veebruar 5, 2020

Rattalaager Austria Alpides

Saalbachi mägiküla, kus me end nädalaks sisse seame, on talvisel ajal Austria üks suurimaid mäesuusakeskusi. Suvel valitseb seal õnnis rahu ja loodus on õites. 

Keskus on eelkõige tuntud downhill-ratturite paradiisina, kuid ka mägiratta radasid on seal erinevates raskusastmes küllaga:  lausa 400 km ulatuses.

Rattalaagri kirjeldus

Sulle meeldib avastada maastikurattal põnevaid radu ja tahad viia oma tänased oskused uuele tasemele? Ükskõik, mis Sind rajal ees ootab: künklik või liivane pinnas, looklevad või järsud kurvid, erineva nurga all laskumised ja tõusud – saad osavalt hakkama erinevates oludes. 

Rattalaagri esimesed kaks päeva keskendume koos kohaliku treeneriga rattasõidu oskuste arendamisele ja ülejäänud reisi avastame üheskoos Saalbachi mägirattaradasidValikus on erinevas raskusastmes ja pikkuses radasid, küll aga on neil kõigil midagi ühist – ümberkaudsed vaated on imelised! 

Ühtlasi avatakse sel suvel Saalbachis ka täiesti uus rattapark, mis pakub meile mitmekülgseid võimalusi harjutamiseks ja iseseisvalt osavuse arendamiseks. 

Ühel puhkepäevadest külastame Austria vanimat alpiteed ja käime matkamas Austria kõrgeima mäe GrossGlockneri (3797 m) jalamil. Ilusa päikselise ilmaga kohtab seal tihti ka kohalikke uruloomi – marmoteid, keda kutsutakse ka alpi ümisejateks.

Kindlasti jääb Sul ka aega veidi omaette ringi uudistada ja õhtuti nautida hotelli saunakeskust. Reisi täpne programm selgub kohapeal – tegutseme vastavalt ilmale ja grupiliikmete soovidele.

Rohkem infot Saalbachi keskuse kohta leiad siit

Kellele?

Armastad ja harrastad maastikurattasõitu ning oled füüsiliselt aktiivne? See on kõik, mis Sul reisil osalemiseks vaja on. Ühtlasi on see suurepärane võimalus anda oma rattavormile veel lisahoogu, kui oled kaasa löömas näiteks Hawaii Express Estonian Cup rattamaratonide sarjas. 

Raskusastmeid ja liikumistempot reguleerime kohapeal vastavalt vajadustele ja soovidele, sest radade võrgustik on lai ja mänguruumi jagub. Varasem rattasõidu kogemus Alpides ei ole vajalik – lähmegi sinna selleks, et üheskoos midagi uut õppida ja avastada!

Kui Sinu jaoks jäi veel küsimusi õhku, siis kirjuta Jürile aadressil juri@sporttravel.ee ja saame üheskoos selguse. 

Majutus eestlaste hotellis Mulk

Hotelli sisenedes saadab Sind mõnus kodune tunne, sest omanike juured pärinevad otsaga Mulgimaalt. Nii on kasutatud ka hotelli kujunduses värvikaid Mulgi mustreid ja looduslähedasi puitlahendusi. Hotell ehitati 2018. aastal täielikult ümber, seega ootab reisikodu Sind omas värskuses! 

Majutus on korraldatud kahestes tubades. Hommiku- ja õhtusöögid on hotellis, lõunasööki naudime mägikohvikutes või haarame iseseisvalt midagi poest kaasa. Rohkem infot majutuse kohta leiad siit

Boonusvõimaluseks PERESEIKLUS!

Kui tahad veeta puhkuse kogu oma perega Alpide keskel nii, et igaüks teist saab teha täpselt seda, mida hing ihkab, siis samadel kuupäevadel leiab Mulk hotellis aset ka meie poolt korraldatud Pereseiklus. 

See on aktiivne puhkus, kus lastel (alates 5ndast eluaastast) on oma tegevusjuht ja vanematel jalgsi matkadeks oma mängukaaslane. Samuti on planeeritud põnevaid ühistegemisi! Rohkem infot leiad siit

Ohtralt rattaradu

Erineva raskusastmega rattaradu on 400 km ulatuses. Avastamisrõõmu igale maitsele!

Oskused uuele tasemele

Kaheks päevaks kaasatud kohalik treener, kes aitab Sul leida endas uutmoodi kindluse ja avastada uusi oskusi.

Kodutunne Alpides

Lähed küll välismaale, aga eestlastest hotellipere suudab ikka imeliste vaadete keskel luua koduse tunde.

PAKETT sisaldab:

Paketi hind 1375 eurot.

Varajase liituja hind: registreerudes enne 5. juuni 2021 (sh) on paketi hind 1275 eurot. Sama hind kehtib ka SÕBRAKOODIGA, mille saad märkida registreerimisvormis. 

Lisakulud, millega arvestada: lõunasöögid ja isiklikud ostusoovid. 

** Kõigi lähikuudel toimuvate reiside läbiviimisel lähtume tervishoiuasutuste soovitustest ja tegutseme üheskoos kõigi parimat tervist silmas pidades. Kui meist sõltumatutel asjaoludel (koroonaviiruse aktiveerumine või lendude tühistamine) oleme sunnitud reisi ära jätma, siis tagastame reisi eest tasutud summa täies ulatuses. Muudel juhtudel kehtivad tavapärased pakettreisi tingimused

Treener Reini Woisetschlähger

Kahel reisipäeval on meid juhendamas kohalik rattalegend ja maastikusõidu instruktor Reini. Tema kirg on tema igapäevane töö ja sealsed rajad talle kodused. Tema kogemustepagasisse kuulub ka mitmeid esikolmikukohti erinevatelt rahvusvahelistelt rattavõistlustelt ja alati kui Saalbachis on toimumas “World Games of Mountainbiking”, on ka Reini kohal! Sportliku edu kõrval on teinud ta teoks ka oma teised unistused: juhib perehotelli Hinterglemmis ja talvisel ajal koolitab mäesuusatajaid.

Reisijuht Jüri Marcinkevicz

Jüri on aktiivne harrastussportlane, kelle kogemuste pagasisse kuulub üle 120  välismaise maratoni erinevatelt spordialadelt (suusatamine, jooksmine, mägi- ja maanteerattasõit, ujumine jne). Teda ei paelu mitte saavutus, vaid eneseületuse kogemus ja võimalus avastada erinevaid riike aktiivselt liikudes. Oma elu jooksul on ta läbi reisinud enamus Euroopast, kuid Alpid ja Põhjamaadest Rootsi on jäänud tema vaieldamatuteks lemmikuteks. 

Kohtumiseni mägedes!