märts 31, 2023

Loosi tingimused

Reisiloosi periood: 30. märts-30. aprill 2024.

Loosimine ja võitja avalikustamine toimub 7. mail 2024.

Auhinnaks on üks SportTraveli terviklik reisipakett “Aastavahetuse suusapuhkus” kahele Norras. Pakett sisaldab majutust kahele ühismajas koos hommiku- ja õhtusöökidega, lennukipileteid, kohalikku transporti ja reisipaketis sisalduvaid vabaaja- ja sporditegevusi.

Reis loositakse välja vaid nende loosiperioodil registreerunud osalejate vahel, kes on tasunud oma valitud reisi broneeringuarve. 

Sammud osalemiseks:

1) Vali 2025. aasta talvekalendrist (jaanuar-aprill) reiside valikust välja endale meelepärane ja registreeru soovitud reisile vahemikus 30. märts-30. aprill 2024.

2) Tasu vastava reisi broneeringuarve, mis kinnitab Sinu reisikoha grupis, ja hoiame Sulle pöidlad, et saad boonuseks ka endale ja kaaslasele suusapuhkuse reisi!

Reeglid ja tingimused

1. SportTravel OÜ (edaspidi SportTravel) poolt korraldatava Tarbijamängu (edaspidi reisiloos) auhinnafondis on üks terviklik reisipakett “Aastavahetuse suusapuhkuse” kahele. 

2. Reisiloosis osalevad täiskasvanud isikud (alates 18. eluaastast), kes on registreerinud end mõnele 2025. aasta talvereisile ja tasunud vastava reisi broneeringuarve.

3. Broneeringuarve ei kuulu tagastamisele. Isegi juhul kui võitja registreerus auhinnareisile. 

4. Auhinna loosimine toimub 7. mail 2024.

5. Kõikide osalejate vahel loositakse välja üks võitja. 

6. Võitja nimi avaldatakse SportTraveli Facebooki lehel 7. mail 2024 ja SportTraveli esindaja võtab e-posti teel temaga ühendust. Kui võitja ei vasta 5 päeva jooksul, siis on SportTravelil õigus kuuendal päeval loosida välja uus võitja.

Auhinna tingimused

6.1 Auhinnaks on Norras toimuva Aastavahetuse suusapuhkuse reisipakett kahele inimesele. Reisipaketi majutus on korraldatud ühismajas koos koka poolt valmistatud hommiku- ja õhtusöökidega. 

6.2 Reis tuleb ära kasutada ajavahemikul 27. detsember 2024 kuni 3. jaanuar 2025.

6.3 Auhinnareisi ei maksta välja sularahas.

6.4 Kui võitja soovib auhinnapaketti edasi kinkida, siis tuleb sellest teavitada aadressil info@sporttravel.ee vähemalt 30 kalendripäeva enne reisi algust. 

6.5 Auhinnareisi ei saa vahetada teiste SportTraveli reiside vastu.

6.6 Võitja võib valida enda kaaslaseks igas vanuses inimese, kellega ta soovib reisielamusi ja ühismajas olevat tuba jagada. Kaaslase nime peaks võitja teatama hiljemalt 20. oktoobriks 2024. 

7. Reisiloosis ei saa osaleda SportTraveliga seotud isikud (sh omanikering, juhatus ja nende pereliikmed).

8. Reisiloosist tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

Tingimused on kinnitatud 29. märtsil 2024.

Põnevate kohtumisteni!