detsember 30, 2022

Uus tiimiliige, otsime Sind!

Reisi- ja turundusassistent

Kui Sa tunned ennast hästi sotsiaalmeedias toimetamise ja tekstitööga, siis otsime oma tiimi just Sind. Ühtlasi meeldiks Sulle kaasa aidata reiside ettevalmistamisel ja tehnilisel korraldamisel. 

Stardipakkumine kehtib 4 kuud, mil töömaht nädalas on ca 4 tundi. Esialgu kuulub tegevuste hulka kokkulepitud turundusplaani alusel sotsiaalmeedia haldamine, igakuise uudiskirja loomine ja tehnilised tegevused reiside korraldamisel. Seejärel lepime kokku koostöö järgmise etapi.

Ootused koostööle

Otsime inimest, kes on valmis kaugtöö formaadis ja kokkulepitud tegevuste põhiselt panustama sotsiaalmeedia turundusse ja reiside ettevalmistamisse. 

Tehniline formaat:

Suur osa Sinu tööst on turundustöö SportTraveli sotsiaalmeediakanalites ja tehniline reisidetailide korraldamine. Tegemist on kaugtöö formaadiga, kus on oluline, et kokkulepitud asjad saaksid õigeaegselt tehtud. Millal või kus Sa töötad on puhtalt Sinu valik. Pakkumine sobib hästi lisatööks!

Sinu võidud koostööst

Kandideerimiseks

Saada oma CV koos kuni 2-minutilise videoga, kus Sa iseennast täiesti vabas vormis tutvustad, aadressile kristel@sporttravel.ee. Palun too ka videos välja, miks tahaksid just meie tiimiga liituda. Video võid üles laadida endale sobivasse keskkonda ja saata koos kirjaga ligipääsu lingi.

Lisaküsimuste korral võid kirjutada samal aadressil või helistada numbril 50 83 969 (Kristel Laurson). Kandideerimistaotlusi ootame kuni 16. jaanuarini 2023. 

Inspireerivate kohtumisteni!