mai 17, 2021

HÄÄLESTUS sügiseseks ärihooajaks

“Tihti jääme igapäeva toimetustesse kinni ja selle suure pildi loomine kipub asenduma jooksvate asjade majandamisega. Paraku on just see ühine selge visioon see, mis hoiab kogu tiimi inspireerituna ja tegude hoos. Vaatame üheskoos pilvepiirilt kaugemale ja häälestame end sügiseks oh-nii-innustunud kursile!” 

Paketi kirjeldus

See on erakordne võimalus kohtuda koos oma tiimi või oluliste võtmeisikutega mägede tipus pilvepiiril. Võtta üheskoos see teadlik aeg, et alustada sügishooajaga värske energia ja ühise hingamisega.

Kui Sa oled varasemalt käinud meeskonna- või arengukoolitustel, siis Sa juba tead, et need allolevad pildid mõjuvad õiges kontekstis inspireerivalt. Meie aga muudame need hetked üheskoos reaalsuseks ja vaatame selle julge energiaga vajalikele ettevõtte arendusteemadele peale. Olgu selleks siis selgem visioon lähiaastateks, uued arengusuunad, protsesside lihtsustamine või tugevam tiimitunne. 

Aktiivne liikumine + arengusammud

Viis päeva aktiivset puhkust ja arendustegevusi koos tiimiliikmetega täiesti erakordsete Alpide vaadete keskel. See on jõukohane igaühele, kuna tänu mägitõstukitele saame tõusta kuni 2000 m kõrgusele ja alustada iga matka juba postkaardi vaadetega. Igas päevas on ühendatud ca 4-5 tundi aktiivset liikumist ja selle käigus ka praktilised äri arendustegevused. 

Esimestel päevadel keskendume indiviidi vaatele, kus iga tiimiliige saab vabas vormis ja inspireerivas keskkonnas mõtestada enda jaoks oma piirid, nõrkused-tugevused ja tulevikusoovid. Need päevad on planeeritud väikestes meeskondades, et kõik saaksid ka liikuda endale sobivas tempos. Reisi keskel ootab ees meeskonna Seikluspäev, kus erinevaid liikumisvahendeid kasutades jõuame päeva lõpuks üheskoos (“Üks kõigi, kõik ühe eest!”) võidukalt mäe tippu.

Viimastel reisipäevadel hoiame fookuse ettevõtte visioonil, teie ühise isikupära ja selgete väärtuste sõnastamisel. Kui need on teil juba varasemalt paika pandud, siis võta seda, kui värsket reSTARTI. Kõik need pilvepiiri mõtted saavad ka väga praktiliselt just teile sobivas formaadis pärast reisi kirja pandud. 

Vastavalt teie ettevõtte vajadustele kaasame ka koostööpartnereid, et arendustöö oleks sisukas ja edasiviiv. 

Siit sünnib teie uutmoodi minek ja värske energia, millega ühisel sammul edasi astuda! 

Tahad rohkem teada? 

Registreeri tutvumiskõne Kristeliga, kes Sind koos tiimiga Alpidesse seiklema viib ja teiega üheskoos pilvepiiri visiooni avastama hakkab. Nii saad kõige kiiremini vastused oma küsimustele ja selguse, kas see eritabane lahendus on tänasel hetkel teie jaoks.

Sihtkoht Alpides

Saalbachi mägiküla, kus me end viieks päevaks sisse seame, on talvisel ajal Austria üks suurimaid mäesuusakeskusi. Suvel valitseb seal õnnis rahu, loodus on õites ja mägede vahel kohtab üksikuid matkaselle. Meid ootab ligi 400 km matkaradu, mida üheskoos põnevusega avastada! Rohkem infot leiad SIIT

Saalbachi teeb eritabaseks ka sealne hotell Mulk, mida veavad eest meie oma eestlased Mulgimaalt. Hotelli kujunduses on kasutatud värvikaid Mulgi mustreid ja looduslähedasi puitlahendusi. Hotell ehitati 2018. aastal täielikult ümber, seega ootab reisikodu Sind omas värskuses! 

Majutus on korraldatud kahestes tubades, kuhu on võimalik lisada kuni kaks lisavoodit. Hommiku- ja õhtusöögid on hotellis. Lõunasööki naudime mägikohvikutes või haarame iseseisvalt midagi matkateele kaasa. Rohkem infot majutuse kohta leiad SIIT

Inspireeriv keskkond

Alpide piiritud vaated ja eestvedaja julge lähenemine loovad viljaka pinnase uutele perspektiividele.

Julge VISIOON

Selge teadmine, miks ja kuhu te oma meeskonnaga lähiaastatel liikumas olete. Värske hoog sügiseks!

Kvaliteetsammud

Te päriselt võtate teadliku aja nii iseenda kui ettevõtte jaoks. Siit saab sündida ainult võidukaid kogemusi.

Inspiratsioonipaketi sisu:

*Terviklik korraldusteenus hõlmab endas majutust, hommiku- ja õhtusööke, aktiivseteks tegevusteks vajalikke vahendeid ja kohapealset transporti. Hind ei sisalda lennukipileteid.

Paketi lõpliku sisu loome koostöös ettevõtte esindajaga vastavalt hetkevajadustele ja -väljakutsetele. Paketi hind osaleja kohta on sõltuvalt grupi suurusest alates 575 eurot.  

Projektijuht Kristel Laurson

Kristel on rõõmsameelne seikluskaaslane, kes on korraldanud matkaseiklusi ja spordilaagreid nii Eestis kui ka teistes Euroopa riikides. Tal on paariaastane kogemus kommunikatsioonialaselt erinevas suuruses ettevõtete nõustamisel, töötades varasemalt Corpore ja JLP büroodes. Ühtlasi teab ta ka isiklikul tasandil, mida tähendab suure visiooniga ettevõtte nullist loomine, tegutsedes igapäevaselt FitAdventure eestvedajana. Selle kõige juures hindab ta enim enda oskust toetada inimesi nende arenguteel ja aidata neil tavapärastest raamidest välja astuda. Loe rohkem siit

Tahad rohkem teada? 

Registreeri tutvumiskõne Kristeliga, kes Sind koos tiimiga Alpidesse seiklema viib ja teiega üheskoos pilvipiiri visiooni avastama hakkab. Nii saad kõige kiiremini vastused oma küsimustele ja selguse, kas see eritabane lahendus on tänasel hetkel teie jaoks. 

Kohtumiseni mägede tipus!