jaanuar 19, 2022

Rattalaager Hispaanias

Laager toimub  Barcelonast ca 80 km kaugusel Santa Susannas. Meie laagripaik, Bon Repose Bungalod, asub otse Vahemere rannal. 

Hotelli territooriumil on külastajatele kasutamiseks kaks välibasseini, pallimängu väljakud (sh tennise ) ja väga hea varustusega jõusaal. Otse bangalost astud nii mereranda kui hüppad rattaselga. 

Laagriala on eraldatud ja mõnusalt rahulik. Samas asume täpselt Santa Susanna keskuses, kus paiknevad restoranid, poed ja suvituslinna melu. 

Laagri kirjeldus

Avad hommikul silmad, päike paistab, astud otse rannaliivale, hüppad rattaselga ja nii saad alustada Hispaanias igat oma ägedat laagripäeva. Vahemere rannal aset leidev maanteeratta laager on mõeldud Sinu rattavormi parandamiseks ja sõidukilomeetrite kogumiseks. Sellest saab mõnus päikeseline start Sinu rattahooajale! 

Innustav treener Raul Olle hoolitseb selle eest, et iga laagris osaleja saaks paraja kehalise koormuse ja just nii palju rattakilomeetreid, kui ta soovib! Igal päeval on plaanis sõita vähemalt 4-5 tundi. Täpne kilometraaž ja radade valik selgub kohapeal. Teede kvaliteet ja trasside mitmekesisus sealkandis on suurepärane. Mitte vähem oluline on ka see, et kohalik liikluskultuur on väga turvaline. Kõik mootorsõiduki juhid suhtuvad ratturitesse suure austusega ja teevad kõik selleks, et ratturid end sõiduteel turvaliselt ja mugavalt tunneks. 

Kindel on see, et võtame maksimumi Hispaania päikesest ja suure osa ajast veedame ratta seljas. Loomulikult saab trennitempo ja raskusastme valikul määravaks Sinu isiklik vorm ja Sinu püstitatud eesmärgid!

Lisaboonuseks on see, et samal ajal ja samas kohas toimub Sparta treener Maris Kajari juhendamisel terviselaager. Kui tahad enda treeninguid vaheldusrikkamaks ja põnevamaks muuta, siis saad kaasa lüüa ka terviselaagri venitus-, jooga- ja jõutreeningutes. 

Eriti äge on veel see, et Sa ei pea muretsema söögitegemise pärast, vaid saad keskenduda oma rattavormile ja nautida kohalike kokkade poolt valmistatud hommiku- ja õhtusööki mererannal asuvas kohvikus. Jah, see kõik on paketihinnas!

Kellele?

Kui Sa armastad rattasõitu, soovid parandada oma rattavormi ja koguda Hispaania suvesoojas vaheldurikastel maanteedel rattakilomeetreid, siis on see laager täpselt Sulle! 

Oodatud ja tervitatud on nii alles uudistajad, asjaarmastajad kui ka juba kogenud ratturid. Kuba grupp on väike pakume personaalset lähenemist igale rattafännile,  arvestades igaühe eesmärkide ja treeningtasemega.

Majutus Camping Bon Repos

Camping Bon Repos bangalotel on otsene juurdepääs Santa Susanna rannale. Kohapeal on hooajaline välibassein (soojenduseta), merevaatega kohvik ja mitmekülgsed võimalused sportimiseks. Puitbangalotes on lihtne sisekujundus, seal on olemas täisvarustusega kööginurk ning istumisala, kus on diivanvoodi ja väike televiisor. Majutus on korraldatud 4 kohalistes bangalotes kahestes tubades. 

Hommiku- ja õhtusöögid on hotelli restoranis, lõunasöögid on võimalik soetada lisatasu eest kas hotelli restoranist või valmistada ise oma majakeses. Bangalote kööginurgad on varustatud kõikide vajalike tarvikutega (pliit, külmik, kõik nõud, potid-pannid). Näidismaja videoga saad tutvuda siin

Boonusvõimaluseks TERVISELAAGER

Kui tahad veeta puhkuse kogu oma pere või sõpradega Hispaania päikese all nii, et igaüks saab teha täpselt seda, mida hing ihkab, siis samas kohas toimub 19.- 26. aprillil ka Terviselaager. Rohkem infot leiad siit.

Miks olla kohal?

Koos on lõbusam!

Ühine liikumisrõõm Hispaania päikese all. Tule koos pere, sõprade või iseendaga!

Inspireeriv treener

Organiseeritud trennid professionaalse treeneri käe all tagavad trennirõõmu ja annavad Sulle hea vormi!

Boost rattavormile

Uued maanteed ja inspireeriv keskkond. Ainuüksi päikeseline mererand kutsub Sind rattasõitu nautima!

PAKETT sisaldab:

Paketi hind 1640 eurot.

VARAJASE liituja hind: registreerudes enne 10. jaanuar 2024 (sh) on paketi hind 1540 eurot.

Lisakulud: lõunasöögid, isiklikud ostusoovid. 

Paindlik tasumine: registreerimise järgselt edastame broneeringuarve (300 eur/inimene), mis kinnitab Sinu reisikoha. Ülejäänud reisipaketi tasumise soovi saad valida registreerimisvormis: võimalik on tasuda tervikuna ühes osas 30 päeva enne reisi algust ja kahes osas, kus maksumusest 50% tuleks tasuda 65 päeva enne reisi algust ja ülejäänud summa 30 päeva enne reisi algust.

Treener Raul Olle

Raul on rahulik ja motiveeriv treener. Ta oskab rõõmu tunda algajate edusammudest ja innustab neid edasi tegutsema. Raul on aastaid treeninud nii tippe kui harrastajaid. Lisaks Vasaloppeti meistri tiitlile ja tulisele suusaarmastusele on Raul ka super rattavormis. Ta on aastaid tegutsenud ka rattatreenerina! 

Vägev start Sinu rattahooajale!