Jooksu-uuring: lahe seltskond kutsub osalema!

 

Viisime koos Eesti suurima harrastusspordi veebiga Marathon100 kevadel läbi jooksu-uuringut, millele vastas kokku lausa 279 jooksusõpra. Neist enamik on osalenud jooksuüritustel Eestis või välismaal ja ligi 68% vastajatest jookseb nädalas vähemalt 3 korda.

Saime palju kasulikku tagasisidet ja uusi mõtteid, kuidas meie jooksureise veel innustavamaks ja kaasakiskuvamaks muuta. Jooksureisi valikul kõige olulisemaks peeti reisi sihtkoha atraktiivsust ja võimalust osaleda koos pere ja sõpradega. Välismaistel jooksudel osalejatest 48% on viimase kolme aasta jooksul läbinud 42 km maratone, aga sama palju või veidi rohkemgi (49%) on käinud ka 10 km ja 21 km jooksudel. 

 

Uutest jooksureisi sihtkohadest toodi teiste seas välja Itaalia, Hiina, Austraalia, Dubai, Antarktika, Türgi ja lähedasematest kohtadest ka Põhjamaad. Kindlasti võtame siit ideid kaasa ja juba 2025. aastaks leiutame midagi uut ja põnevat ka oma reisikalendrisse.

2024. aasta kalender läheb avalikuks 30. septembril ja käesoleva sügise jooksudest on üksikuid kohti jäänud veel ainult Havanna jooksureisile Kuubas. 

Meile seatud ootuste osas olid esikohal: tiimitunne ja lahe seltskond, muretu olek ja kiired lahendused ettenägematutes olukordades. Anname oma parima, et nendes tipp-topp hästi Sind toetada ja kergele jooksusammule veel hoogu juurde anda!