jaanuar 18, 2020

KRISTEL LAURSON

Leia seiklus igas päevas!

Kristel on rõõmsameelne reisijuht, kes suudab ikka ja jälle leida väljakutsuvates olukordades selle innustava ja edasiviiva mõtte, mis annab hetkeelamusele hoopis uue tähenduse.

Ta on korraldanud matkaseiklusi ja spordilaagreid erinevates Euroopa riikides, olles kõige enam avastanud Põhjamaid – seda juba noorena, kui ta tegeles aktiivselt murdmaasuusatamisega.

Tema matkad on loodud just sellise raskusastmega, et osaleda saaksid ka inimesed, kes alles avastavad enda jaoks matkapuhkuse võimalusi. “Seiklused on ägedad ja seda avastamisrõõmuga suhtumist võiks meie igapäevaelus rohkem olla.”

Igapäevaselt tegeleb Kristel inimeste innustamise ja FitAdventure nimelise ettevõtte arendamisega. Ta on treeninud harrastussuusatajaid alates 2013. aastast, tänasel hetkel keskendub rohkem inimeste üldfüüsilise vormi ja tervislike harjumuste arendamisele. Nii et pane vaim valmis – temaga koos seigeldes ootab Sind ka iga päev 10-15 minutit jõuharjutusi. Sa saad kogeda, kui lihtne ja lõbus trennitegemine tegelikult on.

2022. aasta seiklused

Talvine matkaseiklus

ÜLLATUS (kusagil Euroopas)

See päriselt ongi aktiivsete tegevustega üllatusseiklus!  Sa tead täpselt, mida kaasa võtta ja mis kell lennujaamas olla. Kõik muu on aga samm-sammult avastamine ja iga hetke täielik nautimine! Vaata rohkem siit

Kevadine matkaseiklus

PRANTSUSMAA

Matkaseikluse märksõnaks on julgus ja oskus mängida. Meie seiklus algab matkapäevadega Loire oru lossiradadel, kus avastame muinasjutulisi losse ja imetleme kevadõites lossiaedasid. Reisi viimased päevad matkame elegantses Pariisis ja mängime  Disneylandis! Vaata rohkem siit.

Matkaseiklus Balkani mägedes

BALKANI MAAD

Meid ootab seljakotiga matk Balkani mägedes, kus külastame kolme erinevat riiki: Albaania, Montenegro ja Kosovo. Saab olema väga päriseluline ja silmiavardav kogemus! Vaata rohkem siit

Matkaseiklused Alpides

SAALBACH, AUSTRIA 

Elamused pilvepiirilt! Avastame nädala jooksul Alpide matkaradu ja imetleme piiritu avarusega vaateid. Iga päev kogume ca 4-5 tundi liikumisnaudingut ja päeva lõpuks naaseme koduse tundega hotelli Mulk, mida veab eest imetore lõuna-eestlaste pere. Vaata rohkem siit

Matkaseiklus Dolomiitides

VAL DI FASSA, ITAALIA 

Esimesed kolm päeva ööbime 1800-2734 m kõrgusel mägimajadas. Väidetavalt pidavat selge ilma korral nt Santerpassi hüttist ulatuma vaade lausa Austria ja Šveitsi Alpideni. Viimased päevad veedame hotellis ja avastame ümberkaudseid matkaradu. Igal kogemusel sel reisil on oma isikupärane lugu. Vaata rohkem siit

Matkaseiklus Lapimaal

KUNGSLEDEN, ROOTSI

Seljakott selga ja matkama! Seikleme 7 päeva Rootsi tuntuimal matkarajal Kungsledenil ja põikame ka Norra radadele. Ööbime keset ürgloodust mägijaamades, tervitame rajal jalutavaid põhjapõtru ja naudime elu lihtsust. Elekter ja telefonilevi jäävad nädalaks puhkusele, tõeline seiklus on ootamas! Vaata rohkem siit.  

KONTAKTID