusi, mis põhinevad personaalselt Sinu individuaalsel kehakoostise mõõtmise tulemusel. 

Treeningute vahel jääb Sul piisavalt aega ka niisama olemiseks ja raamatu lugemiseks. Kindlasti avastame ka ümbruskonna vaatamisväärsusi, jalutame kohalikus linnakeses ja külastame kevadõites Marimurta botaanikaaeda. 

Sa ei pea muretsema ka söögitegemise pärast, vaid saad keskenduda iseendale ja nautida kohalike kokkade poolt valmistatud hommiku- ja õhtusööke mererannal asuvas kohvikus. Aprill-mai on Hispaania külastamiseks ka hea aeg, sest päike ei ole veel nii suviselt kõrvetav, vaid annab mõnusalt energiat ja isegi hommikud võivad olla veel kergelt jahedad. Liikumiseks ja aktiivne olemiseks täpselt parajad temperatuurid!

Kas mina võin ka osaleda?

Muidugi! See aktiivne nädal mererannal on kokku pandud just nii, et jääks ruumi kõigi vajadustega paindlikult arvestada. Tule sõbraga, kaasaga või täies rõõmus iseendaga! 

Terviselaagris osalemiseks ei ole eeldusi, Sul peab olema vaid tahe ja valmidus liikumisest osa saada. Olgu Sinu inspiratsiooniks teadmine, et meie selle suve Seeniorite matkaseiklusel Alpides, mägede keskel osaleb 84-aastane naisterahvas. Vanus on tõesti vaid number, saame igal hetkel teha uusi valikuid ja suhtuda iseenda hoolivalt. 

Majutus ja toitlustus

Camping Bon Repos bangalod asuvad Santa Susanna rannale nii lähedal, et saad hommikul ärgates kohe minna pista oma varbad merevette. Kohapeal on hooajaline välibassein (soojenduseta), merevaatega kohvik ja mitmekülgsed võimalused sportimiseks. Puitbangalotes on lihtne sisekujundus, seal on olemas täisvarustusega kööginurk ning istumisala. Majutus on korraldatud maksimaalselt 4-kohalistes bangalotes, igas toas kaks inimest. 

Hommiku- ja õhtusöögid on hotelli restoranis, lõunasöögid on võimalik soetada lisatasu eest kas hotelli restoranist või valmistada ise oma majakeses. Bangalote kööginurgad on varustatud kõikide vajalike tarvikutega (pliit, külmik, kõik nõud, potid-pannid). Näidismaja videoga saad tutvuda siin

Miks olla kohal?

Terve keha, ergas vaim

Terviklikult läbimõeldud ja mänguliselt üles ehitatud liikumistreeningud. Boonuseks personaalne kehakoostise mõõtmine ja soovitused!

Värske energia

Ainuüksi päikeseline mererand kutsub Sind toast välja liikumist nautima! Kevadpäike ja õites lilled.

Kõigiga arvestav programm

Liikumistundides on palju paindlikkust ja saad sättida koormuse täpselt iseenda järgi, treener Maris igakülgselt toetamas.

PAKETT sisaldab:

Paketi hind 1440 eurot.

VARAJASE liituja hind: registreerudes enne 10. jaanuar 2025 (sh) on paketi hind 1350 eurot.

Lisakulud, millega arvestada: lõunasöögid ja isiklikud ostusoovid.

Paindlik tasumine: registreerimise järgselt edastame broneeringuarve (350 eur/inimene), mis kinnitab Sinu reisikoha. Ülejäänud reisipaketi tasumise soovi saad valida registreerimisvormis: võimalik on tasuda tervikuna ühes osas 30 päeva enne reisi algust ja kahes osas, kus maksumusest 50% tuleb tasuda 65 päeva enne reisi algust ja ülejäänud summa 30 päeva enne reisi algust.

Treener Maris Kajari

Maris armastab trenni ja teiste treenimist. Marise arvates peaks liikumine olema iga inimese elus niisama loomulik osa nagu söömine ja hambapesu. Treenima peaks mitmekülgselt ja tegema just sellist treeningut, mida armastad. Igapäevaselt treenib Maris tervisesõpru Sparta spordiklubis. Lisaks treeneri kutsele on Maris lõpetanud Tartu Ülikooli sporditeaduste magistriõpingud. Maris on kaasahaarav ja rõõmsameelne, kelle trennid ei jäta kedagi külmaks!

Liikumisrõõm mererannal!