oktoober 15, 2020

Suusalaager Itaalias Raul Ollega, 25. jaanuar-1. veebruar

Suusanädal toiumub Põhja-Itaalias, Trentino maakonnas, Dolomiidi alpides, Fal di Fassa külas.  Küla asub 1200  m kõrgusel merepinnast. 

Lisaks suurepärastele murdmaasuusa radadele on Val di Fassa oru ümber 7 mäesuusakeskust. Mäesuusaradasid pea 300 km, millest tuntumad on näiteks Sella Ronda ring Grande Guerra. Samuti on seal  võimalus mäesuusatada Alberto Tomba treeningrajal. 

Laagri kirjeldus

Üks mõnus suusa ja lumenädal Dolomiitides,  keset ideaalseid murdmasuusaradasid ja suurepäraseid mäesuusakeskuseid. Sul on võimalus suusakilomeetreid koguda ja vajadusel oma tehnikat lihvida. Samuti saad end proovile panna Marcialonga ja Lavazzeloppeti suusamaratonidel. Kindlasti naudime kohapeal olles ka mäesuusarõõme. 

Treener Raul hoolitseb selle eest, et iga laagris osaleja saaks paraja koormuse. Raul innustab meid vaheldusrikaste suusaharjustustega, jagab näpunäiteid tehnika parandamiseks, räägib suusajuttu ja igati toetav! 

Laagriplaani päevade lõikes edastame Sulle vahetult ennem reisi. Kindel on see, et võtame maksimumi Itaalia suusaradest. Trenni tempo ja raskusastme valid loomulikult endale Sina ise!

Lisaks suusarõõmudele, külastame reisil olles tipptasemel SPA keskust. QC Therme Dolomiti Marcialonga maratoniraja kõrval, lumiste Aplide keskel. Seal saad lõõgastuda auravates väli-  ja sisebasseinides, nautida erinevaid saunasid ja lõõgastusruume. 

Marcialonga ja Lavazzeloppet'i suusamaratonidest

Pane end proovile! Sul on selleks Itaalias olles kaks võimalust!

Maailmakuulus Marcialonga maraton, kus on võimalus valida kahe distantsi vahel, 45 ja 70 km. Rada on keskmisest raskema raskusastmega, väga vaheldusrikas, pikkade ja lühikeste tõusude ja laskumistega, laugeid lõike esineb rajal vähe. 70 km distantsil on tõusumeetreid 1040 ja 45 km poolmaratonil 642 m. Maratoni toimub 31. jaanuari, so pühapäev. 

Imeliste vaadete ja ideaalsete rajatingimustega Lavazzeloppet on 22 km pikkune klassikaline suusamaraton. Maraton toimub 28. jaanuaril, so neljapäevasel päeval

Marcialonga maratoni profiilipilt:

Kellele?

Suusanädal on mõeldud kõigile, kellele meeldib Itaalia, Alpid, lumi, suusatamine ja mõnus tiim, kellega koos kõike seda nautida. Kui Sa ise ei hooli suusatamisest, tule omadele kaasa elama ja Alpide värskust ammutama. 

Majutus

Majutus on kahestest tubades Carni Bucaneve külalistemajas, kus perenaine pakub meile ka ehedat itaaliapärast hommikusööki. Hotell on lihtne, teenindus sõbralik, itaaliapärselt ehe, väga puhas ja enamus tubadest renoveeritud. Hotellist astud otse Marcialonga maratonirajale.

Maitsvad õhtusöögid on meil korraldatud naaberhotellis Locanda Marias, mis on meie majutuspaigast 100 m kaugusel.   

Miks olla kohal?

Suusarõõmud!

Ühine liikumisrõõm Alpides. Naudi lihtsalt lund või pane end maratonil proovile!

Inspireeriv treener

Organiseeritud trennid professionaalse treeneri käe all tagavad trennirõõmu ja annavad Sulle hea vormi!

Itaalia oma eheduses

Mõnus paigake Alpide keskel, mis lausa kutsub lumiseid nõlvasid nautima!

PAKETT hinnaga EUR sisaldab:

KOOS OSALUSEGA MARCIALONGA MARATONIL on paketi hinnaks EUR 

KUI SOOVID OSALEDA LAVAZZELOPPETI MARATONIL, lisandub paketi hinnale EUR 

PAINDLIK tasumine: Sul on võimalus reisipaketi eest tasuda arve alusel kahes osas või tervikuna. 

Suuskade transport ??

Kohapealseteks lisakuludeks võivad olla mäepilteid ja lõunasöögid. 

Treener Raul Olle

Raul armastab trenni ja teiste treenimist üle kõige. Eriti muidugi suusatamist. Ta oskab ülihästi motiveerida ja alati ka raskes trennis kõik naerma ajada. Temaga koos olles tundub suusatamine imelihtne, sest ta on nii innustav! 

Mitte ükski Rauli trenn ei möödu ilma hea nalja ja hea tunnustava sõnata!

Marcialonga, siit me tuleme!