märts 20, 2023

Elamusterohke Anterselva suusanädal

Sa oled seni kirglikult teleka ees laskesuusavõistlustele kaasa elanud, aga kujuta ette, kui võimsad on need kaasahaaravad emotsioonid veel kohapeal! 

Anterselva laskesuusastaadion on iga-aastane suusameka maailmatippudele. 1600 m kõrgusel paiknevat suusakeskust ümbritsevad imeilusad ja majesteetlikud mäed. Kas oled valmis haarama Eesti lipu, oma kõlava hääle ja kogema neid ülevaid võistlushetki telekapildi asemel päris elus?

Suusanädala kirjeldus

Üks tõeliselt elamusterohke talvepuhkus, kus saad kogeda rahu ja vaikust murdmaaradadel, nautida imelisi vaateid mäenõlvatelt alla tuhisedes ning olla osa sellest võimsast melust Anterselva laskesuusatamise MK-etapil!

Kõige selle jaoks oleme valinud Sinu jaoks väga hea asukohaga imetoreda perehotelli Alpenhof Dolomiti Family, kus Sa kohe tõesti ei pea mitte millegi pärast muretsema. Kõik toidukorrad on mugavalt hotellis ja lastega tulles on ka neile eraldi mänguhoid koos aktiivse ja loomingulise programmiga. Ah ja muidugi basseiniga saunakeskus, kus Sa õhtuti mõnuleda saad!

Täpselt hotelli eest sõidab suusabuss nii Anterselva MK-etapi võistluskeskusesse (15 minutit) kui ka Kronplatzi mäesuusakeskusesse (10 minutit). Lähimad murdmaarajad algavad sõltuvalt lumeoludest kas meie külast või Anterselva suusastaadioni lähedalt. Väga lihtne on suusabussidega liikuda ka teistesse oru küladesse!

Saabume imeliste mägede vahele Anterselva orgu 15. jaanuari õhtul. Esimesed kolm päeva saad sisustada täpselt nii kuidas soovid: matkata, puhata, suusatada murdmaaradadel või mäenõlvadel! 

Murdmaarajad algavad sõltuvalt lumeoludest kas meie külast või saad sõita Anterselva keskusesse, et teha ka ise enne võistluspäevi uhke tiir laskesuusastaadionil. Lähimaid nõlvasid saad avastada Kronplatzi mäesuusakeskuses, kus on 119 km ulatuses laskumisrõõmu ja 32 erinevat lifti. Keskus on ühendatud ka tuntud Sella Ronda mäesuusaringiga, kus suuskadel saad liuelda kokku ligi 26 km. Tõstukitega sõidule kulub ca 2,5 tundi ja vahepeal tuleb umbes 15-20 minutit bussisõitu. Võid ringi teha rõõmsalt iseendaga või saad ühineda ka mäesuusagrupiga, kus profesioonaalne giid on ringil kaasas! 

Viimased kolm päeva saad osaleda Anterselva MK-etapil, kus maailma parimad laskesuusatajad ja ala fännid saavad kokku ühisel spordirahva peol!

Soovime, et saaksid erinevaid kogemusi ka võistlusi jälgides – nii saad kahel võistluspäeval tippudele kaasa elada raja ääres ja jälgida laskmistäpsust suurelt ekraanilt. See võimaldab Sul olla võistlejatele väga lähedal ja neile peaaegu oma käega hoogu juurde anda! Ühel võistluspäevadest aga saad teada, mis tunne on olla staadioni melu keskel ja kogeda seda ülevat kaasaelajate energiat nii, et kananahk on ihul! 

Võistlused algavad enamasti lõuna paiku ja saad hommikud veeta lihtsalt mõnuledes või ise aktiivselt liigutades.

*Fotod on ametliku võistluskorraldaja ja IBU pildimaterjal. 

Boonused paketis

Sinu paketis sisaldub võimalus kasutada spordivarustust: matkakeppe, jalgrattaid, räätsasid ja kelke. Huvilistega saame ka koos minna ühisele matkaringile koos imeilusate mägede vaadetega. 

Kui oled tulemas koos oma pere pisematega, siis lastele alates 3ndast eluaastast on iga päev kell 14.00-19.30 hotellis korraldatud professionaalne hoid koos aktiivse ja loomingulise programmiga. Eraldi on lastehoid vanusegruppidele 3-6 ja 7-16. Lisavõimalusena on ca 500 m kaugusel partnerhotellis olemas ka igapäevane beebihoid alates 6ndast elukuust. Kindlasti võtame nendega ühel päeval plaani ka kõigile lastele jõukohase matkaringi koos vahva piknikuga looduses!

Suusabusside ja rongi kasutamine on Sulle lähipiirkonnas tasuta. Ühtlasi saad endale ka Kronplatzi liftijaamas lukustatud personaalse kapi, kus soovi korral hoida oma suusavarustust. Nii ei pea Sa seda igapäevaselt kaasa tassima ja lihtsam on ka liikuda 10 minutit hotellist bussiga mäesuusanõlvade stardipunkti.  

Kõik hinnas hotellipakett

Meie nädalaseks reisikoduks on hubane ja värske sisustusega 4* tärni hotell Alpenhof Dolomiti Family, mis asub mägede vahel Anterselva orus väikeses Rasen-Antholz nimelises asulas. Hotellis veab eest Preindl perekond, kes on sellesse pannud oma hinge ja armastuse.

Hotell on väga hea asukohaga Anterselva oru keskel, nii et suusabussid peatuvad hotelli ees ja viivad Sind 10 minutiga Valdora keskusesse, Kronplatzi mäele ja 15 minutiga Anterselva suusastaadionile võistlusi vaatama. vahetus sõidavad tihedalt Kron renoveeritud ja väga hea asukohaga keset küla. 

Majutus on korraldatud kahekohalistes Superior-tüüpi tubades, kus on võimalik nii suur lai voodi kui eraldi voodid. Tuppa saab lisada kuni 2 lisavoodi kohta. Hotellis on tagatud kõik toidukorrad: hommiku- ja õhtusöögid koos kergemat sorti lõunasnäkkidega. Õhtuti saad mõnuleda hotelli spaa-keskuses, kus on 5 erinevat sauna, eraldi lastebassein ja lõõgastusala.

Ülevad emotsioonid

Teleka taga istumise asemel saad kogeda kogu seda võistlusmelu ja energiat nii raja äärest kui otse staadionilt!

Lihtne ja mugav

Toetame Sind korralduslikult igal sammul. Sul pole vaja muretseda kus-mis asub, saad olla hetkes kohal ja kõiki neid kogemusi täiel rinnal nautida!

Oh seda Alpide ilu!

Mõnusalt aktiivne puhkus piiritu tundega mägede vahel ja tippudes - kvaliteetaeg iseendale ja perele!

PAKETT sisaldab:

Paketi hind on 2325 eurot.

VARAJASE liituja hind: registreerudes enne 10. oktoober 2023 (sh) on paketi hind 2150 eurot. 

Sama sisuga reisipaketi HIND LAPSELE lisavoodis on kuni 2-aastasele 650 eur, 3-6 aastasele 995 eur, 7-11 aastasele 1325 eur, 12-16 aastasele kehtib tavahind 1595 eur. NB! Eripakkumine kehtib vaid lisavoodiga kohtadele. 

Hinnas sisalduvad ka lastehoid, talvematka korraldus, bussi- ja rongikaart, isiklik mäesuusavarustuse hoiukapp. Lisakulud: mäepiletid ja isiklikud ostusoovid. Mäepileti hindadega saad tutvuda siin.

Paindlik tasumine: registreerimise järgselt edastame broneeringuarve (450 eur/inimene), mis kinnitab Sinu reisikoha. Ülejäänud reisipaketi tasumine toimub 30 päeva enne reisi algust. 

Kui Sa soovid rentida kohapealt varustust või võtta lennutranspordiga kaasa oma mäesuusa- või murdmaasuusa varustuse, siis saad märkida oma soovi registreerimisvormis. 

Kristel Laurson

Kristel on rõõmsameelne seikluskaaslane, kes on korraldanud matkaseiklusi ja spordilaagreid nii Eestis kui ka teistes Euroopa riikides. Kõige enam on ta avastanud Põhjamaid ja seda juba noorena, kui ta tegeles aktiivselt murdmaasuusatamisega. Tema reisid ei ole lihtsalt ägedad elamused, vaid inspireerivad avastused ka siseseikluste tasandil – Sinu spontaansus ja julgus saavad uutmoodi tähenduse! Loe rohkem siit

Võimsate elamusteni!