detsember 6, 2020

Lumelaager Rootsis

Lindvalleni suusakeskus, kus me end nädalaks sisse seame, on talvisel ajal Kesk-Rootsi üks tuntumaid suusakeskusi. Seal leidub avastamisrõõmu nii murdmaa- kui mäesuusafännidele. Lindvallen asub Stockholmist ca 400 km autosõidu kaugusel.

Lumelaagri kirjeldus

Kui Sulle meeldib suusatamine, värske ja valge lumi ning põhjamaiselt kaunid vaated lõpututele lumeväljadele, siis on see väskendav suusanädal Rootsis sobilik just Sulle! 

Lindvalleni suusakeskuses, mis asub Vasaloppeti stardipaigast Sälenist 5 km kaugusel, on kogunemispaigaks nii mäe- kui murdmaasuusasõpradele. Sealsed suusarajad on  muljetavaldavad. Tegemist ühe suurima murdmaasuusa piirkonnaga Rootsis, mis on tuntud oma hästi hooldatud radade ja heade lumeolude poolest. Lindvallenis on murdmaasuusaradu 92 km (46 km klassikaradu ja 46 km klassikaradu), valgustatud on 5 km rada. 

Igal päeval on kõiki neid suusarõõme võimalik nautida Rootsis varahommikust hilisõhtuni. Suusarajale astud otse meie majutusest.

Tasemel on ka sealne mäesuusakeskus. Lindvallenis on 100 suusanõlva ja 90 suusalifti. Kõrgeim hooldatud tipp on 860 m kõrgusel merepinnast. 

Lumelaager sobib kõikidele. Spetsiaalne ettevalmistus selleks ei ole vajalik. Igaüks kujundab enda liikumised suuskadel Rootsis vastavalt omaenda ärangemisele ja valmisolekule. 

Oma suusad ja muu varustuse saad mugavalt Tallinnast Lindvallenisse saata SportTraveli bussiga, mis liigub Lindvallenisse mööda maad. 

Sälenis on juba miinuskraadid ja lumi maas! Kui soovid, saad järgida reaalajas, missugused ilmastikuolud Lindvallenis valitsevad. Lumeinfot VAATA SIIT!

Majutus apartmenthotellis

Majutume skandinaavialikes apartmentides. Apartmendid asuvad mäejamalil, kust on võimalus astuda suuskadega kohe rajale. Apartmentides on kõik mugavused, sh hästi varustatud köögid, kus on olemas kõik vajalik söögitegemiseks, samuti on majakestes kuivatuskapid ja pesumasinad. Igas apartmendis on ka saun! 

100 nõlva

Kuhu viivad 90 suusatõstukit. Laskumisrõõmu igale maitsele!

92 km suusaradu

Mõnus võimalus suusakilomeertrite nautimiseks ja kogumiseks.

Hotell mäejalamil

Majutus koos saunaga otse mäejalamil. Mugav võimalus astuda suusarajale just siis kui süda ihkab.

PAKETT hinnaga ca 900 EUR sisaldab:

Lisakulud, millega arvestada: söögid, isiklikud ostusoovid ja mäepiletid. Nädalase mäepileti hind on 225 EUR, kahepäeva pilet maksab 93,5 EUR ja päeva pilet 48 EUR. 

Sinu reisijuht Jüri

Jüri on kogemustega reisijuht, kes on korraldanud spordireise juba kuus aastat. Jüri üks vaieldamatu lemmik  on Roosti. Mees teab, mida mees räägib, kuna ta on pea pool ilma läbi reisinud. Rootsi läheb ta aga iga kell tagasi! 

Kohtumiseni säravvalgel lumel!