oktoober 15, 2021

Üllatus seiklus

Kas Sa oled kunagi kogenud teadmatust kõige ägedamas tähenduses? Harjumuspärase hirmu asemel valinud hoopis põnevuse? Näiteks keegi Sinu lähedane on korraldanud Sulle sünnipäevaks üllatuspeo, mida Sa mitte kuidagi ei osanud ette näha.  Või hoopiski oled osalenud mõnes seiklusmängus või aaretejahis, kus saad samm-sammult punkte avastades edasi liikuda. 

Just selline põnevus ja hetkes olemise rõõm on ka meie üllatusliku talveseikluse keskmes! 

Matkaseikluse kirjeldus

Sa tead täpselt, mida kaasa võtta ja mis kell Tallinna lennujaamas kohal olla, aga kõik muu on samm-sammult ja päev-päevalt põnev avastamine!

Meie nädalane seiklus toimub kusagil ägedas kohas Euroopa maailmajaos. Enamus reisipäevad sisaldavad ca 4-5 tundi aktiivset liikumist kas omadel krapsakatel jalgadel või kahel korral kasutame selleks ka sportlikke lisavahendeid. Selleks, et päevad oleksid vaheldusrikkad ja saaksid ka võimalikult palju kogeda, liigume ühest kohast teise. Nii on ka majutuste valikud väga erinevad: imeliste vaadetega mägihütist kuni spaa-keskusega hotellideni. 

Üks päev reisi jooksul on pühendatud personaalselt Sulle, et saaksid ise ennast üllatada. Teha täpselt seda, mis sel päeval Sulle ekstra põnev tundub! Selles ekstra põnevas kohas. Ülejäänud päevade sisu ja tegevusi avame Sulle 24 tunni kaupa. 

See uutmoodi ja kastist väljas matkaseiklus on loodud selleks, et saaksid kasvatada iseendas tundmatusse hüppamise julgust, kus üht rõõmustavat üllatust saadab teine veelgi rõõmustavam!

Kellele?

Matkaseiklusel osalemiseks ei ole vaja spetsiifilisi sportimisoskusi. Kui Sa oled heas füüsilises vormis ja naudid tundide viisi liikumist värskes õhus, siis on see seiklus Sinu jaoks! 

Kindlasti paneb see reis proovile Sinu senise soovi elus kõike kontrollida ja planeerida. See on Sinu võimalus arendada sellist tüüpi eneseusaldust, kus Sa ei pea kõike ette teadma. Sa lihtsalt tead, et ükskõik mis, Sa saad hakkama. 

Esimesed vihjed

Tegelikult tead Sa juba päris palju – meie reisi üldine raam on Sulle juba selge! Arvamismängu muudavad lihtsamaks ka üleval olevad pildid. Need on hetked, mida saad reisi jooksul kogeda: lumine mägede matk ja jalutuskäik varakevadisel rannaliival. Huvitav-huvitav, mis koht see küll on?! 

Järgmise vihje võimaliku asukoha kohta saad kohe pärast registreerimist ja hiljemalt kaks nädalat enne reisi saadame Sulle vajaliku reisiasjade listi. Kolmas vihje ootab Sind juba lennujaamas, kui näed infotahvlilt, kuhu suunas minek on.  

PAKETT sisaldab:

Paketi hind on 1925 eurot.

VARAJASE liituja hind: registreerudes enne 31. detsember 2022 (sh) on paketi hind 1850 eurot. 

Lisakulud: lõunasöögid ja mõned õhtueined, isiklikud ostusoovid. 

Paindlik tasumine: registreerimise järgselt edastame broneeringuarve (100 eur/inimene), mis kinnitab Sinu reisikoha. Ülejäänud reisipaketi tasumise soovi saad valida registreerimisvormis: võimalik on tasuda tervikuna ühes osas 40 päeva enne reisi algust ja kahes osas, kus maksumusest 50% tuleks tasuda 65 päeva enne reisi algust ja ülejäänud summa 30 päeva enne reisi algust. 

** Reiside läbiviimisel lähtume tervishoiuasutuste soovitustest ja tegutseme üheskoos kõigi parimat tervist silmas pidades. Kui meist sõltumatutel asjaoludel (koroonaviiruse aktiveerumine või lendude tühistamine) oleme sunnitud reisi ära jätma, siis tagastame reisi eest tasutud summa täies ulatuses. Muudel juhtudel kehtivad tavapärased pakettreisi tingimused.

 

Reisijuht Kristel Laurson

Kristel on rõõmsameelne seikluskaaslane, kes on korraldanud matkaseiklusi ja spordilaagreid nii Eestis kui ka teistes Euroopa riikides. Kõige enam on ta avastanud Põhjamaid ja seda juba noorena, kui ta tegeles aktiivselt murdmaasuusatamisega. Tema reisid ei ole lihtsalt ägedad elamused, vaid inspireerivad avastused ka siseseikluste tasandil – Sinu spontaansus ja julgus saavad uutmoodi tähenduse! Loe rohkem siit.

Ühiste rõõmustamisteni!