märts 31, 2023

Loosi tingimused

Reisiloosi periood: 30. märts-30. aprill 2023.

Loosimine ja võitja avalikustamine toimub 7. mail 2023.

Auhinnaks on üks SportTraveli terviklik reisipakett, mis sisaldab majutust, hommiku- ja õhtusööke, lennukipileteid, kohalikku transporti ja reisipaketis sisalduvaid vabaaja- ja sporditegevusi. Reisiloosi valikus on Anterselva MK-etapi külastusreis ja Dolomitenlaufi maratonreis.

Reis loositakse välja vaid nende loosiperioodil registreerunud osalejate vahel, kes on tasunud ka oma valitud reisi broneeringuarve. 

Sammud osalemiseks:

1) Vali 2024. aasta talvereiside valikust välja endale meelepärane reis ja registreeru soovitud reisile vahemikus 30. märts-30. aprill 2023.

2) Tasu vastava reisi broneeringuarve, mis kinnitab Sinu reisikoha grupis, ja hoiame Sulle pöidlad, et saad boonuseks ka teise talvereisi!

Reeglid ja tingimused

1. SportTravel OÜ (edaspidi SportTravel) poolt korraldatava Tarbijamängu (edaspidi reisiloos) auhinnafondis on üks terviklik reisipakett, kas külastusreis Anterselva laskesuusatamise MK-etapile või Dolomitenlaufi maratonreisile Austria Alpides.

1.1 Auhinnareisi valib võitja välja pärast seda, kui ta on reisiloosi võitjaks välja kuulutatud ja täitnud kõik vajalikud nõuded (broneeringuarve tasumine). Valikus on kaks eelnimetatud reisi. 

2. Reisiloosis osalevad täiskasvanud isikud (alates 18. eluaastast), kes on registreerinud end mõnele 2024. aasta talvereisile ja tasunud vastava reisi broneeringuarve.

3. Auhinna loosimine toimub 7. mail 2023.

4. Kõikide osalejate vahel loositakse välja üks võitja. 

5. Võitja nimi avaldatakse SportTraveli Facebooki lehel 7. mail 2023 ja SportTraveli esindaja võtab e-posti teel temaga ühendust. Kui võitja ei vasta 5 päeva jooksul, siis on SportTravelil õigus kuuendal päeval loosida välja uus võitja.

Auhinna tingimused

6.1 Auhinnaks on üks reis kahest: külastusreis Anterselva laskesuusatamise MK-etapile või Dolomitenlaufi maratonreisile Austria Alpides.

6.2 Reis tuleb ära kasutada ajavahemikul 18.-22. jaanuar 2024.

6.3 Auhinnareisi ei maksta välja sularahas.

6.4 Võitjal ei ole õigust anda auhinnareisi edasi teisele enda poolt valitud isikule.

6.5 Auhinnareisi ei saa vahetada teiste SportTraveli reiside vastu.

7. Reisiloosis ei saa osaleda SportTraveliga seotud isikud (sh reisijuhid, omanikering, juhatus ja nende pereliikmed).

8. Reisiloosist tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

Tingimused on kinnitatud 29. märtsil 2023.

Dolomitenlauf maraton

Anterselva laskesuusa MK

Põnevate kohtumisteni!