september 2, 2020

Sügisene matkaseiklus

Matkasõber Tarmo ütles kunagi Alpides, et Kristeliga võiks kuhuiganes reisile minna. “Ta suudab muuta iga kogemuse positiivselt meeldejäävaks.” 

Nüüd ongi see hetk käes! 

Kas oled valmis hüppama ja lubama end kõige ägedamal moel üllatada?

Matkaseikluse kirjeldus

Sa tead enne matkapäevi kõike, mida Sul on vaja teada: stardipunkti ja seda, mida kaasa võtta. Kõik muu jääb Sulle põnevusega avastada! Üllatus-üllatuse järel, samm sammu järel matkateel. 

Arvesta, et see ei ole seiklusmäng, kus läbida punkte või täita ülesandeid. See koosneb päriselulistest hetkedest ja kaunitest looduspiltidest, mis süstivad Sinu sügisesse värsket energiat!

Mõtle kui äge on hüpata teadmatusse ja kogeda täiel rinnal iga uut hetke!

 

Mida Sa tead?

Stardipunkt: Tartu rongijaam, 10. oktoobril kell 10.30. 

Matkame esimesel päeval 5-6 tundi, teisel ca 3 tundi. Matkatempo saad valida endale sobiva, sest matkajuhte on kaks ja oleme jätnud ka mänguruumi iseseisvaks avastamiseks. Suurema osa ajast matkame oma kahel krapsakal jalal, kuid võib juhtuda, et mingil rajaosal saad avastada ka lennukamat edasiliikumise viisi.  

Mida kaasa võtta? Edastame Sulle detailse listi, kui oled seiklusvalmis otsuse teinud ja ennast ametlikult registreerinud. 

Lõpp-punkt: tagasi Tartu rongijaamas oled 11. oktoobril kell 14.30. 

Tahad oma neljajalgse lemmiku ka kaasa võtta ja ühiselt seigelda? Aga muidugi saab! Kogu ühise matkaseikluse ajal on korraldatud kõik nii, et saaksid veeta iga hetke koos oma lemmikuga (transport, majutus, matkarajad, toitlustuspaigad … ja muud üllatused! ). 

PAKETT hinnaga 248 eur sisaldab:

* Kõigi reiside läbiviimisel peame kinni elementaarsetest hügieeninõuetest ja tegutseme üheskoos kõigi parimat tervist silmas pidades.  

Kristel Laurson

Kristel on rõõmsameelne seikluskaaslane, kes on korraldanud matkareise ja spordilaagreid nii Eestis kui ka teistes Euroopa riikides. Kõige enam on ta avastanud Põhjamaid ja seda juba noorena, kui ta tegeles aktiivselt murdmaasuusatamisega. Loe rohkem siit

Jarkko Hartikhainen

Jarkko on seiklushimuline julge pealehakkamisega matkasell, olles rännanud aastate jooksul erinevatel matkaradadel üle maailma (Hiinast Peruuni, USAst Uus-Meremaani). Hiljuti kodumaale naasnuna suure kogemustepagasi ja unustamatute lugudega, mida ta rõõmuga jagab.

Ühiste seiklusteni!