Südamesoov: kinkisime reisi

Julge Merli sõidab koos meiega Ateena jooksumaratonile!

Osalesime Kanal2 Südamesoovi saates üllatajatena ja kinkisime Merli Kaunissaarele Ateena jooksumaratoni reisi. Olgu meie kingitus tema eneseusu sümboliks ja meeldetuletuseks, kui tugev ta tegelikult on. 

Merli on ehe näide julgusest rääkida ja muutuda. See sobib nii hästi kokku meie selle aasta märksõnaga #julge2022. 

Merli Kaunissaare lugu räägib valust, julgusest ja sellest, kuidas pöörata elu tagasilöögid võitudeks. Merli oli lähisuhtes, mis baseerus võimul ja vägivallal. Ei oska isegi ette kujutada, kui sügavalt ja valusalt mõjutab selline eluperiood eneseusku. 

Tänaseks on Merli sellest suhtes välja astunud ja pööranud oma rasked hetked võitudeks. Ta aitab läbi oma kogemuse nii paljusid teisi naisi, kes sama teemaga silmitsi seisavad. Merli töötab igapäevaselt Sotsiaal- ja Tervishoiuametis. Vabal ajal käib ta noortele koolides rääkimas “Turvalistest ja tervislikest suhetest”. Et meil oleks rohkem terveid suhteid iseenda ja inimestega meie ümber. Kusjuures Merli on saanud ka 2019. aastal kodanikujulguse aumärgi meie endiselt presidendilt Kersti Kaljulaiult. 

Jooks on olnud midagi, mis Merlit vaimselt tugeva ja tervena on hoidnud. Ühtlasi armastab ta ka väga reisimist. Nii ühendasime kaks tema lemmiktegevust ja kinkisime eneseusu sümbolina Merlile Ateena jooksumaratoni tervikliku reisipaketi. 

Kingituse üleandmise emotsionaalseid hetki saad vaadata SIIT. Vastav saatelõik algab 38:00.