veebruar 20, 2022

Jooksureisid 2024

Koos innustava tiimiga on nii palju ägedam! Rohkem muljeid, rohkem elamusi. 

Sind ootavad jooksureisid, kus saad ennast füüsiliselt proovile panna ja samaaegselt tutvuda isikupäraste linnadega või imetleda kauneid maastikupilte. Olgu selleks viinamarjaistanduste rada Toskaana päikese all, kevade tervitus Rhodose saarel, Reykjaviki puhas õhk või hoopis Medoci veinimõisad. Avastamisrõõmu ja silmailu jagub!

Inspireerivate kohtumisteni!

Linnamaratonid

Linnamaratonid on suurepärane võimalus jooksusammul linnatuuriks. Enamjaolt jäävad rajale populaarsemad vaatamisväärsused ja erinevad linnaosad nii, et saad linna olemusest väga hea ülevaate! Omale meeldivad distantsi leiab iga jooksusõber: valikus alates 5 km distantsidest kuni 42.2 km täispika maratonini välja.

Medoci jooksumaraton

Tirana jooksumaraton

Vietnami jooksureis

Maastikujooksud

Distantsivalikut nii 10 km kõnnidistantsist kuni 90 ultrajooksuni, osale individuaalselt või koos tiimiga. Kindel on see, et Sind on saatmas imeilusad vaated ja vaheldusrikas maastik. Mõistagi meiepoolsed ergutused ja kaasaelamised!

Ultravasa maastikujooksud

Self-guided reisid

Self-guided reisipaketid on lahendused, mis muudavad Sinu elu korralduslikult lihtsamaks, aga võimaldavad vabadust ja iseseisvust omaette avastamisel, kuna reisijuhti sel reisil kaasas ei ole. Juba mitmel korral külastatud jooksuürituste paigad on Sinu jaoks paketina kokku pandud ja saad südamerahuga lihtsalt lennukile astuda!

Berliini jooksumaraton

Lissaboni jooksureis

NYC jooksumaraton

Ateena jooksureis

Inspireerivate kohtumisteni!

Tervet 2024. aasta reisikalendrit saad vaadata SIIT.

Juhul kui Sul tekib mingeid küsimusi, siis kirjuta meie aadressil info@sporttravel.ee.