juuli 21, 2021

Matkaseiklus Austria Alpides

Hinterglemmi mägiküla, kus me end nädalaks sisse seame, on talvisel ajal Austria üks suurimaid mäesuusakeskusi.  2025. aastal toimuvad seal ka mäesuusatamise maailmameistri võistlused. 

Suvel valitseb seal õnnis rahu, loodus on õites ja mägede vahel kohtab rõõmsaid matkaselle. Meid ootab ligi 400 km matkaradu, mida üheskoos põnevusega avastada. 

Matkaseikluse kirjeldus

Sulle meeldib matkamine ja värskes õhus liikumine? Naudid rohkem seiklemist päris elus kui nutimaailmas? Tahad kogeda enneolematut vabadust, kui jalutad ühelt mäetipult teisele?

Saalbachi matkapiirkondi on siis just Sinu jaoks, sest seal algab iga matk pilvepiirilt. Pole vaja ronida mitmeid tunde mäkke, vaid tänu mägitõstukitele saab tõusta kuni 2000 m kõrgusele ja astuda juba esimesed matkasammud postkaardi vaadetega. Võtame iga päev avastamiseks ette ca 5-6 tunnise matkaraja, mõnel päeval võib vaadete lummus kutsuda ka pikematele ringidele. 

Üks eriline päev reisil on veel ka “Unistuste päev”, mille saad luua täpselt selliste kogemustega nagu Sina ise soovid. Tutvustame Sulle kohapealseid võimalusi ja aitame Sinu hulljulged ideed teoks teha. Olgu selleks Zell am See kohvikupäev, uus matkaring, paraplaani lend või mõni muu vahva tegevus, mis Sinu hinge kutsub!

Meie reisi viimasel päeval ootab meid veel omaette seiklus. Alustame hommikul liikumist ja õhtuks jõuame Peter Wiechenthaleri mägimajani (1752 m). Veedame öö seal, et saaksime hommikul ärgata pilvepiiril ja nautida päikesetõusu täiesti erakordse vaatega. Kujuta ette … istud mäenõlval, kuum kohv käes auramas ja ise ka ei suuda uskuda, et nii ilus pilt on silme ees. 

Kindlasti jääb Sul selle kõige kõrvalt aega ka ise ringi uudistada ja mõnuleda õhtuti hotelli saunakeskuses. Rohkem infot Saalbachi keskuse kohta leiad siit

Kellele?

Kui Sa oled füüsiliselt aktiivne ja Sul on innustunud soov veeta oma päevad värskes õhus liikudes, siis see on Sulle! Tänu mägitõstukitele saame liikumistempot ja radade raskusastmeid reguleerida vastavalt Sinu soovidele. Varasem matkakogemus ei ole vajalik – viime Sind eelnevalt kurssi, millega arvestada ja kuidas valmistuda.  

Kui Sinu jaoks jäi veel küsimusi õhku, siis kirjuta Kristelile aadressil kristel@sporttravel.ee ja saame üheskoos selguse.

Majutus ja toitlustus

Majutus on korraldatud Hinterglemmi keskuses the VIEW hotellis kahekohalistes eraldi vooditega tubades. Hotelli eestvedajad usuvad, et Sinu vaatepunkt on see, mis Sinu kogemuse kujundab. Saad endale seal piiritute vaadete keskel justkui värske perspektiivi Sulle olulistest asjadest. Just sellist mõnusat hotell oma tegemistes toetab. 

The VIEW hotell asub kohvikute ja toidupoodide vahetus läheduses, lähim tõstuk jääb kõigest 150 m kaugusele. Hommiku- ja õhtusöögid on korraldatud hotelli restoranis, lõunasööki naudime mägikohvikutes või haarame ise midagi matkateele kaasa. Hotellis on olemas ka õhtuti mõnulemiseks mägede vaatega saunakeskus. 

Ühe öö veedame Peter Wiechenthaleri mägimajas 1752 m kõrgusel, kus on tagatud voodikoht ühistes suuremates tubades. Maja on värske olemisega ja hubane, pesemisvõimalused on kohapeal olemas. Iga külje pealt ümbritsevad Sind imelised vaated, kusjuures linnulennult kõigest 6 km kaugusele jääb üle mägede ka Saksamaa piir.  

 

400 km radu

Tänu mägitõstukitele on palju võimalusi radade valikul. Avastamisrõõmu igale maitsele!

Seikluslik matk

Veedame ühe öö 1752 meetri kõrgusel mägionnis. Päikeseloojang ja äratus pilvepiiril!

Pilvepiiri vaade

Mägede vabaduse tunne ja piiritud vaated luua uue perspektiivi ka Sulle olulistele teemadele.

PAKETT sisaldab:

Paketi hind 1525 eurot.

VARAJASE liituja hind: registreerudes enne 5. märts 2023 (sh) on paketi hind 1445 eurot. 

Lisakulud, millega arvestada: lõunasöögid ja isiklikud ostusoovid. 

Paindlik tasumine: registreerimise järgselt edastame broneeringuarve (300 eur/inimene), mis kinnitab Sinu reisikoha. Ülejäänud reisipaketi tasumise soovi saad valida registreerimisvormis: võimalik on tasuda tervikuna ühes osas 30 päeva enne reisi algust ja kahes osas, kus maksumusest 50% tuleks tasuda 65 päeva enne reisi algust ja ülejäänud summa 30 päeva enne reisi algust. 

Reisijuht Kadrin Kahu

Kadrin on ettevõtliku ja positiivse ellusuhtumisega seikluskaaslane. Varasemalt on ta matkanud Portugalist Hispaaniasse Camino de Santiago radadel, Austria Alpides, Asooridel ja tihti kohtab teda ka Pärnumaal kodukandi matkateid avastamas. Kadrin on pikalt töötanud ajakirjanduses, nüüd keskendub ta rohkem turundamisele ja aitab inimestel oma mõtteid nii kirjasõnas kui podcasti vormis väljendada. Ühtlasi osaleb ta ka aktiivselt Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni tegemistes. Pane vaim valmis, tal on omapärane anne muuta keerulised kontseptsioonid lihtsaks ja arusaadavaks. 

Hetkeseisuga on grupis kõik kohad täitunud!

Saad registreerida ennast järjekorda ja anname Sulle koheselt teada, kui mõni koht vabaneb.