september 17, 2020

Nädalavahetus maanteeratastel 9.- 11. oktoober 2020

Ratturid

Rattanädalavahetuse kirjeldus

Ennem veel kui oma ratta talveunne saadad ja suusad keldrist välja tood, lähme teeme ühe ägeda väljasõidu hooaja lõpetamise puhul!

Plaanis on vändata maanteeratastel 3 päevaga Tallinnast mööda Põhja rannikut Rakveresse. Sealt edasi, järgmisel päeval, viib teekond meid läbi Laekvere ja Simuna Paidesse ning kolmas päev toob meid tagasi stardipunkti Tallinnasse.

Esimeseks õhtuks jõuame Rakvere parimasse SPA hotelli Aqua SPA, kus saame mõnusalt vee – ja saunamõnusid nautida. Paides peatume, äsja renoveeritud, Paide SPA hotellis, kus jällegi saab õhtuhakul basseinis sulistada. 

Igal päeval läbime ratastel 130 km. Oma varustust ratastel kaasas kandma ei pea. Meiega reisib kaasas kogu reisil saateauto, kuhu saame pakkida kõik oma kaasas olevad asjad. 

Tempo valime koos! Prognoositavalt keskmine kiirus 28-30 km/h. 

Reisi kava

Reede 9. okt 2020.a

Koguneme Tallinnas Ülemiste keskuse parklas kl 10.00 ja alustame sõitu, läbi Lahemaa, Rakvere suunas. Teele jäävad imekaunid Põhjaranniku paigad nagu Vergi, Võsu ja Vihula. Kindlasti teeme teel ka kohvipausi. Rakveresse AQUA SPA-sse on plaan jõuda kella 17, kus teeme ka õhtusöögi ja peale seda on aeg naudida SPA-d.Sel päeval sõidame 133 km.

Laupäev 10. okt 2020.a

Hommikut alustame hommikusöögiga. Rakverest stardime kell 10 Paide poole. Teekond kulgeb läbi Laekvere, Rakke ja Simuna. Samuti on teel plaan kohvipausiks ja ka lõunaks. Kella 17 paiku jõuame Paide uude SPA hotelli, kus kell 18 einestame ja seejärel väljateenitud saunaõhtu! Sel päeval läbime ratastel 130 km.

Pühapäev 11. okt 2020.a

Peale hommikusööki (kell 10-st)  stardime Tallinna poole,   sõidame läbi Türi, Kehtna ja Rapla. Tagasi Tallinnas Ülemiste parklas plaanime olla kell 17.  Sel päeval sõidame 126  km. 

Mõnusalt sportlik nädalavahetus ratastel

Sügisesed värvid ja Põhjaranniku kalurikülad

SPA- ja saunarõõmude
nautimine

Paketi hind (registreerimisel kuni 4.oktoobrini 2020) 195 EUR. Selle eest pakume Sulle:

Rattareisil lisanduvad kulud söökidele (va hommikusöögid). Samuti peaks igaüks ise varustama end vahepaladega rattasõidu ajal, vastavalt enda poolt välja arvestatule. 

Kui soovid olla üksi toas, siis lisandub paketi maksumusele 65 EUR.

Kui registreerid reisile 5.-8. oktoober on paketi hind 230 EUR.  

Grupijuhiks on meil krapsakas Eike! 

Lisaks suurele  armastusele rattaspordi vastu, mängib Eike imeliselt klaverit ja töötab lisaks laste klaveriõpetajana. 

Eike on rattaga läbi sõitnud pea terve Euroopa, 10 000 kilomeetrit aastas vändata ja samal ajal teisi rattasõpru innustada, pole tema jaoks mingi probleem! 

 

Siit me tuleme!