juuni 25, 2020

Lääne-Eesti rattatuur

Rattatuur saab alguse Tallinnast, kust sõidame edasi avastama Lääne-Eesti kauneid teid. Tuuri raames jõuame ka külastada kolme Eesti suurimat saart: Saaremaad, Hiiumaad ja Muhu saart. 

Kas teadsid, et Eestis on kokku 2222 meresaart? Kusjuures 97% saartel elavatest inimestest paikneb just neil kolmel suurimal, mida meiegi külastame.  

Rattatuurist

Naudime Eestimaa suve ja kogume ratastel nelja päevaga ligi 600 km. 

Alustame Tallinnast ja liigume mööda Lääne-Eesti looklevaid teid saartele. Kindlasti teeme tee peale jäävates ägedates kohtades peatusi ja imetleme kauneid kodumaa vaateid. 

Igal päeval läbime ratastel kuni 150 km. Oma varustust kaasas kandma ei pea – meiega reisib kaasa saatebuss, kuhu saame pakkida kõik vajalikud asjad. Sõidutempo valime kohapeal üheskoos. 

Majutume tee peale jäävates turismitaludes, kus igal õhtul on tagatud saun. 

Mõnusalt sportlik nädalavahetus ratastel

Suurepärane võimalus koguda maanteeratta kilomeetreid põneval marsruudil ja koos lõbusa seltskonnaga!

Imeline Lääne-Eesti loodus

Millal viimati külastasid kõiki saari ühel nädalavahetusel? Igaühel neist on omanäoline lugu ja loodus.

Ujumine meres ja sumedad augusti-õhtud

Võtame suvest viimast! Naudime mereõhku ja ujumist, igal õhtul saunamõnud.

PAKETT sisaldab:

Paketi hind 250 eurot.

Lisakulud, millega arvestada: lõuna- ja õhtusöögid, isiklikud ostusoovid. Kõikides majutusasutustes on kohapeal olemas toiduvalmistamise võimalused. 

Paindlik tasumine: registreerimise järgselt edastame broneeringuarve (50 eur/inimene), mis kinnitab Sinu reisikoha. Ülejäänud reisipaketi tasumine 30 päeva enne reisi algust. 

** Kõigi lähikuudel toimuvate reiside läbiviimisel lähtume tervishoiuasutuste soovitustest ja tegutseme üheskoos kõigi parimat tervist silmas pidades. Kui meist sõltumatutel asjaoludel (koroonaviiruse aktiveerumine) oleme sunnitud reisi ära jätma, siis tagastame reisi eest tasutud summa täies ulatuses. Muudel juhtudel kehtivad tavapärased pakettreisi tingimused

Grupijuht Jüri Marcinkevicz

Jüri on aktiivne harrastussportlane, kelle kogemuste pagasisse kuulub üle 120 välismaise maratoni erinevatelt spordialadelt (suusatamine, jooksmine, mägi- ja maanteerattasõit, ujumine jne). Teda ei paelu mitte saavutus, vaid eneseületuse kogemus ja võimalus avastada erinevaid riike aktiivselt liikudes. Oma elu jooksul on ta läbi reisinud enamus Euroopast, senimaani on tema vaieldamatuteks lemmikuteks Alpid ja Põhjamaadest Rootsi.

Ühiste veeremisteni!