aprill 2, 2022

{:et}Aktiivne reisijuht, otsime Sind!{:}{:en}Testing english{:}

Liitu meie tiimiga!

… ja anname üheskoos hoogu igaühe liikumisrõõmule! 

Kui Sulle meeldib avastada maailma liikudes ja tahad innustada ka teisi rohkem oma tervisest hoolima, siis oled Sa just õiges kohas! Sa saad reisida, inspireerida ja teha seda aasta jooksul just sel ajal, mis Sulle kõige paremini sobib.

Kõlab kui unistuste töö? 

Eks see seda ongi. Me ei eelda Sinult tohutut ettevalmistust ega paberimajandust, väärustame Sinu kogemust ja seda, kes Sa inimesena oled. Seega on vaid mõned sammud, mida Sinu poolt ootame. 

Ootused koostööle

Otsime aktiivset reisijuhti, kes viib iseseisvalt läbi just teda inspireerivad reise meie tervise- ja spordireiside valikust. Olgu selleks siis terviselaagrid, maratonreisid (välismaised suusa-, jooksu ja rattamaratonidel osalemised) või matkaseiklused.

  • Sa oled inimeste inimene. Sulle meeldib inimestega suhelda ja Sa lausa naudid, kui saad nende väikestele-suurtele muredele kaasa aidata.
  • Sul on juhi omadused. Sinu jaoks ei ole mingi probleem haarata ohjad ja olla suunanäitajaks.
  • Sa oled lahenduste leidja. Olgu ükskõik kui kriitiline või keeruline olukord, Sinu aju keskendub justkui loomuomaselt juba lahendustele.
  • Sa märkad ja väärtustad detaile. Sinu jaoks on elementaarne teadmine, et tervikkogemus moodustub detailidest.
  • Hopp-hopp-hopp! Sa oled aktiivne ja liikumist armastav inimene.

Tehniline formaat:

Suur osa Sinu tööst on korraldamine ja lahenduste loomine. Teine pool on inimestega koos nende erakordsete hetkede nautimine. See tähendab nii ettevalmistustööd enne reisi (läbirääkimised partneritega, kliendisuhtlus) kui kohapealset läbiviimist ja reisi kokkuvõtmist (analüüs, edasised ettepanekud). Kuivõrd reisid on kokkuleppelistel kordadel aastas, siis sobib see väga hästi lisatööks!

Sinu võidud koostööst

  • Reisimine üliägedates paikades üle maailma.
  • Arengut toetav keskkond ja innustav tiim.
  • Kokkuleppelised reisiajad ja täielik vabadus oma aja juhtimisel.
  • Otseloomulikult saab Sinu panus vääriliselt tasustatud.
  • Võimalus luua iseenda unistuste reis. Kui oled juba meiega hea hoo sisse saanud, siis saad soovi korral meie kogemustepagasiga luua aktiivse reisi täpselt sinna, kus Sa alati oled unistanud minna.

Kandideerimiseks

Saada oma CV koos kuni 2-minutilise videoga, kus Sa iseennast täiesti vabas vormis tutvustad, aadressile kristel@sporttravel.ee. Palun too ka videos välja, milline reis Sulle meie tänasest reisikalendrist kõige rohkem põnevust tekitab ehk millisel suunal reise tahaksid läbi viia. Video võid üles laadida endale sobivasse keskkonda ja saata koos kirjaga ligipääsu lingi.

Lisaküsimuste korral võid kirjutada samal aadressil või helistada numbril 50 83 969 (Kristel Laurson). Kandideerimistaotlusi ootame kuni 2. maini 2022. 

Inspireerivate kohtumisteni!