oktoober 21, 2020

Liikumispidu ja 10. sünnipäev!

Mis saaks olla veel toredam, kui tähistada üheskoos sporti ja liikumist! Teeme seda kõike ikka meile omases “Sina otsustad, mis on võimalik” meeleolus.

Jõulumäe spordikeskuses jagub rohkelt liikumisvõimalusi nii suurtele kui väikestele. Ja seda kõike imeilusate männimetsade keskel.  Selle paiga muudab eriliseks Tasalainude perekond, kes on hoole ja armastusega keskust arendanud juba 1976. aastast. Tule ja tunneme üheskoos liikumisest rõõmu! 

Mis toimuma hakkab?

Reisides on kõige kaasakiskuvam just see avastamise tunne ja nii hakkamegi üheskoos uudistama, kui palju ägedaid erinevaid liikumisviise olemas on! Võta seda kui üht meeldejäävat multispordi nädalavahetust uhkes rõõmus iseendaga, sõprade või kogu perega – kõik on kaasa lööma oodatud.

Ühtlasi võtame ürituse raames kokku SportTraveli kümne eluaasta põnevad avastused üle maailma ja muidugi on meil Sulle sünnipäeva meeleolus omajagu üllatusi varuks! 

Reede, 22. november

Tervitame Sind Jõulumäe spordikeskuses alates kella 16st. Saad end rahulikult tuppa sättida ja trenniriided selga panna, sest muidugi teeme ühise värske õhu ringi. Mida täpsemalt teeme, selgub siis kui aeg on lähemal – olgu see suusatamine, matkamine, rattasõit, disc golf või jalkapiljard. 

Pärast saunatamist ja õhtusööki ootab ees harivalt lõbus viktoriinimäng! Kindlasti saad teada midagi uut maailmas mõne riigi kohta, spordialade või tervise teemal. Põnev-põnev!

Laupäev, 23. november

Multispordi liikumispäev – Sul on terve päeva raames aega avastada erinevaid liikumisviise. Võib-olla avastad iseenda jaoks midagi uut, võib-olla leiad taas põnevuse mõnes ununenud vanas – siin ei ole tõesti tähtis võit, vaid osavõtt. Tule proovi ja avasta midagi uut! 

Ole valmis – õhtul ootab meid hiljuti avatud rannahallis ees mõnusalt suvine rannapidu hoogsate retro rütmidega! Nii jagub veel õhtusse erinevate tantsuviiside avastamisi 🙂

Pühapäev, 24. november

Rahulik hommik ja vabakava päev! Oled saanud nüüd mitmeid aktiivseid tegevusi proovida ja saad täna teha täpselt seda, milleks kõige rohkem tuju on. 

NB! Üritus toimub iga ilmaga! Vali õige riietus ja võta kaasa hea tuju!

Kellele?

Sobib kõigile, kellel on soovi, tahtmist ja huvi panustada terve nädalavahetus iseendasse ja oma tervisesse. Koguda värsket energiat ja uutmoodi inspiratsiooni! 

Oled oodatud koos perega, sõbraga või uhkes rõõmus iseendaga. Lastele alates 5ndast eluaastast on kohapeal aktiivne programm koos tegevusjuhiga. 

Kui Sul on lisaküsimusi, siis kirjuta kristel@sporttravel.ee. 

Majutus

Seame end mugavalt sisse Jõulumäe keskuse peamajas, kus paigutame end 2-6 kohalistesse tubadesse. Toad on spordilaagri tüüpi lihtsad, ent mugavad, puhtad ja kõik vajalik on olemas. Täpsemalt leiad infot siit.

Üliäge liikumisprogramm

Vaheldusrikkalt üles ehitatud aktiivne programm ja oh nii meeldejäävad hetked Jõulumäe looduses.

10 aastat reisimist

Jagame inspireerivaid hetki SportTraveli kümne aastasest ajaloost ja meenutame reisisõprade lugusid.

Sinu valikuvabadus

Võimalus valida erinevaid aktiivseid tegevusi ja seda kõike Sulle meeldivas tempos.

PAKETT sisaldab:

Paketi hind 225 eurot.

Pakett NOORUKILE 16-24 eluaastat on 175 eur, LAPSELE vanuses 10-15 eluaastat on 125 eur ja 5-9 aastasele 115 eur. Kuni 4-aastastele lastele on üritus tasuta. 

Tasumine: registreerimise järgselt edastame arve, mille tasumine kinnitab Sinu osaluse.

 

Korraldajad

Kohal on kõik SportTraveli tulihingelised eestvedajad, panustajad ja tiimiliikmed. Saame kõigiga tuttavaks!

Kui Sa pole meiega veel välismaal reisil käinud, siis sellest pole midagi – oled väga oodatud ja saame jagada soovitusi reiside osas. Kui aga oled juba meie pikaajaline kaasreisija, siis Sind on alati tore näha!

Tähistame üheskoos liikumist!