märts 15, 2024

Rattalaager Hispaanias 2025

Laager toimub  Barcelonast umbes 80 km kaugusel Santa Susannas. Meie laagripaik, Bon Repose Bungalod, asub otse Vahemere rannal. 

Hotelli territooriumil on külastajatele kasutamiseks kaks välibasseini, pallimängu väljakud (sh tennise) ja väga hea varustusega jõusaal. Otse bangalost astud nii mereranda kui hüppad ratta selga. 

Laagriala on eraldatud ja mõnusalt rahulik. Samas asume täpselt Santa Susanna keskuses, kus paiknevad restoranid, poed ja suvituslinna melu. 

Laagri kirjeldus

Vahemere rannal aset leidev maanteeratta laager on mõeldud Sinu rattavormi parandamiseks ja sõidukilomeetrite kogumiseks. Sellest saab mõnus päikeseline start Sinu rattahooajale! 

Innustav treener Raul Olle hoolitseb selle eest, et iga laagris osaleja saaks paraja kehalise koormuse ja just nii palju rattakilomeetreid, kui ta soovib! Igal päeval on plaanis sõita vähemalt 4-5 tundi. Täpne kilometraaž ja radade valik selgub kohapeal. Teede kvaliteet ja trasside mitmekesisus seal kandis on suurepärane. Mitte vähem oluline on ka see, et kohalik liikluskultuur on väga turvaline. Kõik mootorsõidukite juhid suhtuvad ratturitesse suure austusega ja teevad kõik selleks, et ratturid end sõiduteel turvaliselt ja mugavalt tunneks. 

Kindel on see, et võtame maksimumi Hispaania päikesest ja suure osa ajast veedame ratta seljas. Loomulikult saab trennitempo ja raskusastme valikul määravaks Sinu isiklik vorm ja Sinu püstitatud eesmärgid!

Lisaboonuseks on see, et samal ajal ja samas kohas toimub Sparta treener Maris Kajari juhendamisel terviselaager. Kui tahad enda treeninguid vaheldusrikkamaks ja põnevamaks muuta, siis saad kaasa lüüa ka terviselaagri venitus-, jooga- ja jõutreeningutes. 

Eriti äge on veel see, et Sa ei pea muretsema söögitegemise pärast, vaid saad nautida kohalike kokkade poolt valmistatud hommiku- ja õhtusööke mererannal asuvas kohvikus. Jah, see kõik on paketi hinnas!

Kellele?

Kui Sa armastad rattasõitu, soovid parandada oma rattavormi ja koguda Hispaania suvesoojas vaheldurikastel maanteedel rattakilomeetreid, siis on see laager täpselt Sulle! 

Oodatud ja tervitatud on nii alles uudistajad, asjaarmastajad kui ka juba kogenud ratturid. Kuna grupp on väike, pakume personaalset lähenemist igale rattafännile, arvestades igaühe eesmärkide ja treeningtasemega.

Majutus ja toitlustus

Camping Bon Repos bangalotest on juurdepääs Santa Susanna rannale nii lähedal, et saad hommikuti kohe varbad merevette kasta. Kohapeal on hooajaline välibassein (soojenduseta), merevaatega kohvik ja mitmekülgsed võimalused sportimiseks. Puitbangalotes on lihtne sisekujundus, seal on olemas täisvarustusega kööginurk ning istumisala, kus on diivanvoodi ja väike televiisor. Majutus on korraldatud 4 kohalistes bangalotes kahestes tubades. 

Hommiku- ja õhtusöögid on hotelli restoranis, lõunasöögid on võimalik soetada lisatasu eest kas hotelli restoranist või valmistada ise oma majakeses. Bangalote kööginurgad on varustatud kõikide vajalike tarvikutega (pliit, külmik, kõik nõud, potid-pannid). Näidismaja videoga saad tutvuda siin

Boonuseks TERVISELAAGER

Kui tahad veeta puhkuse koos pere või sõpradega Hispaania päikese all nii, et igaüks saab teha täpselt seda, mida hing ihkab, siis samas kohas toimub 18.- 25. aprillil ka Terviselaager. 

Miks olla kohal?

Koos on lõbusam!

Ühine liikumisrõõm Hispaania päikese all. Tule koos pere, sõprade või iseendaga!

Inspireeriv treener

Organiseeritud trennid professionaalse treeneri käe all tagavad trennirõõmu ja annavad Sulle hea vormi!

Boost rattavormile

Uued maanteed ja inspireeriv keskkond. Ainuüksi päikeseline mererand kutsub Sind rattasõitu nautima!

PAKETT sisaldab:

Paketi hind 1765 eurot.

VARAJASE liituja hind: registreerudes enne 10. jaanuar 2025 (sh) on paketi hind 1675 eurot.

Lisakulud: lõunasöögid, isiklikud ostusoovid. 

Paindlik tasumine: registreerimise järgselt edastame broneeringuarve (350 eur/inimene), mis kinnitab Sinu reisikoha. Ülejäänud reisipaketi tasumise soovi saad valida registreerimisvormis: võimalik on tasuda tervikuna ühes osas 30 päeva enne reisi algust ja kahes osas, kus maksumusest 50% tuleks tasuda 65 päeva enne reisi algust ja ülejäänud summa 30 päeva enne reisi algust.

Treener Raul Olle

Raul on rahulik ja motiveeriv treener. Ta oskab rõõmu tunda algajate edusammudest ja innustab neid edasi tegutsema. Raul on aastaid treeninud nii tippe kui harrastajaid. Lisaks Vasaloppeti meistri tiitlile ja tulisele suusaarmastusele on Raul ka super rattavormis. Ta on aastaid tegutsenud ka rattatreenerina! 

Reisijuht Jüri Marcinkevicz

Jüri on aktiivne harrastussportlane, kelle kogemuste pagasisse kuulub üle 140+ välismaise maratoni erinevatelt spordialadelt (suusatamine, jooksmine, mägi- ja maanteerattasõit, ujumine jne). Teda ei paelu mitte saavutus, vaid eneseületuse kogemus ja võimalus avastada erinevaid riike aktiivselt liikudes. 

Võida reis kahele!

Registreeru reisile enne 30. aprill 2024 ja osaled reisipaketi “Aastavahetuse suusapuhkus Norras” loosis. 

Võitja kuulutame välja 7. mail ja saad teha üllatuse ka oma kaaslasele või sõbrale, sest auhinnareis on kahele. Meeldejääv ja aktiivselt tähistatud aastavahetus!

Vägev start Sinu rattahooajale!