oktoober 4, 2023

Terviselaager Marokos 2024

Marrakech, kus saab olema meie päikeselise tervisereisi kodu, on küll Maroko üks populaarsemaid  sihtkohtasid, kuid pealinn on hoopis linn nimega Rabat. Kuid mis see on, mis kutsub igal aastal miljoneid inimesi Maroko kuningriigi populaarseimasse linna Marrakechi? Lähme ja vaatame! 

Kui tahad osa saada suvepäikesest sügisel, hoolid oma kehast ja tervisest ning  tahad nautida luksuslikku hotelli melu, siis tule, see on Sulle! Ja sportlik vorm ei ole eelduseks, piisab vaid tahtest end päikesepaistel treenida.  

Terviselaagri kirjeldus

Kas tunned, kuidas soe õhk, päike, basseinid ja värvikirev elu kutsuvad?

Sügis on Eestimaal ka värvikas, aga see pime ja vihmane aeg paneb paratamatult soojuse järele igatsema. Kusjuures on ka isegi tõestatud, et eestlased liiguvad sügis-talvel oluliselt vähem kui suvisel ajal. Lahendame selle olukorra: tule ja anname Sinu liikumisrõõmule hoogu juurde! 

Kui treener Maris ruumi siseneb, siis Sa tunned, kuidas energiad läksid liikuma ja tahaks kohe oh kui hoogsalt end liigutada. Marokos me õnneks siseruumides toimetama ei pea, saame nautida trenne värskes õhus ja päikesepaistel. Terviselaagri eesmärk on arendada Sinu üldfüüsilist vormi, tõsta lihaste toonust ja anda kaasa inspiratsioon “Liikuda-liikuda-liikuda!”

Kõik laagripäevad algavad hommikuse virgutuse ja venitustega, mida saadab mõnus hommikune ujumine. Treeningud on vaheldusrikkad, sinna mahuvad erinevad jõutreeningud, jooks-kõnd, tantsuline fitness, jooga ja kindlasti ka mõned vahvad sportlikud mängud. Sa ei pea muretsema, kas Sa oled osalemiseks piisavalt heas sportlikus vormis, sest kõik treeningud on üles ehitatud nii, et saad need endale sobivaks sättida ja seda kogemust nautida!

Täpne laagriplaan päevade lõikes selgub kohapeal. Kindel on see, et võtame maksimumi Marokko päikesest ja enamuse ajast veedame õues. Treeningute kõrvalt jääb Sul piisavalt aega ka lihtsalt olemiseks, päevitamiseks ja muidugi kohaliku eluga tutvumiseks.

Marokos külastame üheskoos  Marrrakechi ööturgu, muide Marrakech on UNESCO maailmapärandiga kaitstud ja seal tänavatel jalutades tunned ennast justkui muinasjutus. Kunagi ei tea, millise nurga tagant Aladdin oma võluvaibaga välja hüpata võib. Maroko kultuur on nii rikkalik, et kogu riigis on lausa üheksa kultuuriobjekti, mis kuuluvad UNESCO kaitse alla. Ja kui juba seal oled, siis tahaks ju kindlasti ära käia kõrbes ja näha kuidas kohalikud elavad. 

Terviselaagri ühe päeva veedamegi kohaliku giidiga, et käia ära Agafay kõrbes ja Kik Plataul, mis on Kõrg Atlase mäestikus ja kus asub ka mäestiku kõrgeim punkt, seal vahelduvad lopsakad oaasid kõrbemaastiku ja kohalike külakestega. Teele jääb ka Lalla Takerkousti järv.  

Päike, värvid, palmid, basseinid, turud, inimesed, sigin-sagin, mošeed, kunst, kultuur, kaamlid, kõrb, baldahhiinid, vaibad, vaasid, apelsinid … ja veel palju muud. Just need märksõnad ilmestavad Marrakechi ja seda kõike läheme sinna koos kogema. Tule ja laeme akud talveks värsket energiat täis!

Kellele?

See aktiivne nädal on mõeldud kõigile, kes tahavad hilissügisel päikese käes oma keha ja vaimu turgutada. Kui Sa pead lugu päikeselisest aktiivsest puhkust, hoolid oma kehast ja tervisest soovid parandada oma vormi ja nautida liikumist, siis on see just Sinule. See tervisenädal on mõeldud ennekõike täiskasvanutele ja ka noorukitele, alates 16 eluaastast. 

Eelnev treenitus ja trennikogemus ei ole vajalik. Küll aga soov iseendasse panustada ja liikuda-liikuda-liikuda. Kui Sinu jaoks jäi veel küsimusi õhku, siis kirjuta Kädi-Liisile aadressil kadi@sporttravel.ee ja saame üheskoos selguse. 

Hotell

Meie reisikoduks saab olema luksuslik 4 tärni hotell Riu Tikida Garden. Hotell asub Marrakeshi keskusest ca 4 km kaugusel, piirkond on mõnusalt vaikne ega ole niivõrd rahvastatud kui linnakeskus. Hotelli personal eriti sõbralik ja külalislahke, pole soovi, mida nad ei oleks valmis Sinu jaoks täitma. 

Hotelli territoorium on väga suur, justkui palmiaed, seal on suurepärased võimalused mitmekülgseks trennitegemiseks, lisaks on hotellis oma tennise – ja palliväljakud, jõusaal, viis basseini, muidugi päikesetoolidega pikutamisealad. Tegemist on kõik hinnas hotelli konseptsiooniga, seega kõik söögikorrad: hommiku-, lõuna-, kui õhtusöögid pakutakse hotelli restoranis, õigemini erinevates restoranides. Toiduvalik on rikkalik, söök on värske ja super maitsev.

Miks olla kohal?

Muinasjutuline Maroko!

Ühine liikumisrõõm koos Maroko parimate paladega. Tule koos sõbraga või täies rõõmus iseendaga!

Energiline rõõmupall Maris!

Organiseeritud trennid professionaalse treeneri käe all tagavad trennirõõmu ja annavad Sulle hea vormi!

Päike novembrikuus!

Väga vaheldusrikas trennide valik. Ainuüksi päike ja Marise kaasahaarav energia kutsuvad Sind liikuma!

PAKETT sisaldab:

*Reisi aeg võib seoses lennugraafikuga muutuda +/-2 päeva. 

Paketi hind 1850 eurot.

VARAJASE liituja hind: registreerudes enne 10. märts 2024 (sh) on paketi hind 1725 eurot.

Paindlik tasumine: registreerimise järgselt edastame broneeringuarve (400 eur/inimene), mis kinnitab Sinu reisikoha. Ülejäänud reisipaketi tasumise soovi saad valida registreerimisvormis: võimalik on tasuda tervikuna ühes osas 30 päeva enne reisi algust ja kahes osas, kus maksumusest 50% tuleks tasuda 65 päeva enne reisi algust ja ülejäänud summa 30 päeva enne reisi algust.

Treener Maris Kajari

Maris armastab trenni ja teiste treenimist. Marise arvates peaks liikumine olema iga inimese elus niisama loomulik osa nagu söömine ja hambapesu. Treenima peaks mitmekülgselt ja tegema just sellist treeningut, mida armastad. Igapäevaselt treenib Maris tervisesõpru Sparta spordiklubis. Lisaks treeneri kutsele on Maris lõpetanud Tartu Ülikooli sporditeaduste magistriõpingud. Maris on kaasahaarav ja rõõmsameelne, kelle trennid ei jäta kedagi külmaks!

Muinasjutuline Marrakech kutsub!