märts 22, 2024

Kevadine terviselaager 2025

Laager toimub Barcelona lennujaamast ühetunnise autosõidu  kaugusel Santa Susannas. Meie laagripaik, Bon Repose majutuskeskus, asub otse Vahemere rannal. 

Hotelli territooriumil on külastajatele kasutamiseks kaks välibasseini, pallimängu väljakud (sh tennise) ja väga hea varustusega jõusaal. Otse bangalost astud nii mereranda kui jooksurajale. 

Laagriala on eraldatud ja mõnusalt rahulik. Samas asume täpselt Santa Susanna keskuses, kus paiknevad restoranid, poed ja suvituslinna melu. 

Laagri kirjeldus

Mõtle kui mõnus … avad hommikul oma maja ukse, astud otse rannaliivale ja alustad oma päeva mõnusa hommikuse sirutusega mererannal. Hispaania terviselaagris saad turgutada oma füüsilist vormi, lasta päikesel paitada oma keha ja meeli. 

Inspireeriv treener Maris hoolitseb selle eest, et iga laagris osaleja saaks paraja kehalise koormuse ja mõnusa koguse värsket kevadist energiat! 

Terviselaager on üles ehitatud kehalise vormi ja füüsilise vastupidavuse arendamiseks. Igal päeval on kavas kaks treeningut – hommikupoolne ja pärastlõunane,  millest üks on tugevama koormusega ja teine lihtsam. Päevad algavad hommikuse virgutusega mererannal ja miks ka mitte karastava ujumisega. Treeningud on väga vaheldusrikkad: erinevad jõutreeningud, jooks-kõndimine, tantsuline fitness, jooga, pallimängud. Vähemalt ühel päeval on plaanis ka pikem jalgsimatk või avastame hoopis ümbruskonda jalgratastel! 

Täpne laagriplaan päevade lõikes selgub kohapeal. Kindel on see, et võtame maksimumi Hispaania päikesest ja enamuse ajast veedame õues liikudes. Loomulikult valib trennitempo ja raskusastme endale igaüks ise! Laagris mõõdame ka ära igaühe individuaalse kehakoostise, mille alusel saad ka endale sobivaimad treenimise soovitused. Maris jagab kohapeal ka toitumissoovitusi.

Sul jääb piisavalt aega ka niisama lõõgastumiseks ja olemiseks. Ühtlasi ei pea Sa muretsema söögitegemise pärast, vaid saad keskenduda iseendale ja nautida kohalike kokkade poolt valmistatud hommiku- ja õhtusööki mererannal asuvas kohvikus. 

Kellele?

See aktiivne nädal mererannal on mõeldud kõigile, nii suurtele kui väikestele. Tule sõbraga, perega või täies rõõmus iseendaga! Terviselaagris osalemiseks ei ole eeldusi, Sa ei pea olema ekstra treenitud, tegelikult ei pea Sa üldse olema treenitud. Sul peab olema vaid tahe ja valmidus trennitegemisest osa saada. Tule ja alusta kasvõi nullist! Tule ka siis, kui Sul on trennitegemisse pikk vahe sisse jäänud ja Sa ei tea kust alustada. Kuna grupp on piisavalt väike, saab igaüks individuaalse lähenemise, vastavalt oma füüsilisele võimekusele. 

Kui Sa pead lugu päikeselisest aktiivsest puhkust, soovid olla füüsiliselt mõnusas toonuses, parandada oma vormi ja nautida liikumist, siis on see täpselt Sinule

Majutus ja toitlustus

Camping Bon Repos bangalotest on juurdepääs Santa Susanna rannale nii lähedal, et saad hommikuti kohe varbad merevette kasta. Kohapeal on hooajaline välibassein (soojenduseta), merevaatega kohvik ja mitmekülgsed võimalused sportimiseks. Puitbangalotes on lihtne sisekujundus, seal on olemas täisvarustusega kööginurk ning istumisala, kus on diivanvoodi ja väike televiisor. Majutus on korraldatud maksimaalselt 4-kohalistes bangalotes kahestes tubades. Bon Repose ainulaadsus on kindlasti selle asukoht, otse mererannal. 

Hommiku- ja õhtusöögid on hotelli restoranis, lõunasöögid on võimalik soetada lisatasu eest kas hotelli restoranist või valmistada ise oma majakeses. Bangalote kööginurgad on varustatud kõikide vajalike tarvikutega (pliit, külmik, kõik nõud, potid-pannid). Näidismaja videoga saad tutvuda siin

Boonusvõimaluseks RATTALAAGER

Samaegselt toimub ka maanteeratta laager Sparta treener Raul Olle juhendamisel. Kui Sinu sõber või lähedane tahab koos Sinuga reisile tulla ja anda oma rattasõidu vormile vägeva stardipaugu, siis on see suurepärane võimalus teie ühiseks aktiivseks puhkuseks! Rohkem infot rattalaagri kohta leiad siit.

 

Miks olla kohal?

Kehakoostis

Kohapeal mõõdame Sinu kehakoostise, mille alusel saad personaalsed liikumissoovitused!

Energiline treener

Organiseeritud trennid professionaalse treeneri käe all tagavad trennirõõmu ja annavad Sulle hea vormi!

Trennid rannal

Väga vaheldusrikas trennide valik. Ainuüksi päikeseline mererand kutsub Sind toast välja liikumist nautima!

PAKETT sisaldab:

Paketi hind 1440 eurot.

VARAJASE liituja hind: registreerudes enne 10. jaanuar 2025 (sh) on paketi hind 1375 eurot. Sama sisuga reisipaketi hind LAPSELE (kuni 13. aastaseks saamiseni) on 1025 eurot. 

Lisakulud, millega arvestada: lõunasöögid ja isiklikud ostusoovid.

Paindlik tasumine: registreerimise järgselt edastame broneeringuarve (350 eur/inimene), mis kinnitab Sinu reisikoha. Ülejäänud reisipaketi tasumise soovi saad valida registreerimisvormis: võimalik on tasuda tervikuna ühes osas 30 päeva enne reisi algust ja kahes osas, kus maksumusest 50% tuleb tasuda 65 päeva enne reisi algust ja ülejäänud summa 30 päeva enne reisi algust.

Treener Maris Kajari

Maris armastab trenni ja teiste treenimist. Marise arvates peaks liikumine olema iga inimese elus niisama loomulik osa nagu söömine ja hambapesu. Treenima peaks mitmekülgselt ja tegema just sellist treeningut, mida armastad. Igapäevaselt treenib Maris tervisesõpru Sparta spordiklubis. Lisaks treeneri kutsele on Maris lõpetanud Tartu Ülikooli sporditeaduste magistriõpingud. Maris on kaasahaarav ja rõõmsameelne, kelle trennid ei jäta kedagi külmaks!

Võida reis kahele!

Registreeru reisile enne 30. aprill 2024 ja osaled reisipaketi “Aastavahetuse suusapuhkus Norras” loosis. 

Võitja kuulutame välja 7. mail ja saad teha üllatuse ka oma kaaslasele või sõbrale, sest auhinnareis on kahele. Meeldejääv ja aktiivselt tähistatud aastavahetus!

Liikumisrõõm mererannal!